Об образовании комиссии по подготовке и проведению мероприятий, посвященных 50-летию начала освоения целинных и залежных земель
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 июля 2002 года N 108-р
Учитывая историческое значение освоения целины как важного фактора в социально-экономическом развитии Республики, становлении крупного зернового производства и гармонизации межнациональных отношений:
1. Согласиться с предложением общественности республики о праздновании 50-летия начала освоения целинных и залежных земель.
2. Образовать комиссию по подготовке и проведению юбилейных мероприятий, связанных с празднованием 50-летия начала освоения целинных и залежных земель (далее - комиссия), в прилагаемом составе.
3. Комиссии в месячный срок подготовить план мероприятий, посвященных вышеуказанной годовщине, смету расходов по подготовке и проведению соответствующих мероприятий и внести в Правительство Республики Казахстан в установленном порядке.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 22 июля 2002 года N 108-р
Состав
комиссии по подготовке и проведению юбилейных
мероприятий, связанных с празднованием 50-летия
начала освоения целинных и залежных земель <*>
Сноска. Внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 24 декабря 2003 г. N 318 .
Есимов Ахметжан         - Заместитель Премьер-Министра
Смагулович                Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан, председатель комиссии
Члены комиссии:
Куришбаев Ахылбек       - вице-Министр сельского хозяйства
Кажыгулович               Республики Казахстан
Мухамеджанов            - заместитель акима г.Астаны
Толеген Мухамеджанович
Аманшаев                - вице-министр культуры Республики
Ермек Амирханович         Казахстан
Бекгурганов             - вице-министр образования и науки
Нуралы Султанович         Республики Казахстан
Кошанов                 - вице-министр транспорта и
Ерлан Жаканович           коммуникаций Республики Казахстан
Меркель                 - первый вице-министр юстиции
Иоган Давидович           Республики Казахстан
Онжанов                 - вице-министр иностранных дел
Нурлан Баймолданович      Республики Казахстан - председатель
Комитета по делам СНГ Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Исаев                   - вице-министр экономики и
Батырхан Арысбекович      бюджетного планирования Республики
Казахстан
Рябченко                - первый вице-министр информации
Олег Григорьевич          Республики Казахстан

Тың және тыңайған жерлердi игеру басталуының 50 жылдығына арналған iс-шараларды дайындау мен өткiзу жөнiндегi комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 22 шілде N 108-ө
Тың игерудiң республиканың әлеуметтiк-экономикалық дамуында, iрi астық өндiрiсiнiң қалыптасуында және ұлтаралық қатынастарды үйлесiмдi етуде маңызды фактор ретiндегi тарихи мәнiн ескере отырып:
1. Тың және тыңайған жерлердi игеру басталуының 50 жылдығын мерекелеу туралы республика жұртшылығының ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Тың және тыңайған жерлердi игеру басталуының 50 жылдығын мерекелеуге байланысты мерейтойлық iс-шараларды дайындау мен өткiзу жөнiндегi комиссия (бұдан әрi - комиссия) қоса берiлiп отырған құрамда құрылсын.
3. Комиссия бiр ай мерзiмде жоғарыда көрсетiлген жылдыққа арналған iс-шаралар жоспарын тиiстi iс-шараларды дайындау мен өткiзу жөнiндегi шығыстар сметасын дайындасын және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 22 шiлдедегі
N 108 өкiмiне
қосымша
Тың және тыңайған жерлердi игеру басталуының
50 жылдығын мерекелеуге байланысты мерейтойлық
іс-шараларды дайындау мен өткiзу жөнiндегi
комиссия құрамы
Есiмов                         - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы               Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрi, комиссия
төрағасы
Комиссия мүшелерi:
Күрiшбаев                       - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы                шаруашылығы вице-министрi
Мұхамеджанов                    - Астана қаласы әкiмiнiң
Төлеген Мұхамеджанұлы             орынбасары
Рябченко                        - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич                  Ақпарат бірінші вице-министрі
Аманшаев                        - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ермек Әмірханұлы                  вице-министрі
Бектұрғанов                     - Қазақстан Республикасының Білім
Нұралы Сұлтанұлы                  және ғылым вице-министрі
Қошанов                         - Қазақстан Республикасының Көлік
Ерлан Жақанұлы                    және коммуникациялар вице-министрі
Меркель                         - Қазақстан Республикасының Әділет
Иоган Давидович                   бірінші вице-министрі
Оңжанов                         - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Нұрлан Баймолдаұлы                істер вице-министрі - Қазақстан
Республикасы Сыртқы істер
министрлігінің ТМД істері
жөніндегі Комитетінің төрағасы
Исаев                           - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы               Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 2003.12.24. N 318 қаулысымен .