О создании рабочей группы по доработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам недропользования и проведения нефтяных операций в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 мая 2002 года N 64-р
В целях доработки проекта Закона Республики Казахстан "О внесении
изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам недропользования и проведения нефтяных операций в
Республике Казахстан":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Масимов                   - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович          Республики Казахстан, руководитель
Мухамеджанов              - Заместитель Премьер-Министра
Бауржан Алимович            Республики Казахстан, руководитель
Елеманов                  - первый вице-Министр энергетики и
Булат Далдаевич             минеральных ресурсов Республики
Казахстан, заместитель руководителей
Канатов                   - вице-Министр государственных доходов
Сабит Саркитович            Республики Казахстан
Ужкенов                   - Председатель Комитета геологии и
Булат Султанович            охраны недр Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Карибаев                  - заместитель Председателя Комитета
Ержан Габбасович            геологии и охраны недр Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Кунакаев                  - директор Департамента
Саяхат Алпысович            недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Исаев                     - директор Департамента нефтяной
Мусабек Исаевич             промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Шайдилдинова              - исполняющий обязанности директора
Дана Тулеухановна           Департамента труда и занятости
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Учкемпирова               - заместитель директора Департамента
Айгуль Маулетовна           недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Брагин                    - заместитель директора Департамента
Александр Геннадьевич       экологической политики Министерства
природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики
Казахстан
Жакупов                   - начальник управления Департамента
Галымжан Койшибаевич        крупных налогоплательщиков
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
Омарова                   - начальник отдела Департамента
Бакитжамал Жакеновна        отраслей промышленности и
инфраструктуры Министерства
экономики и торговли Республики
Казахстан
Курманова                 - начальник отдела Департамента
Куншат Курмановна           фискальной политики и прогнозов
Министерства финансов Республики
Казахстан
Айтенов                   - исполняющий обязанности начальника
Марат Дуйсенбекович         отдела Департамента законодательства
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Акманбаев                 - главный специалист Департамента
Дархан Максимович           недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Уразалиева                - главный экономист Департамента
Жанна Абатовна              фискальной политики и прогнозов
Министерства финансов Республики
Казахстан
Жакупбеков                - президент закрытого акционерного
Жанбырбай Жакупбекович      общества "Национальная юридическая
служба" (по согласованию)
Сафинов                   - управляющий директор по правовому
Канатбек Бейсенбекович      обеспечению закрытого акционерного
общества НК "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Лебедь                    - заместитель директора Департамента
Валентина Ивановна          правового обеспечения закрытого
акционерного общества НК
"КазМунайГаз" (по согласованию)

"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне жер қойнауын пайдалану және Қазақстан Республикасында мұнай операцияларын жүргізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 29 мамыр N 64-ө
"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне жер қойнауын
пайдалану және Қазақстан Республикасында мұнай операцияларын жүргізу
мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасын жетілдіру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мәсімов                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы        Министрінің орынбасары, жетекші
Мұхаметжанов           - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бауыржан Әлімұлы         Министрінің орынбасары, жетекші
Еламанов               - Қазақстан Республикасының
Болат Далдайұлы          Энергетика және минералдық
ресурстар бірінші вице-министрі,
жетекшілердің орынбасары
Қанатов                - Қазақстан Республикасының
Сәбит Сарқытұлы          Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Өжкенов                - Қазақстан Республикасының
Болат Сұлтанұлы          Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Геология және
жер қойнауын қорғау комитетінің
төрағасы
Кәрібаев               - Қазақстан Республикасының
Ержан Ғаббасұлы          Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Геология және
жер қойнауын қорғау комитеті
төрағасының орынбасары
Қонақаев               - Қазақстан Республикасының
Саяхат Алпысұлы          Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Жер
қойнауын пайдалану
департаментінің директоры
Исаев                  - Қазақстан Республикасының
Мұсабек Исаұлы           Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Мұнай
өнеркәсібі департаментінің
директоры
Шайділдинова           - Қазақстан Республикасының Еңбек
Дана Төлеуханқызы        және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі Еңбек және жұмыспен
қамту департаменті директорының
міндетін атқарушы
Үшкемпірова            - Қазақстан Республикасының
Айгүл Мәулетқызы         Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Жер
қойнауын пайдалану департаменті
директорының орынбасары
Брагин                 - Қазақстан Республикасының Табиғи
Александр Геннадьевич    ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігі Экологиялық
саясат департаменті директорының
орынбасары
Жақыпов                - Қазақстан Республикасының
Ғалымжан Қойшыбайұлы     Мемлекеттік кіріс министрлігі Ірі
салық төлеушілер департаментінің
басқарма бастығы
Омарова                - Қазақстан Республикасының
Бақытжамал Жәкенқызы     Экономика және сауда министрлігі
Өнеркәсіп салалары және
инфрақұрылым департаментінің
бөлім бастығы
Құрманова              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Күншат Құрманқызы        министрлігі Фискалдық саясат және
болжамдар департаментінің бөлім
бастығы
Әйтенов                - Қазақстан Республикасы Әділет
Марат Дүйсенбекұлы       министрлігінің Заңнама
департаменті бөлім бастығының
міндетін атқарушы
Ақманбаев              - Қазақстан Республикасының
Дархан Максимұлы         Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Жер
қойнауын пайдалану
департаментінің бас маманы
Оразәлиева             - Қазақстан Республикасының Қаржы
Жанна Абатқызы           министрлігі Фискалдық саясат және
болжамдар департаментінің бас
экономисі
Жақыпбеков             - "Ұлттық заң қызметі" жабық
Жаңбырбай                акционерлік қоғамының президенті
Жақыпбекұлы              (келісім бойынша)
Сафинов                - "ҚазМұнайГаз" ҰК" жабық
Қанатбек Бейсенбекұлы    акционерлік қоғамының Құқықтық
қамтамасыз ету жөніндегі
басқарушы директоры (келісім бойынша)
Лебедь                 - "ҚазМұнайГаз" ҰК" жабық
Валентина Ивановна       акционерлік қоғамының Құқықтық
қамтамасыз ету департаменті
директорының орынбасары
(келісім бойынша)

2. Рабочей группе доработать проект Закона и в июле месяце 2002 года
внести его в Правительство Республики Казахстан в установленном порядке.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)

2. Жұмыс тобы Заң жобасын жетілдірсін және оны 2002 жылдың шілде
айында Қазақстан Республикасының Үкіметіне белгіленген тәртіппен енгізсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.