О проведении инвентаризации недвижимого имущества
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года N 183-р
В целях выявления бесхозяйного недвижимого имущества и последующей постановки его на учет:
1. Акиматам областей, городов Астаны и Алматы в срок до 1 января 2004 года провести инвентаризацию недвижимого имущества, находящегося на территории соотвествующей административно-территориальной единицы.
2. Министерству юстиции Республики Казахстан в срок до 1 января 2003 года провести разъяснительную работу среди населения о порядке регистрации прав на недвижимое имущество.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр

Жылжымайтын мүлікті түгендеуді жүргізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 25 қараша N 183-ө
Иесiз жылжымайтын мүлiктi анықтау және оны кейiннен есепке қою мақсатында:
1. Облыстар, Астана және Алматы қалаларының әкiмдiктерi 2004 жылғы 1 қаңтарға дейiнгi мерзiмде тиiстi әкімшілiк-аумақтық бiрлiктердiң аумағында тұрған жылжымайтын мүлiктi түгендеудi жүргiзсiн.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi 2003 жылға 1 қаңтарға дейiнгi мерзiмде жылжымайтын мүлiкке құқықтарды тiркеу тәртiбi туралы халық арасында түсiндiру жұмысын жүргізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр