О проведении шестого заседания казахстанско-китайской межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года N 175-р
1. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан провести 20-21 ноября 2002 года в городе Астане шестое заседание казахстанско-китайской межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству (далее - Комиссия).
2. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке шестого заседания казахстанско-китайской межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству (далее - План).
3. Центральным исполнительным и иным государственным органам принять конкретные меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан средства для проведения шестого заседания Комиссии за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Представительские затраты".
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Правительства
Республики Казахстан
от 14 ноября 2002 года N 175-р
План мероприятий
по подготовке шестого заседания казахстанско-китайской
межправительственной комиссии по
торгово-экономическому сотрудничеству
___________________________________________________________________
N  !   Наименование мероприятия    !  Срок    ! Ответственные
п/п!                               !исполнения! за исполнение
-------------------------------------------------------------------
1   Подготовить программу           до 15      Министерство
пребывания делегации            ноября     индустрии и
2002 года  торговли
2   Внести предложения по           до 15      Министерство
регламенту работы Комиссии      ноября     индустрии и
(время, предоставленное         2002 года  торговли
докладчику и выступающим),
по руководителям рабочих
групп и их составу, месту
проведения
3   Представить предложения к       до 15      Министерство
проектам повестки дня и         ноября     индустрии и
записи беседы заседания         2002 года  торговли (созыв),
Комиссии и проекту выступления             Министерство
иностранных дел,
Министерство
транспорта и ком-
муникаций,
Министерство
экономики и бюджет-
ного планирования,
Министерство
финансов,
Министерство
энергетики и мине-
ральных ресурсов,
Министерство труда
и социальной защиты
населения,
Министерство
сельского хозяйства,
Министерство охраны
окружающей среды,
Агентство таможен-
ного контроля,
Аким г. Астаны,
Аким г. Алматы
4   Подготовить проекты повестки    до 15      Министерство
дня и записи беседы шестого     ноября     индустрии и торгов-
заседания Комиссии              2002 года  ли, Министерство
иностранных дел
5   Обеспечить покрытие финансовых  до 15      Министерство
затрат по обслуживанию          ноября     иностранных дел
китайской делегации (на транс-  2002 года
порт, прием от имени председа-
теля казахстанской части
Комиссии, кофе-брейк, сувениры,
канцтовары) в полном объеме
6   Использование VIP-залов в гг.   20-22      Аким г. Алматы,
Алматы и Астане                 ноября     Аким г. Астаны
2002 года
7   Определить место проведения     до 15      Министерство
приема от имени председателя    ноября     индустрии и торгов-
казахстанской части Комиссии    2002 года  ли, Министерство
и количество участников                    иностранных дел
8   Организовать и провести         до 16      Министерство
заседание казахстанской         ноября     индустрии и
части Комиссии                  2002 года  торговли
9   За счет выделенных средств      до 16      Министерство
организовать покупку памят-     ноября     индустрии
ного подарка председателю       2002 года  и торговли
китайской стороны и
сувениров для членов
китайской делегации
10  Обеспечить транспортное         20-22      Министерство
обслуживание членов китайской   ноября     иностранных дел,
делегации                       2002 года  Министерство
транспорта и
коммуникаций
11  Организовать освещение          20-22      Министерство
работы шестого заседания        ноября     индустрии и
Комиссии в прессе по итогам     2002 года  торговли
заседания Комиссии
12  Подготовить проект выступления  до 18      Министерство
председателя казахстанской      ноября     индустрии и
части Комиссии                  2002 года  торговли
13  Подготовить отчет о шестом      до 1       Министерство
заседании Комиссии              декабря    индустрии
2002 года  и торговли
------------------------------------------------------------------

Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-қытай үкiметаралық комиссиясының алтыншы мәжiлiсiн өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 14 қараша N 175-ө
1. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi 2002 жылғы 20-21 қарашада Астана қаласында Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-қытай үкiметаралық комиссиясының (бұдан әрi - Комиссия) алтыншы мәжiлiсiн өткiзсiн.
2. Қоса берiлiп отырған Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегi қазақстан-қытай үкiметаралық комиссиясының алтыншы мәжiлiсiн дайындау жөнiндегі iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
3. Орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдар Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуы жөнiнде нақты шаралар қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне Комиссияның алтыншы мәжiлiсiн өткiзу үшiн 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 14 қарашадағы
N 175 өкімімен
бекітілген
Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі
қазақстан-қытай үкіметаралық комиссиясының алтыншы
мәжілісін дайындау жөніндегі іс-шаралар жоспары
------------------------------------------------------------------
Р/с!   Іс-шараның атауы    !Орындау мерзімі! Орындауға жауаптылар
N !                       !               !
------------------------------------------------------------------
1   Делегацияның болу       2002 жылғы 15   Индустрия және сауда
бағдарламасын дайындау  қарашаға дейін  министрлігі
2   Комиссияның жұмыс       2002 жылғы 15   Индустрия және сауда
регламентi жөнінде      қарашаға дейін  министрлігі
(баяндамашыға және сөз
сөйлеушілерге берiлген
уақыт), жұмыс
топтарының басшылары
мен олардың құрамы,
өткiзу орны жөнiнде
ұсыныстар енгiзу
3   Комиссияның мәжiлiсiнің 2002 жылғы 15   Индустрия және сауда
күн тәртібi мен         қарашаға дейін  министрлігі (шақыру),
әңгімелесу жазбасы                      Сыртқы істер
жобаларына және сөздер                  министрлігі, Көлік және
жобасына ұсыныстар беру                 коммуникациялар
министрлігі, Экономика
және бюджеттік
жоспарлау министрлігі,
Қаржы министрлігі,
Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлігі, Еңбек және
халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі,
Ауыл шаруашылығы
министрлігі, Қоршаған
ортаны қорғау
министрлігі, Кедендік
бақылау агенттігі,
Астана қаласының әкімі,
Алматы қаласының әкімі
4   Комиссияның алтыншы      2002 жылғы 15  Индустрия және сауда
мәжiлiсiнiң күн тәртібi  қарашаға дейін министрлігі, Сыртқы
мен әңгімелесу жазбасы                  істер министрлігі
жобаларын дайындау
5   Қытай делегациясына      2002 жылғы 15  Сыртқы істер
қызмет көрсету жөнiндегi қарашаға дейін министрлігі
қаржылық шығындарды
(көлiкке, Комиссияның
қазақстандық бөлiгi
төрағасының атынан
қабылдау, кофе-брейк,
кәдесыйлар, кеңсе
тауарлары) толық
көлемдe жабуды
қамтамасыз ету
6   Алматы және Астана       2002 жылғы     Алматы қаласының әкімі,
қалаларындағы VIP-       20-22 қараша   Астана қаласының әкімі
залдарды пайдалану
7   Комиссияның қазақстандық 2002 жылғы 15  Индустрия және сауда
бөлiгi төрағасының       қарашаға дейін министрлігі, Сыртқы
атынан қабылдауды өткiзу                істер министрлігі
орнын және қатысушылар
санын анықтау
8   Комиссияның қазақстандық 2002 жылғы 16  Индустрия және сауда
бөлiгiнің мәжiлiсiн      қарашаға дейін министрлігі
ұйымдастыру және өткiзу
9   Бөлiнген қаражат         2002 жылғы 16  Индустрия және сауда
есебiнен қытай тарабының қарашаға дейін министрлігі
төрағасына естелiк
сыйлық және қытай
делегациясының мүшелерi
үшін кәдесыйлар сатып
алуды ұйымдастыру
10  Қытай делегациясының       2002 жылғы   Сыртқы істер
мүшелерiн көлiктiк         20-22 қараша министрлігі, Көлік
қызметпен қамтамасыз ету                және коммуникациялар
министрлігі
11  Комиссияның алтыншы        2002 жылғы   Индустрия және сауда
мәжiлiсiнің жұмысын        20-22 қараша министрлігі
Комиссия мәжiлiсінің
қорытындылары бойынша
баспасөзде жария етудi
ұйымдастыру
12  Комиссияның қазақстандық  2002 жылғы 18 Индустрия және сауда
бөлiгi төрағасының       қарашаға дейін министрлігі
сөйлейтiн сөзiнiң
жобасын дайындау
13  Комиссияның алтыншы       2002 жылғы 1  Индустрия және сауда
мәжiлiсi туралы есеп      желтоқсанға   министрлігі
дайындау                     дейін
------------------------------------------------------------------