О создании рабочей группы для доработки проекта Программы освоения казахстанской части шельфа Каспийского моря на 2003-2005 годы (I этап)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 4-p
В целях доработки проекта Программы освоения казахстанской части шельфа Каспийского моря на 2003-2005 годы (I этап) (далее - Программа), предложенного Министерством энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан и закрытым акционерным обществом "Национальная компания "КазМунайГаз":
1. Создать рабочую группу согласно приложению.
2. Координацию деятельности по доработке проекта Программы возложить на Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
3. Наделить Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан полномочиями по привлечению в состав рабочей группы для доработки проекта Программы представителей других министерств и ведомств.
4. Рабочей группе до 5 марта 2003 года выработать окончательный проект Программы.
5. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в срок до 20 марта 2003 года внести в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан проект Программы.
6. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 января 2003 года N 4
Состав рабочей группы для доработки
проекта Программы освоения казахстанской части
шельфа Каспийского моря на 2003-2005 годы (I этап)
Тасмагамбетов              - Премьер-Министр Республики
Имангали Нургалиевич         Казахстан, руководитель
Масимов                    - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович           Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Школьник                   - Министр энергетики и минеральных
Владимир Сергеевич           ресурсов Республики Казахстан
Келимбетов                 - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович             планирования Республики Казахстан
Ашимов                     - первый вице-Министр энергетики и
Нургали Садвакасович         минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Лавриненко                 - первый вице-Министр транспорта и
Юрий Иванович                коммуникаций Республики Казахстан
Карабалин                  - вице-Министр энергетики и
Узакбай Сулейменович         минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Кусаинов                   - вице-Министр индустрии и торговли
Абельгази Калиакпарович      Республики Казахстан
Искаков                    - вице-Министр охраны окружающей
Нурлан Абдильдаевич          среды Республики Казахстан
Бектурганов                - вице-Министр образования и науки
Нуралы Султанович            Республики Казахстан
Зверьков                   - вице-Министр иностранных дел
Вадим Павлович               Республики Казахстан
Рахметов                   - вице-Министр финансов Республики
Нурлан Кусаинович            Казахстан
Ашитов                     - вице-Министр труда и социальной
Батыржан Заирканович         защиты населения Республики
Казахстан
Бижанов                    - первый заместитель Председателя
Нурахмет Кусаинович          Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Жабагиев                   - заведующий Отделом производственной
Кожахан Кокрекбаевич         сферы и инфраструктуры
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Шалгимбаев                 - Председатель правления закрытого
Камбар Басаргабызович        акционерного общества "Банк Развития
Казахстана" (по согласованию)
Исаев                      - директор департамента нефтяной
Мусабек Исаевич              промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Сафинов                    - управляющий директор закрытого
Канатбек Бейсенбекович       акционерного общества "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Хасанов                    - управляющий директор закрытого
Бакытжан Кенесович           акционерного общества "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Крысанов                   - заместитель начальника управления
Виктор Иванович              государственного пожарного надзора
Департамента Государственной
противопожарной службы Агентства
Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Шагиров                    - начальник отдела по надзору в
Айтжан Багитович             нефтегазовой промышленности,
геологии и магистральных нефтегазо-
продуктопроводов Департамента по
государственному надзору за
чрезвычайными ситуациями,
техническому и горному надзору
Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям

Каспий теңізі қайраңының қазақстандық бөлігін игерудің 2003-2005 жылдарға арналған (І кезең) бағдарламасы жобасын жетілдіру үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2003 жылғы 17 қаңтар N 4-ө
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi мен "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамы ұсынған Каспий теңiзi қайраңының қазақстандық бөлiгiн игерудің 2003-2005 жылдарға арналған (I кезең) бағдарламасының жобасын (бұдан әрi - Бағдарлама) жетiлдiру мақсатында:
1. Қосымшаға сәйкес жұмыс тобы құрылсын.
2. Бағдарлама жобасын жетілдiру жөнiндегi қызметтi үйлестiру Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгіне жүктелсiн.
3. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiне Бағдарлама жобасын жетiлдiру үшiн жұмыс тобының құрамына басқа да министрлiктер мен ведомстволардың өкілдерiн тарту жөнiнде өкiлеттiктер берiлсiн.
4. Жұмыс тобы 2003 жылғы 5 наурызға дейiн Бағдарламаның түпкiлiктi жобасын әзiрлесiн.
5. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі 2003 жылғы 20 наурызға дейінгi мерзiмде белгіленген тәртiппен Бағдарлама жобасын Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсін.
6. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінiң орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 17 қаңтардағы
N 4 өкiмiне
қосымша
Каспий теңiзi қайраңының қазақстандық бөлігін игерудің 2003-2005 жылдарға арналған (І кезең) бағдарламасы жобасын жетiлдiру үшін жұмыс тобының құрамы
Тасмағамбетов           - Қазақстан Республикасының Премьер-
Иманғали Нұрғалиұлы       Министрi, жетекшi
Мәсiмов                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы         Министрінің орынбасары, жетекшінің
орынбасары
Школьник                - Қазақстан Республикасының Энергетика
Владимир Сергеевич        және минералдық ресурстар министрi
Келiмбетов Қайрат       - Қазақстан Республикасының Экономика
Нематұлы                  және бюджеттік жоспарлау министрi
Әшiмов                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Нұрғали Cәдуақасұлы       және минералдық ресурстар бiрiншi
вице-министрi
Лавриненко              - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович             коммуникациялар бiрiншi вице-министрi
Қарабалин               - Қазақстан Республикасының Энергетика
Ұзақбай Сүлейменұлы       және минералдық ресурстар вице-
министрi
Құсайынов Әбiлғазы      - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қалиақпарұлы              және сауда вице-министрi
Ысқақов                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбділдаұлы         ортаны қорғау вице-министрi
Бектұрғанов             - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Нұралы Сұлтанұлы          ғылым вице-министрi
Зверьков                - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Вадим Павлович            iстер вице-министрi
Рахметов                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы         вице-министрі
Әшитов                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Батыржан Зайырқанұлы      халықты әлеуметтік қорғау вице-министрi
Бижанов                 - Қазақстан Республикасының Төтенше
Нұрахмет Құсайынұлы       жағдайлар жөнiндегi агенттігі
төрағасының бiрiншi орынбасары
Жабағиев                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қожахан Көкiрекбайұлы     Министрiнің Кеңсесi Өндiрiстiк сала
және инфрақұрылым бөлiмінің
меңгерушiсi
Шалғымбаев              - "Қазақстанның Даму Банкi" жабық
Қамбар Басарғабызұлы      акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы (келiсiм бойынша)
Исаев                   - Қазақстан Республикасының Энергетика
Мұсабек Исаұлы            және минералдық ресурстар министрлiгi
Мұнай өнеркәсiбi департаментiнің
директоры
Сафинов                 - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Қанатбек Бейсенбекұлы     жабық акционерлiк қоғамының
басқарушы директоры (келiсiм бойынша)
Хасанов                 - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Бақытжан Кеңесұлы         жабық акционерлік қоғамының
басқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
Крысанов                - Қазақстан Республикасының Төтенше
Виктор Иванович           жағдайлар жөніндегі агенттiгі
Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет
департаментi мемлекеттiк өртке қарсы
қадағалау басқармасы бастығының
орынбасары
Шағыров                 - Қазақстан Республикасының Төтенше
Айтжан Бағытұлы           жағдайлар жөнiндегi агенттігі Төтенше
жағдайларды мемлекеттiк қадағалау,
техникалық және тау-кен қадағалау
жөнiндегi департаментi мұнай-газ
өнеркәсiбiн, геология мен магистр
мұнай-газ құбырларын қадағалау
жөніндегi бөлімінің бастығы