Об утверждении Плана протокольно-организационных мероприятий и состава организационного комитета по подготовке и проведению Трансазиатского парламентского форума Парламентской Ассамблеи Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе 7-8 июня 2003 года в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 6-p
В целях обеспечения эффективной организации и координации подготовки и проведения Трансазиатского парламентского форума Парламентской Ассамблеи Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (далее - Форум) в городе Алматы 7-8 июня 2003 года:
1. Утвердить прилагаемые:
1) состав организационного комитета Форума;
2) план протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению Форума (далее - План).
2. Центральным и местным исполнительным органам, иным заинтересованным государственным органам и организациям Республики Казахстан (по согласованию) принять меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 января 2003 года N 6-р
Состав
организационного комитета Трансазиатского
парламентского форума Парламентской Ассамблеи
Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе
(город Алматы 7-8 июня 2003 года)
Токаев Касымжомарт Кемелевич  - Государственный секретарь -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан,
председатель
Байгельди Омирбек             - заместитель Председателя Сената
Парламента Республики Казахстан,
заместитель председателя
(по согласованию)
Копей Мухамбет Жуманазарович  - заместитель Председателя Мажилиса
Парламента Республики Казахстан,
заместитель председателя
(по согласованию)
Сулейменов Каирбек Шошанович  - Министр внутренних дел Республики
Казахстан
Кул-Мухаммед Мухтар Абрарович - Министр культуры, информации и
общественного согласия Республики
Казахстан
Кулмаханов Шалбай Кулмаханович- аким Алматинской области
Храпунов Виктор Вячеславович  - аким города Алматы
Абдильдин Жабайхан Мубаракович- Председатель Комитета Сената
Парламента Республики Казахстан
по международным делам, обороне
и безопасности (по согласованию)
Омаров Шарип Омарович         - Председатель Комитета Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
по международным делам, обороне и
безопасности (по согласованию)
Жолшибеков Амзебек Рысбекович - руководитель Аппарата Сената
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Толканчинов Ануар Курманбаевич- руководитель Аппарата Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Даримбетов Байдалы Нуртаевич  - заместитель Управляющего делами
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Куренбеков Амантай Жанкеевич  - заместитель начальника Службы
охраны Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Абусеитов Кайрат Хуатович     - первый вице-Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Тезекбаев Серик Нупбаевич     - начальник хозяйственного управления
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 января 2003 года N 6-р
План протокольно-организационных
мероприятий по подготовке и проведению Трансазиатского парламентского форума Парламентской Ассамблеи Организации
по безопасности и сотрудничеству в Европе
7-8 июня 2003 года в городе Алматы
____________________________________________________________________
N !        Мероприятие        !   Срок   !     Ответственные
п/п!                           !исполнения!
--------------------------------------------------------------------
1   Подготовка программы        апрель     Парламент Республики
проведения Форума           2003 года  Казахстан (по согласо-
ванию), Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан

2003 жылғы 7-8 маусымда Алматы қаласында Еуропадағы қауiпсiздiк және ынтымақтастық ұйымы Парламенттiк Ассамблеясының Трансазиялық парламенттiк форумын дайындау мен өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларының жоспарын және ұйымдастыру комитетiнiң құрамын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2003 жылғы 20 қаңтар N 6-ө
2003 жылғы 7-8 маусымда Алматы қаласында Еуропадағы қауiпсiздiк пен ынтымақтастық ұйымы Парламенттік Ассамблеясының Трансазиялық парламенттiк форумын (бұдан әрi - Форум) өткiзудi тиiмдi ұйымдастыру және әзiрлеудi үйлестiрудi қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса берілiп отырған:
1) Форумды ұйымдастыру комитетiнiң құрамы;
2) Форумды дайындау мен өткiзу жөнiндегі протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларының жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары, өзге де мүдделi мемлекеттiк органдары мен ұйымдары (келiсiм бойынша) Жоспарда көрсетiлген iс-шараларды орындау жөнiнде шаралар қабылдасын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 20 қаңтардағы
N 6 өкiмiмен
бекiтiлген
Еуропадағы қауiпсiздiк және ынтымақтастық ұйымы Парламенттiк Ассамблеясының Трансазиялық парламенттiк форумы ұйымдастыру комитетiнiң
ҚҰРАМЫ
Тоқаев                 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Қасымжомарт Кемелұлы     хатшысы - Сыртқы iстер министрi, төраға
Байгелді               - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Әмiрбек                  Сенаты Төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Көпей                  - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Мұхамбет Жұманазарұлы    Мәжiлiсi Төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Сүлейменов             - Қазақстан Республикасының
Қайырбек Шошанұлы        Iшкi iстер министрi
Құл-Мұхаммед           - Қазақстан Республикасының
Mұxтap Абрарұлы          Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрi
Құлмаханов             - Алматы облысының әкiмi
Шалбай Құлмаханұлы
Храпунов               - Алматы қаласының әкiмi
Виктор Вячеславович
Әбдiлдин               - Қазақстан Республикасының Парламентi
Жабайхан Мүбәракұлы      Сенатының Халықаралық iстер, қорғаныс
және қауiпсiздiк жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы (келiсiм бойынша)
Омаров                 - Қазақстан Республикасының Парламентi
Шәрiп Омарұлы            Мәжiлiсiнiң Халықаралық iстер, қорғаныс
және қауiпсiздiк жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы (келiсiм бойынша)
Жолшыбеков             - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Әмзебек Рысбекұлы        Сенаты Аппаратының басшысы (келiсiм
бойынша)
Толқаншынов            - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Әнуар Құрманбайұлы       Мәжiлiсi Аппаратының басшысы (келiсiм
бойынша)
Дәрiмбетов             - Қазақстан Республикасының Президентi
Байдалы Нұртайұлы        Iс Басқарушысының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Күреңбеков Амантай     - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Жанкейұлы                Күзет қызметi бастығының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Әбусейiтов             - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қайрат Қуатұлы           iстер бiрiншi вице-министрi
Тезекбаев              - Қазақстан Республикасының Парламентi
Серiк Нүпбайұлы          Шаруашылық басқармасының бастығы
(келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 20 қаңтардағы
N 6 өкiмiмен
бекiтiлген
2003 жылғы 7-8 маусымда Алматы қаласында Еуропадағы қауiпсiздiк және ынтымақтастық ұйымы Парламенттiк Ассамблеясының Трансазиялық парламенттік форумын дайындау мен өткiзу жөнiндегі протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларының жоспары
-----------------------------------------------------------------
Р/с!        Іс-шара       !  Орындалу  !     Жауаптылар
N  !                      !   мерзімі  !
-----------------------------------------------------------------
1   Форумды өткiзу          2003        Қазақстан Республикасының
бағдарламасын дайындау  жылғы       Парламентi (келiсiм
сәуiр       бойынша), Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгі

2   Внесение предложений по     май 2003   Парламент Республики
составу казахстанской       года       Казахстан
делегации                              (по согласованию),
Министерство иностран-
ных дел Республики
Казахстан
3   Согласование состава        май-июнь   Парламент Республики
делегаций. Составление      2003 года  Казахстан
графика заезда и отъезда               (по согласованию),
участников форума                      Министерство иностран-
ных дел Республики
Казахстан
4   Создание штаба с участием   май-июнь   Служба охраны
представителей силовых      2003 года  Президента Республики
структур (охрана, обеспе-              Казахстан
чение безопасности)                    (по согласованию),
Комитет национальной
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию),
Министерство внутренних
дел Республики Казахстан
5   Организация встреч и        июнь       Парламент Республики
проводов официальных        2003 года  Казахстан
делегаций и сопровождающих             (по согласованию),
лиц в аэропорту города                 Министерство иностран-
Алматы                                 ных дел Республики
Казахстан, аким города
Алматы, Министерство
транспорта и
коммуникаций
6   Оформление аэропорта и      май-июнь   Аким города Алматы
улиц города Алматы          2003 года
флагами государств-
участников Форума,
приветственными транс-
парантами на казахском,
русском и английском
языках по маршрутам
следования делегаций и
мест посещения
(по программе)
7   Транспортное обслуживание   июнь 2003  Управление делами
делегаций                   года       Президента Республики
Казахстан
(по согласованию),
аким города Алматы,
Парламент Республики
Казахстан
(по согласованию)
8   Обеспечение визовой         февраль-   Министерство иностранных
поддержки участников        июнь       дел Республики
Форума                      2003 года  Казахстан
9   Обеспечить согласование     май-июнь   Министерство транспорта
пролетов, посадку-вылет     2003 года  и коммуникаций
в аэропорту города Алматы,             Республики Казахстан,
техническое обслуживание,              Министерство обороны
заправку, организацию                  Республики Казахстан,
стоянки для специальных                Парламент Республики
самолетов официальных                  Казахстан
делегаций, гостей и                    (по согласованию),
участников Форума                      Министерство иностран-
ных дел Республики
Казахстан

2   Қазақстандық            2003        Қазақстан Республикасының
делегацияның құрамы     жылғы       Парламентi (келiсiм
бойынша ұсыныстар       мамыр       бойынша), Қазақстан
енгiзу                              Республикасының Сыртқы
iстер министрлігi
3   Делегациялар құрамын    2003        Қазақстан Республикасының
келiсу. Форумға         жылғы       Парламентi (келiсiм
қатысушылардың келуi    мамыр-      бойынша), Қазақстан
мен кетуi кестесiн      маусым      Республикасының Сыртқы
жасау                               iстер министрлiгi
4   Әлуетті құрылымдар      2003        Қазақстан Республикасы
өкiлдерiнiң қатысуымен  жылғы       Президентiнiң Күзет қызметi
штабты құру (күзет,     мамыр-      (келiсiм бойынша), Қазақстан
қауiпсiздiктi қамтама.  маусым      Республикасының Ұлттық
сыз ету)                            қауiпсiздiк комитетi
(келiсiм бойынша),
Қазақстан Республикасының
Iшкi iстер министрлiгi
5   Ресми делегациялар мен  2003        Қазақстан Республикасының
бiрге жүретiн адамдарды жылғы       Парламентi (келiсiм
Алматы қаласының        маусым      бойынша), Қазақстан
әуежайында күтіп алу                Pecпубликасының Көлік
мен шығарып салуды                  және коммуникациялар
ұйымдастыру                         министрлігі
6   Алматы қаласының әуежайы  2003      Алматы қаласының әкімі
мен көшелерiн Форумға     жылғы
қатысушы мемлекеттердiң   мамыр-
туларымен, делегациялар.  маусым
дың жүру бағыттары мен
болатын жерлерiнде
(бағдарлама бойынша)
қазақ, орыс және
ағылшын тiлдерiндегi
құттықтау транспарант.
тары мен безендіру
7   Делегацияларға көлiктік    2003      Қазақстан Республикасы
қызмет көрсету             жылғы     Президентiнiң Іс Басқармасы
маусым    (келiсiм бойынша), Алматы
қаласының әкiмi, Қазақстан
Республикасының Парламентi
(келiсiм бойынша)
8   Форумға қатысушыларға      2003      Қазақстан Республикасының
визалық қолдауды           жылғы     Сыртқы iстер министрлiгi
қамтамасыз ету             ақпан-
маусым
9   Ресми делегациялардың,     2003      Қазақстан Республикасының
қонақтардың және Форумға   жылғы     Көлiк және коммуникациялар
қатысушылардың арнайы      мамыр-    министрлiгi, Қазақстан
ұшақтарының ұшып           маусым    Республикасының Қорғаныс
өтуiне, Алматы қаласы.               министрлiгi, Қазақстан
ның әуежайына қонуына                Республикасының Парламентi
және одан ұшып шығуына               (келiсiм бойынша),
келiсудi, оларға                     Қазақстан Республикасының
техникалық қызмет көр.               Сыртқы iстер министрлiгi
сетудi, жанармай құйы.
луын, тұрақ ұйымдасты.
рылуын қамтамасыз ету

10   Сопровождение машинами      июнь 2003  Министерство внутренних
дорожной полиции            года       дел Республики Казахстан
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
по маршрутам следования
11   Обеспечение безопасности    июнь 2003  Министерство внутренних
охраняемых лиц и делегаций  года       дел Республики
в аэропорту, по маршрутам              Казахстан, Служба охраны
следования, в местах посе-             Президента Республики
щения и проживания                     Казахстан
(по программе)                         (по согласованию),
Комитет национальной
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию)
12   Медицинское обслуживание    июнь 2003  Управление делами
членов официальных деле-    года       Президента Республики
гаций и сопровождающих лиц             Казахстан
(по согласованию)
13   Организация бронирования    май-июнь   Парламент Республики
гостиничных номеров,        2003 года  Казахстан
размещения членов делегаций            (по согласованию),
и сопровождающих лиц в                 Управление делами
гостиницах города Алматы               Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)
14   Организация питания членов  июнь       Парламент Республики
делегаций и сопровождающих  2003 года  Казахстан
лиц                                    (по согласованию),
Управление делами
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)
15   Обеспечение секретариата и  май-июнь   Парламент Республики
штабных комнат (оснащение   2003 года  Казахстан
оргтехникой, телефонной                (по согласованию),
связью, канцтоварами)                  Управление делами
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)
16   Техническое оформление      май-июнь   Парламент Республики
зала проведения Форума,     2003 года  Казахстан
создание условий для син-              (по согласованию),
хронного перевода и визу-              Министерство иностран-
ального сопровождения                  ных дел Республики
выступлений участников                 Казахстан, Управление
Форума (государственные                делами Президента
флаги, настольные таблички             Республики Казахстан
и флажки, цветы, микрофоны)            (по согласованию)
17   Изготовление и подготовка   май-июнь   Парламент Республики
подарочных портфелей        2003 года  Казахстан
участников Форума, печат-              (по согласованию),
ной продукции, канцтоваров             Управление делами
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)
18   Обеспечение синхронного     май-июнь   Парламент Республики
перевода                    2003 года  Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностран-
ных дел Республики
Казахстан
19   Организация работы с        май-июнь   Парламент Республики
представителями средств     2003 года  Казахстан
массовой информации и                  (по согласованию),
освещение работы форума                Министерство культуры,
в СМИ (приглашение,                    информации и обществен-
регистрация, оборудование              ного согласия Респуб-
пресс-центра, общее фото)              лики Казахстан,
Министерство иностран-
ных дел Республики
Казахстан
20   Подготовка проектов         май-июнь   Пресс-служба Президента
выступлений Президента      2003 года  Республики Казахстан
Республики Казахстан,                  (по согласованию),
Председателей Сената и                 Парламент Республики
Мажилиса Парламента                    Казахстан
Республики Казахстан                   (по согласованию),
Министерство иностран-
ных дел Республики
Казахстан

10  Жүру бағыттары             2003      Қазақстан Республикасының
бойынша Қазақстан          жылғы     Iшкi iстер министрлiгі
Республикасы Iшкi iстер    маусым
министрлiгiнiң жол
полициясы машиналары.
мен бiрге алып жүру
11  Күзетiлетiн тұлғалар мен   2003      Қазақстан Республикасының
делегациялардың әуежайда,  жылғы     Iшкi iстер министрлiгі,
жүру бағыттары бойынша     маусым    Қазақстан Республикасы
болатын және тұратын                 Президентiнiң Күзет қызметi
жерлерiнде (бағдарлама               (келiсiм бойынша),
бойынша) қауiпсiздігін               Қазақстан Республикасының
қамтамасыз ету                       Ұлттық қауiпсiздiк комитеті
(келiсiм бойынша)
12  Ресми делегациялардың      2003      Қазақстан Республикасы
мүшелерi мен бiрге         жылғы     Президентiнiң Iс Басқармасы
жүретiн адамдарға          маусым    (келiсiм бойынша)
медициналық қызмет
13  Делегациялардың            2003      Қазақстан Республикасының
мүшелерi мен бipге         жылғы     Парламентi (келiсiм
жүретін адамдарға          мамыр-    бойынша), Қазақстан
Алматы қаласының қонақ     маусым    Республикасы Президентiнiң
үйлерiнде қонақ үй                   Іс Басқармасы (келiсiм
нөмiрлерiне бронь алып               бойынша)
қоюды, орналастыруды
ұйымдастыру
14  Делегациялардың            2003      Қазақстан Республикасының
мүшелерiмен бiрге          жылғы     Парламентi (келiсiм
жүретін адамдарды          маусым    бойынша), Қазақстан
тамақтандыруды                       Республикасы Президентiнiң
ұйымдастыру                          Iс Басқармасы (келiсiм
бойынша)
15  Хатшылық пен штаб          2003      Қазақстан Республикасының
бөлмелерiн (ұйымдық        жылғы     Парламентi (келiсiм
техникамен, телефон        мамыр-    бойынша), Қазақстан
байланысымен, кеңсе        маусым    Республикасы Президентiнiң
тауарларымен                         Iс Басқармасы (келiсiм
жарақтандыру)                        бойынша)
қамтамасыз ету
16  Форум өткізiлетiн залды    2003      Қазақстан Республикасының
техникалық безендіру,      жылғы     Парламентi келiсiм
Форумға қатысушылардың     мамыр-    бойынша), Қазақстан
сөйлейтiн сөздерiн iлеспе  маусым    Республикасының Сыртқы
аудару және визуалдық                iстер министрлігі,
сүйемелдеу үшiн жағдай               Қазақстан Республикасы
жасау (мемлекеттiк тулар,            Президентiнiң Іс
үстелдің үстiне қойылатын            Басқармасы (келiсiм
жазулар мен жалаулар,                бойынша)
гүлдер, микрофондар)
17  Форумға қатысушыларға      2003      Қазақстан Республикасының
арнап сыйлық портфельдер,  жылғы     Парламентi (келiсiм
баспасөз өнiмдерiн, кеңсе  мамыр-    бойынша), Қазақстан
тауарларын жасау мен       маусым    Республикасы Президентiнiң
дайындау                             Iс Басқармасы (келiсiм
бойынша)
18  Iлеспе аударуды            2003      Қазақстан Республикасының
қамтамасыз ету             жылғы     Парламентi (келiсiм
мамыр-    бойынша), Қазақстан
маусым    Республикасының Сыртқы
iстер министрлігі
19  Бұқаралық ақпарат          2003      Қазақстан Республикасының
құралдарының               жылғы     Парламентi (келiсiм
өкiлдерiмен жұмысты        мамыр-    бойынша), Қазақстан
ұйымдастыру, форум         маусым    Республикасының Мәдениет,
жұмысын БАҚ-та                       ақпарат және қоғамдық
жариялау (шақыру қағаз.              келiсiм министрлiгі,
дары, тiркеу, баспасөз               Қазақстан Республикасының
орталығын жабдықтау,                 Сыртқы iстер министрлігі
жалпы суреткe түсіру)
20  Қазақстан Республикасы     2003      Қазақстан Республикасы
Президентiнiң, Қазақстан   жылғы     Президентiнiң Баспасөз
Республикасы               мамыр-    қызметi (келiсiм бойынша),
Парламентiнiң Сенаты       маусым    Қазақстан Республикасының
мен Мәжiлiсi Tөрағаларының           Парламентi (келiсiм
сөйлейтін сөздерiнiң                 бойынша), Қазақстан
жобасын әзiрлеу                      Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгі

21   Организация двусторонних    июнь 2003  Протокол Президента
встреч Президента           года       Республики Казахстан
Республики Казахстан,                  (по согласованию),
председателей Сената и                 Министерство иностран-
Мажилиса Парламента                    ных дел Республики
Республики Казахстан                   Казахстан, Пресс-служба
(подготовка тезисов к                  Президента Республики
беседе, справочно-                     Казахстан
аналитических материалов)              (по согласованию),
Парламент Республики
Казахстан
(по согласованию)
22   Организация официальных     май-июнь   Парламент Республики
приемов в честь участников  2003 года  Казахстан
Форума (определение и                  (по согласованию),
оформление места прове-                Управление делами
дения приема, охранные                 Президента Республики
мероприятия, подготовка                Казахстан
меню, музыкальной                      (по согласованию),
программы)                             Министерство иностран-
ных дел Республики
Казахстан, Министерство
внутренних дел
Республики Казахстан,
Комитет национальной
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию),
Служба охраны
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию),
аким города Алматы
23   Организация и проведение    май-июнь   Парламент Республики
культурных мероприятий      2003 года  Казахстан
(осмотр достопримечатель-              (по согласованию),
ностей г. Алматы и Алма-               Министерство культуры,
тинской области)                       информации и обществен-
ного согласия
Республики Казахстан,
аким города Алматы,
аким Алматинской
области
--------------------------------------------------------------------

21  Қазақстан Республикасы      2003     Қазақстан Республикасы
Президентінің, Қазақстан    жылғы    Президентiнiң Протоколы
Республикасы Парламентiнiң  маусым   (келiсiм бойынша),
Сенаты мен Мәжiлiсi                  Қазақстан Pecпубликасы
Төрағаларының екi жақты              Президентiнiң Баспасөз
кездесулерiн ұйымдастыру             қызметi (келiсiм бойынша),
(әңгімелесуге тезистер,              Қазақстан Республикасының
ақпараттық-талдау мате.              Сыртқы iстер министрлігі,
риалдарын дайындау)                  Қазақстан Республикасының
Парламентi (келiсiм
бойынша
22  Форумға қатысушылардың      2003     Қазақстан Республикасының
құрметiне ресми қабыл.      жылғы    Парламентi (келiсiм
даулар ұйымдастыру          мамыр-   бойынша), Қазақстан
(қабылдаудың өткiзiлетiн    маусым   Республикасы Президентiнiң
орнын анықтау мен безен.             Iс Басқармасы (келiсiм
діру, күзет iс-шаралары,             бойынша), Қазақстан
мәзiр, музыкалық бағдарлама          Республикасының Сыртқы
дайындау)                            iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Iшкi iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
Күзет қызметi (келісiм
бойынша), Алматы
қаласының әкiмi
23  Мәдени iс-шараларды         2003     Қазақстан Республикасының
ұйымдастыру мен енгізу      жылғы    Парламентi (келісiм
(Алматы қаласы мен          мамыр-   бойынша), Қазақстан
Алматы облысының көрнектi   маусым   Республикасының Мәдениет,
жерлерiн көрсету)                    ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгі,
Алматы қаласының әкiмi,
Алматы облысының әкiмi
--------------------------------------------------------------------