О возложении исполнения обязанностей Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 204-р
Возложить исполнение обязанностей Премьер-Министра Республики Казахстан на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С. с 30 декабря 2002 года по 12 января 2003 года.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің міндетін атқаруды жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 204-ө
2002 жылғы 30 желтоқсан - 2003 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің міндетін атқару Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
Премьер-Министр