Об образовании Межведомственной рабочей группы по выработке предложений по реформированию железнодорожного транспорта
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 200-p
В целях разработки предложений по реформированию железнодорожного транспорта Республики Казахстан:
1. Образовать Межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Лавриненко                 - первый вице-Министр транспорта и
Юрий Иванович                коммуникаций Республики Казахстан,
руководитель;
Байдаулетов                - директор Департамента
Нуржан Талипович             железнодорожного транспорта
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Члены комиссии:
Абдреев                    - заместитель директора
Батырбек Сейтенович          Департамента индустриальной политики
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан;
Идрисов                    - начальник управления
Марат Макеевич               межотраслевой координации
Департамента отраслевой политики и
программ Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан;
Клякин                     - заместитель директора
Владимир Викторович          Департамента электроэнергии и
твердого топлива Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан;
Аубакиров                  - директор Департамента по
Улан Сауытбекович            регулированию транспортного и
телекоммуникационного сектора
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции;
Акрачкова                  - заместитель директора
Дина Викторовна              Департамента контроля за соблюдением
антимонопольного законодательства
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции;
Сейсекулов                 - заместитель начальника управления
Байжан Бактыбаевич           крупных налогоплательщиков
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан;
Ибраимов                   - начальник управления по работе с
Калымжан Уалиханович         негосударственными юридическими
лицами с государственным участием
Комитета государственного
имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан;
Жангаскин                  - вице-президент закрытого
Канат Карасаевич             акционерного общества "Национальная
компания "Казакстан темiр жолы"
(по согласованию);
Есенгалиев                 - исполнительный директор закрытого
Асет Бахытжанович            акционерного общества "Национальная
компания "Казакстан темiр жолы"
(по согласованию).

Темiр жол көлiгiн реформалау бойынша ұсыныстарды әзiрлеу жөнiндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 200-ө өкімі
Қазақстан Республикасының темiр жол көлiгiн реформалау жөніндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Ведомствоаралық жұмыс тобы мынадай құрамда құрылсын:
Лавриненко           - Қазақстан Республикасының Көлік
Юрий Иванович          және коммуникациялар бiріншi
вице-министрi, басшы;
Байдәулетов          - Қазақстан Республикасының Көлiк
Нұржан Тәлiпұлы        және коммуникациялар министрлігі
Темiр жол көлiгi департаментiнің
директоры, басшының орынбасары
Комиссия мүшелерi:
Әбдiреев             - Қазақстан Республикасының
Батырбек Сейтенұлы     Индустрия және сауда министрлiгi
Индустриалдық саясат департаментi
директорының орынбасары;
Ыдырысов             - Қазақстан Республикасы Экономика
Марат Мәкеұлы          және бюджеттік жоспарлау
министрлiгiнің Салалық саясат және
бағдарламалар департаментi
салааралық үйлестiру басқармасының
бастығы;
Клякин               - Қазақстан Республикасы Энергетика
Владимир Викторович    және минералдық ресурстар
министрлiгінің Электр энергиясы және
қатты отын департаментi
директорының орынбасары;
Әубәкiров            - Қазақстан Республикасының Табиғи
Ұлан Сауытбекұлы       монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөніндегi
агенттігі Көлiк және
телекоммуникациялық секторды реттеу
жөніндегі департаментінің директоры;
Акрачкова            - Қазақстан Республикасы Табиғи
Дина Викторовна        монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөніндегi
агенттігінің Монополияға қарсы
заңнаманың сақталуын бақылау
департаментi директорының орынбасары;
Сейсеқұлов           - Қазақстан Республикасының Қаржы
Байжан Бақтыбайұлы     министрлiгi Салық комитетiнің Iрi
салық төлеушiлер басқармасы
бастығының орынбасары;
Ыбырайымов           - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қалымжан Уәлиханұлы    министрлiгi Мемлекеттік мүлiк және
жекешелендіру комитетiнің Мемлекеттің
қатысуы бар мемлекеттiк емес заңды
тұлғалармен жұмыс жөніндегi
басқармасының бастығы;
Жанғаскин            - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық
Қанат Қарасайұлы       компаниясы" жабық акционерлiк
қоғамының вице-президентi
(келiсiм бойынша);
Есенғалиев           - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық
Әсет Бақытжанұлы       компаниясы" жабық акционерлiк
қоғамының атқарушы директоры
(келiсiм бойынша).

2. Межведомственной рабочей группе:
1) в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по дальнейшему реформированию железнодорожного транспорта Республики Казахстан;
2) в двухмесячный срок разработать предложения по внесению изменений и дополнений в Программу реструктуризации железнодорожного транспорта Республики Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденную постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2001 года N 756.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр

2. Ведомствоаралық жұмыс тобы:
1) бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының темiр жол көлiгiн одан әрi реформалау жөнiнде Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсыныстар енгiзсiн;
2) екi ай мерзiмде Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 4 маусымдағы N 756 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасының темiр жол көлiгiн қайта құрылымдаудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнінде ұсыныстар әзiрлесін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр