О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в первом квартале 2003 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 205-p
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в первом квартале 2003 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 205-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан в первом
квартале 2003 года
-------------------------------------------------------------------
!                               ! Ответственные !
Дата  !    Наименование вопроса       ! за подготовку ! Докладчики
-------------------------------------------------------------------
1  !              2                !        3      !        4
-------------------------------------------------------------------
21    О проекте Концепции структуры и  Министерство   Беркимбаева
января  содержания 12-летнего среднего   образования и  Ш.К.
общего образования               науки
21    О Программе развития отрасли     Министерство   Нагманов
января  телекоммуникаций на 2003-2005    транспорта и   К.И.
годы                             коммуникаций
21    О проектах нормативных докумен-  Министерство   Школьник
января  тов по созданию Технопарка "Парк энергетики и   В.С.
информационных технологий"       минеральных
ресурсов
28    О предварительных итогах         Министерство   Какимжанов
января  исполнения государственного      финансов       З.Х.
бюджета за 2002 год
28    Об итогах социально-экономичес-  Министерство   Келимбетов
января  кого развития Республики Казах-  экономики и    К.Н.
стан за 2002 год, ходе выполне-  бюджетного
ния Программы Правительства      планирования
Республики Казахстан на
2002-2004 годы и задачах на
первый квартал 2003 года
25    О развитии системы Реестра       Министерство   Какимжанов
февраля налогоплательщиков и объектов    финансов       З.Х.
налогообложения (РНИОН)
25    О Программе развития таможенной  Агентство      Сапарбаев
февраля службы Республики Казахстан на   таможенного    Б.М.
2003-2005 годы                   контроля
11    О проблемах, состоянии и разви-  Министерство   Беркимбаева
марта   тии начального и среднего        образования и  Ш.К.
профессионального образования    науки
Республики Казахстан
11    Основные направления             Министерство   Есенбаев
марта   индустриального развития         индустрии и    М.Т.
Республики Казахстан             торговли
25    О состоянии переговорного        Министерство   Есенбаев
марта   процесса по вступлению           индустрии и    М.Т.
Республики Казахстан во          торговли
Всемирную Торговую Организацию
25    О проекте Концепции экологичес-  Министерство   Самакова
марта   кой безопасности Республики      охраны         А.Б.
Казахстан                        окружающей
среды

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мәжiлiстерiнде 2003 жылғы бiрiнші тоқсанда қарауға арналған мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 205-ө
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мәжiлiстерiнде 2003 жылғы бiрiншi тоқсанда қарауға арналған мәселелердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мәжiлiстерiнде қарауға арналған материалдардың уақытылы дайындалуын жәнe енгізілуiн қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 205 өкiмiмен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мәжiлiстерiнде
2003 жылғы бiрiншi тоқсанда қарауға арналған мәселелердiң
ТIЗБЕСI
------------------------------------------------------------------
Күні   !   Мәселенiң атауы    !  Дайындалуына  ! Баяндамашылар
!                      !   жауаптылар   !
------------------------------------------------------------------
1    !           2          !        3       !        4
------------------------------------------------------------------
21 қаңтар  12 жылдық жалпы орта   Бiлiм және ғылым Ш.К.Беркiмбаева
бiлiм беру құрылымы    министрлiгi
мен мазмұны тұжырым.
дамасының жобасы
туралы
21 қаңтар  Телекоммуникациялар    Көлiк және       Қ.Ы.Нағманов
саласын дамытудың      коммуникациялар
2003-2005 жылдарға     министрлiгi
арналған бағдарламасы
туралы
21 қаңтар  "Ақпараттық            Энергетика және  В.С.Школьник
технологиялар паркi"   минералдық
технопаркiн құру       ресурстар
жөнiндегi нормативтiк  министрлiгi
құжаттардың жобалары
туралы
28 қаңтар  2002 жылғы мемлекеттiк Қаржы            З.Х. Кәкімжанов
бюджеттiң атқарылуының министрлiгi
алдын ала
қорытындылары туралы
28 қаңтар  Қазақстан Республика.  Экономика және   Қ.Н. Келiмбетов
сының әлеуметтiк-      бюджеттiк
экономикалық дамуының  жоспарлау
2002 жылғы қорытынды.  министрлiгi
лары туралы,
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 2002-2004
жылдарға арналған
бағдарламасының
орындалу барысы және
2003 жылғы бiрiншi
тоқсанға арналған
мiндеттер туралы
25 ақпан   Салық төлеушiлер және  Қаржы            З.Х. Кәкiмжанов
салық салу объектiлер. министрлiгi
iнiң тiзiлiмi (СТжСОТ)
жүйесiн дамыту туралы
25 ақпан   Қазақстан Республика.  Кедендiк          Б.M.Сапарбаев
сының кеден қызметiн   бақылау агенттiгi
дамытудың 2003-2005
жылдарға арналған
бағдарламасы туралы
11 наурыз  Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым  Ш.К.Беркiмбаева
бастауыш және орта     министрлiгi
кәсiптiк бiлiм берудi
дамытудың проблемалары,
жай-күйi туралы
11 наурыз  Қазақстан Республика.  Индустрия және    М.Т.Есенбаев
сының индустриалдық    сауда министрi
дамуының негiзгi
бағыттары
25 наурыз  Қазақстан Республика.  Индустрия және    М.Т.Есенбаев
сының Дүниежүзiлiк     сауда министрi
Сауда Ұйымына енуi
жөнiндегi келiссөз
процесiнiң жай-күйi
туралы
25 наурыз  Қазақстан Республика.  Қоршаған ортаны   А.Б.Самақова
сының экологиялық      қорғау
қауiпсiздiгi тұжырым.  министрлiгi
дамасының жобасы
туралы
------------------------------------------------------------------