О подготовке и проведении официального визита Президента Переходного Исламского Государства Афганистан Хамида Карзая в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 февраля 2003 года N 16-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Переходным Исламским Государством Афганистан и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Президента Переходного Исламского Государства Афганистан в Республику Казахстан 11-13 февраля в город Алматы:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Президента Переходного Исламского Государства Афганистан Хамида Карзая в Республику Казахстан 11-13 февраля 2003 года в город Алматы (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Переходного Исламского Государства Афганистан согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Переходного Исламского Государства Афганистан в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Президента Переходного Исламского Государства Афганистан Хамида Карзая в аэропорту города Алматы.
5. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Переходного Исламского Государства Афганистан над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Алматы.
6. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
7. Акиму города Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Переходного Исламского Государства Афганистан, оформлению аэропорта и улиц города Алматы.

Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң Президентi Хамид Карзайдың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2003 жылғы 4 ақпан N 16-ө
Қазақстан Республикасы мен Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту әрi Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң Президентi Хамид Карзайдың Қазақстан Республикасына 2003 жылғы 11-13 ақпандағы Алматы қаласындағы ресми сапарын дайындау және өткiзу жөніндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң Президентi Хамид Карзайдың Қазақстан Республикасына 2003 жылғы 11-13 ақпандағы Алматы қаласындағы ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетi ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және көлiктiк қызмет көрсету жөнiндегi қажеттi шараларды қабылдасын;
2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетi ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң Президентi Хамид Карзайды Алматы қаласының әуежайында күтiп алу және шығарып салу рәсiмдерiне қатыссын.
5. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетi Президентiнiң арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуiн, Алматы қаласының әуежайына қонуын және ұшып шығуын;
Алматы қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
7. Алматы қаласының әкiмi Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң ресми делегациясын күтiп алу және шығарып салу, Алматы қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру жөнiндегі ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.

8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 февраля 2003 года N 16
Организационные меры по размещению и обслуживанию
членов официальной делегации
Переходного Исламского Государства Афганистан
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Переходного Исламского Государства Афганистан (по схеме 1+10) в городе Алматы в гостинице "Риджент Алматы".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Риджент Алматы".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили).
4. Приобретение подарка для главы делегации и сувениров для членов официальной делегации.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Алматы при встрече и проводах официальной делегации Переходного Исламского Государства Афганистан.
6. Организация официального обеда от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в честь Президента Переходного Исламского Государства Афганистан Х. Карзая в городе Алматы.
7. Медицинское обслуживание членов официальной делегации.
8. Техническое оформление зала проведения переговоров (государственные флаги, цветы).

8. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 4 ақпандағы
N 16 өкiмiне
қосымша
Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң ресми делегациясы мүшелерiн орналастыру және оларға қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетi ресми делегациясының мүшелерiн (1+10 схемасы бойынша) Алматы қаласында "Риджент Алматы" қонақ үйiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн "Риджент Алматы" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсаттамалар) дайындау.
4. Делегация басшысына - сыйлық және ресми делегация мүшелерiне кәдесыйлар сатып алу.
5. Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң ресми делегациясын Алматы қаласының әуежайында күтiп алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың атынан Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң Президентi Х.Карзайдың құрметiне Алматы қаласында ресми қонақасы ұйымдастыру.
7. Ресми делегацияның мүшелерiне медициналық қызмет көрсету.
8. Келiссөздер өтетiн залды техникалық безендiру (мемлекеттiк жалаулар, гүлдер).