О создании рабочей группы для выработки предложений по упорядочению системы доплат и надбавок работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июля 2002 года N 113-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 18 марта 2004 г. N 71-р (R040071)
В целях выработки предложений по дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Бахмутова                 - вице-Министр труда и социальной
Елена Леонидовна            защиты населения Республики
Казахстан, руководитель
Шамшидинова               - вице-Министр образования и науки
Куляш Нагатаевна            Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Члены рабочей группы:
Алимбекова                - начальник финансово-экономического
Гульнара Смадиловна         отдела Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту
Арцева                    - заместитель начальника отдела
Ольга Васильевна            оплаты труда Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Беспалинов                - заместитель начальника Управления
Тлеугазы Айтказинович       региональной и социальной политики
Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан
Бикаева                   - начальник планово-экономического
Ольга Петровна              отдела областного управления
здравоохранения Акмолинской области
Веснин                    - депутат Мажилиса Парламента
Виктор Николаевич           Республики Казахстан (по согласованию)
Войцеховский              - заместитель директора Центра
Игорь Каземирович           информации тестирования Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы (по согласованию)
Двинина                   - начальник отдела финансирования
Ирина Ивановна              здравоохранения и социальной
защиты населения Департамента
финансов Южно-Казахстанской области
Досмамбетов               - депутат Сената Парламента
Бакберген Сарсенович        Республики Казахстан (по согласованию)
Егинбаева                 - начальник отдела правовой
Альфира Нукеновна           экспертизы Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Кайсенова                 - начальник Управления организации
Гульжихан Кабдылкаировна    нормирования и оплаты труда
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Кесикбаев                 - директор Департамента
Султангали Кабденович       финансирования государственных
органов Министерства финансов
Республики Казахстан
Корецкая                  - начальник финансово-планового
Галина Александровна        отдела областного управления
образования Акмолинской области
Кушкалиев                 - депутат Мажилиса Парламента
Хаким Дуйсешович            Республики Казахстан (по согласованию)
Литвиненко                - директор Финансового департамента
Татьяна Васильевна          Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Молдажанов                - заместитель председателя Федерации
Ризахмет Курмангазиевич     профсоюзов Республики Казахстан
(по согласованию)
Наурызбаева               - представитель профсоюзов
Балсулу Музафаровна         работников образования и науки
Республики Казахстан (по согласованию)
Пазылбекова               - начальник отдела нормирования труда
Маргарита Спабековна        Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Переверзев                - заместитель начальника
Константин Валентинович     управления - начальник отдела
организации и анализа оплаты труда
Департамента экономики и финансов
Министерства обороны Республики
Казахстан
Рахметова                 - директор Департамента экономики и
Сабира Долдашевна           административно-финансовой
деятельности Министерства культуры,
информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Суворова                  - начальник финансово-экономического
Нина Владимировна           отдела Департамента образования
Костанайской области
Таринская                 - начальник планового отдела
Таисия Дмитриевна           Департамента образования
Южно-Казахстанской области
Токсеитов                 - заместитель директора Департамента
Алдаберген                  анализа и публикаций статистической
Курмангалиевич              информации Агентства Республики
Казахстан по статистике
Шайхибекова               - начальник планово-экономического
Гульжан Туроровна           отдела Департамента здравоохранения
Южно-Казахстанской области
Утеуов Рахим              - вице-президент свободных
профсоюзов Карагандинской области
(по согласованию)

Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiнің қосымша ақылары мен үстемеақылары жүйесiн тәртiпке келтiру жөнінде ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 29 шілде N 113-ө. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.03.18. N 71 өкімімен.
Мемлекеттік мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi одан әрi жетiлдіру жөнінде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Бахмутова              - Қазақстан Республикасының Еңбек
Елена Леонидовна         және халықты әлеуметтiк қорғау вице-
министрi, жетекшi
Шәмшидинова            - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Күләш Ноғатайқызы        және ғылым вице-министрi, жетекшінің
орынбасары
Жұмыс тобының мүшелерi:
Әлiмбекова             - Қазақстан Республикасының Туризм
Гүлнәр Смаділқызы        және спорт жөніндегi агенттiгi қаржы-
экономика бөлiмiнiң бастығы
Арцева                 - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Ольга Васильевна         министрлiгi еңбекке ақы төлеу бөлiмi
бастығының орынбасары
Беспалинов             - Қазақстан Республикасының
Тiлеуғазы Айтқазыұлы     Экономика және сауда министрлiгi
Аймақтық және әлеуметтiк саясат
басқармасы бастығының орынбасары
Бикаева                - Ақмола облысының облыстық
Ольга Петровна           денсаулық сақтау басқармасы
жоспарлау-экономика бөлiмiнiң
бастығы
Веснин                 - Қазақстан Республикасының
Виктор Николаевич        Парламентi Мәжiлiсiнің депутаты
(келiсiм бойынша)
Войцеховский           - Қазақстан Республикасының
Игорь Каземирович        Мемлекеттiк қызмет iстерi жөніндегi
агенттiгi Тестілеу ақпарат орталығы
директорының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Двинина                - Оңтүстiк Қазақстан облысының Қаржы
Ирина Ивановна           департаментi денсаулық сақтауды және
халықты әлеуметтiк қорғауды
қаржыландыру бөлiмiнің бастығы
Досмамбетов            - Қазақстан Республикасының
Бақберген Сәрсенұлы      Парламентi Сенатының депутаты
(келiсiм бойынша)
Егінбаева              - Қазақстан Республикасының Еңбек
Альфира Нүкенқызы        және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлігі құқықтық сараптау
бөлiмiнің бастығы
Қайсенова              - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлжиhан                 және халықты әлеуметтiк қорғау
Қабдылқайырқызы          министрлiгі Еңбектi нормалауды және
оған ақы Төлеудi ұйымдастыру
басқармасының бастығы
Кесiкбаев              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Сұлтанғали Қабденұлы     министрлiгі Мемлекеттiк органдарды
қаржыландыру департаментінiң
директоры
Корецкая               - Ақмола облысының облыстық бiлiм
Галина Александровна     басқармасы қаржы-жоспарлау бөлімінің
бастығы
Көшқалиев              - Қазақстан Республикасының
Хакiм Дүйсешұлы          Парламентi Мәжiлiсiнің депутаты
(келiсiм бойынша)
Литвиненко             - Қазақстан Республикасының
Татьяна Васильевна       Денсаулық сақтау министрлiгі Қаржы
департаментінің директоры
Молдажанов             - Қазақстан Республикасының
Ризахмет Құрманғазыұлы   Кәсiподақтар федерациясы
төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Наурызбаева            - Қазақстан Республикасы бiлiм және
Балсұлу Мұзафарқызы      ғылым қызметкерлерi кәсiподақтарының
өкiлі (келiсiм бойынша)
Пазылбекова            - Қазақстан Республикасының Еңбек
Маргарита Спабекқызы     және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi еңбектi нормалау бөлiмiнің
бастығы
Переверзев             - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Константин Валентинович  министрлiгі Экономика және қаржы
департаментінiң еңбекке ақы төлеудi
ұйымдастыру және талдау басқармасы
бастығының орынбасары - бөлiм
бастығы
Рахметова              - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Сәбира Долдашқызы        ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгi Экономика және әкiмшiлiк-
қаржылық қызмет департаментiнің
директоры
Суворова               - Қостанай облысының Бiлiм
Нина Владимировна        департаментi қаржы-экономика
бөлімінің бастығы
Таринская              - Оңтүстiк Қазақстан облысының Білiм
Таисия Дмитриевна        департаментi жоспарлау бөлiмінің
бастығы
Тоқсейiтов             - Қазақстан Республикасының
Алдаберген Құрманғалиұлы Статистика жөніндегi агенттiгi
Статистикалық ақпаратты талдау және
жариялау департаментi директорының
орынбасары
Шайхыбекова            - Оңтүстiк Қазақстан облысының
Гүлжан Тұрарқызы         Денсаулық сақтау департаментi
жоспарлау-экономика бөлімiнің
бастығы
Өтеуов                 - Қарағанды облысының ерiктi
Рахым                    кәсiподақтар вице-президентi (келiсiм
бойынша)

2. Рабочей группе выработать предложения по упорядочению системы
доплат и надбавок работников государственных учреждений, не являющихся
государственными служащими и представить в Правительство Республики
Казахстан до 1 ноября 2002 года.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы мемлекеттiк мекемелердің мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiнiң қосымша ақылары мен үстемеақылары жүйесiн тәртiпке келтiру жөніндегi ұсыныстарды әзiрлесiн және 2002 жылғы 1 қарашаға дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне табыс етсiн.
Премьер-Министр