О создании рабочей группы для разработки Бюджетного кодекса Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года N 203-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 28 декабря 2002 г. N 203-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
1. В целях разработки Бюджетного кодекса Республики Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов Кайрат Нематович       - Министр экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан, руководитель
Коржова Наталья Артемовна         - первый вице-Министр экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Члены рабочей группы:
Амангельдиев Ардак Амангельдиевич - директор департамента
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Арифханов Айдар Абдразахович      - начальник управления
Министерства финансов
Республики Казахстан
Бурангалиева                      - заместитель Председателя
Марзия Муханбетрахимовна            Комитета казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
Веснин Виктор Николаевич          - секретарь Комитета по финансам
и бюджету Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Дауранов Шамиль Абдулович         - директор департамента
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Дунаев Арман Галиаскарович        - вице-Министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Дускалиева Гульсара Зенатовна     - заместитель начальника
управления Комитета казначейства
Министерства финансов Республики
Казахстан
Жакупова Бибигуль Есильбаевна     - начальник отдела Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Ерназарова Зайфун Алтынбековна    - начальник управления
департамента организации
исполнения государственного
бюджета Министерства финансов
Республики Казахстан
Исаев Ерболат Ерназарович         - директор департамента
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Казыбаев Сабыр Самижанович        - заместитель директора
департамента Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан
Калашникова Надежда Федоровна     - начальник отдела Комитета
финансового контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
Кнюх Вера Андриановна             - директор департамента
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Котенко Наталья Леонидовна        - заведующая Экономическим
отделом Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Курмангалиева Аида Даденовна      - директор департамента
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Маханов Нуржан Зарлыкович         - начальник управления Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Мукашев Марат Жомартбекович       - начальник управления
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Нурашев Тимур Бекбулатович        - заместитель директора
департамента Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан
Оразалиева Забира Жандаровна      - заместитель директора
департамента Министерства
финансов Республики Казахстан
Султанов Бахыт Турлыханович       - директор департамента
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Сутулов Федор Федорович           - Председатель Комитета
финансового контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
Таджияков Бисенгали Шамгалиевич   - заместитель Председателя
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Токсеитов                         - вице-Министр финансов
Ракимберген Курмангалиевич          Республики Казахстан
Утебаев Мусиралы Смаилович        - Председатель Комитета по
экономике, финансам и бюджету
Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Утегулов Маулен Амангельдиевич    - директор департамента
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Харламова Людмила Григорьевна     - начальник управления
департамента организации
исполнения государственного
бюджета Министерства финансов
Республики Казахстан
Шаженова Дина Мэлсовна            - заместитель директора
департамента Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан
Шаихова Асия Нагимзяновна         - и.о. директора департамента
организации исполнения
государственного бюджета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Шамсутдинов                       - вице-Министр юстиции
Ринат Шарафутдинович                Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiн әзiрлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 28 желтоқсан N 203-ө. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
1. Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiн әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келiмбетов               - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы            және бюджеттік жоспарлау министрi,
жетекшi
Коржова                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна          және бюджеттiк жоспарлау бiрiншi
вице-министрi, жетекшiнiң орынбасары
Жұмыс тобының мүшелерi:
Амангелдиев              - Қазақстан Республикасы Экономика
Ардақ Амангелдiұлы         және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
департамент директоры
Әрiпханов                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Айдар Әбдiразақұлы         министрлiгiнiң басқарма бастығы
Боранғалиева             - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мәрзия Мұханбетрахымқызы   министрлiгiнiң Қазынашылық комитeтi
төрағасының орынбасары
Веснин                   - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Виктор Николаевич          Мәжiлiсi Қаржы және бюджет жөнiндегi
комитетiнiң хатшысы (келiсiм бойынша)
Дауранов                 - Қазақстан Республикасы Экономика
Шәмiл Абдулович            және бюджеттік жоспарлау министрлiгiнiң
департамент директоры
Досқалиева               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Гүлсара Зенатқызы          министрлiгі Қазынашылық комитеті
басқарма бастығының орынбасары
Дунаев                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Арман Ғалиасқарұлы         және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Жақыпова                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бибiгүл Есiлбайқызы        министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетiнiң бөлiм
бастығы
Ерназарова               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Зайфун Алтынбекқызы        министрлiгi Мемлекеттiк бюджеттiң
атқарылуын ұйымдастыру департаментiнiң
басқарма бастығы
Исаев                    - Қазақстан Республикасы Экономика
Ерболат Ерназарұлы         және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
департамент директоры
Қазыбаев                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Сабыр Сәмiжанұлы           және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
департамент директорының орынбасары
Калашникова              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Надежда Федоровна          министрлiгi Қаржылық бақылау
комитетiнiң бөлiм бастығы
Кнюх                     - Қазақстан Республикасы Экономика
Вера Андриановна           және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
департамент директоры
Котенко                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Наталья Леонидовна         Министрiнiң Кеңсесi Экономика
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Құрманғалиева            - Қазақстан Республикасы Экономика
Аида Дәденқызы             және бюджеттік жоспарлау министрлiгінiң
департамент директоры
Маханов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұржан Зарлықұлы           министрлiгi Салық комитетінің
басқарма бастығы
Mұxaшeв                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Марат Жомартбекұлы         министрлiгiнiң басқарма бастығы
Нұрашев                  - Қазақстан Республикасы Экономика
Тимур Бекболатұлы          және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
департамент директорының орынбасары
Оразәлиева               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Зәбира Жандарқызы          министрлiгiнiң департамент директорының
орынбасары
Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасы Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы          және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
департамент директоры
Сутулов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Федор Федорович            министрлiгi Қаржылық бақылау
комитетiнiң төрағасы
Тәжияқов                 - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi
Бисенғали Шамғалиұлы       Төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Тоқсейiтов               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рақымберген Құрманғалиұлы  вице-министрi
Өтебаев                  - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Мүсiрәлi Смайылұлы         Сенаты Экономика, қаржы және бюджет
комитетiнiң төрағасы (келiсiм бойынша)
Өтеғұлов                 - Қазақстан Республикасы Экономикa
Мәулен Амангелдiұлы        және бюджеттiк жоспарлау министрлiгінiң
департамент директоры
Харламова                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Людмила Григорьевна        министрлiгi Мемлекеттік бюджеттiң
атқарылуын ұйымдастыру департаментiнiң
басқарма бастығы
Шәженова                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Дина Мэлсқызы              және бюджеттік жоспарлау министрлігі
департамент директорының орынбасары
Шаихова                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Асия Нагимзяновна          министрлігінің Мемлекеттік бюджеттің
атқарылуын ұйымдастыру департаменті
директорының міндетін атқарушы
Шамсутдинов              - Қазақстан Республикасының Әділет
Ринат Шарафутдинұлы        вице-министрі

2. Рабочей группе разработать и во втором квартале 2003 года в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Рабочей группе предоставить право в установленном порядке привлекать к решению возложенных на рабочую группу задач специалистов центральных и местных государственных органов по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы.
4. Признать утратившим силу  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2002 года N 66 "О создании рабочей группы для разработки Бюджетного кодекса Республики Казахстан".
5. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің жобасын әзірлесін және оны 2003 жылғы екінші тоқсанда белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Жұмыс тобына жүктелген міндеттерді шешуге жұмыс тобының құзыретіне кіретін мәселелер бойынша жұмыс тобына орталық және жергілікті мемлекеттік органдардың мамандарын белгіленген тәртіппен тарту құқығы берілсін.
4. "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексін әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 30 мамырдағы N 66  өкімінің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
Премьер-Министр