О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 121-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51 R010051_ "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 37:
в графе "Ответственный орган" слова "МВД, КНБ (по согласованию), МО" заменить аббревиатурой "МЮ, МЗ, МОН, МТСЗН";
в графе "Дата внесения в Правительство" слова "до 15 августа 2001 года" заменить словами "до 15 ноября 2002 года".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 2 шілдедегі N 51 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 7 тамыз N 121-ө. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 2 шілдедегі N 51  R010051_ өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі кесімдерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 37-жолда:
"Жауапты орган" деген бағандағы "ІІМ, ҰҚК (келісім бойынша), ҚорМ" деген сөздер "ӘдМ, ДСМ, БҒМ, ЕХҚМ" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Үкіметке енгізу күні" деген бағандағы "2001 жылдың 15 тамызына дейін" деген сөздер "2002 жылғы 15 қарашасына дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр