О проведении командного Кубка мира по греко-римской борьбе
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2003 года N 41-p
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту и Бюро Международной Федерации Ассоциированных видов борьбы о проведении с 25 по 26 октября 2003 года в городе Алматы командного Кубка мира по греко-римской борьбе (далее - Кубок мира).
2. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению Кубка мира.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту и акиму города Алматы совместно с Федерацией борьбы Республики Казахстан обеспечить подготовку и проведение Кубка мира в городе Алматы во Дворце спорта и культуры имени Балуана Шолака.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка, безопасность участников и официальных лиц в местах их проживания и проведения соревнования, регистрацию в гостиницах города Алматы иностранных граждан-участников Кубка мира.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода подготовки и проведения Кубка мира.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении транспортного обслуживания участников Кубка мира.
7. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам и официальным лицам Кубка мира по списку, представленному Агентством Республики Казахстан по туризму и спорту.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 марта 2003 года N 41
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
командного Кубка мира по греко-римской борьбе
Турлыханов                   - Председатель Агентства Республики
Даулет Болатович               Казахстан по туризму и спорту,
председатель
Мурзин                       - заместитель акима города Алматы,
Алмат Зарлыкович               заместитель председателя
Абенов                       - советник Премьер-Министра
Султан Мурашевич               Республики Казахстан
Рябченко                     - первый вице-министр культуры,
Олег Григорьевич               информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Лавриненко                   - первый вице-министр транспорта и
Юрий Иванович                  коммуникаций Республики Казахстан
Отто                         - вице-министр внутренних дел
Иван Иванович                  Республики Казахстан
Куанышев                     - вице-министр иностранных дел
Дулат Оразбекович              Республики Казахстан
Тажибай                      - первый заместитель Председателя
Бакытбек                       Агентства Республики Казахстан по
туризму и спорту
Касенов                      - вице-президент Федерации борьбы
Болат Толешевич                Республики Казахстан
(по согласованию)
Тукиев                       - руководитель Дирекции штатных
Серик Адамович                 национальных команд и спортивного
резерва Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту
Нуров                        - президент открытого акционерного
Наиль Фаридович                общества "Казспортобеспечение"
(по согласованию)
Кокбаев                      - заместитель начальника управления
Кулаксу Уватаевич              спорта высших достижений и
спортивного резерва Агентства
Республики Казахстан по туризму и
спорту
Захарин                      - директор Дворца спорта и культуры
Юрий Кузьмич                   имени Балуана Шолака
(по согласованию)
Волоха                       - генеральный секретарь Федерации
Анатолий Иванович              борьбы Республики Казахстан
(по согласованию)

Грек-рим күресiнен командалық Әлем кубогын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 27 наурыздағы N 41-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгінiң және Күрестiң қауымдасқан түрлерiнiң халықаралық федерациясы бюросының 2003 жылғы 25-26 қазанда Алматы қаласында грек-рим күресiнен командалық Әлем кубогын (бұдан әрi - Әлем кубогы) өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiлiп отырған Әлем кубогына дайындық және оны өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi мен Алматы қаласының әкiмi Қазақстан Республикасының Күрес федерациясымен бiрлесiп, Әлем кубогына дайындықты және оны Алматы қаласында Балуан Шолақ атындағы Спорт және мәдениет сарайында өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Iшкі істер министрлiгi қатысушылар мен ресми адамдар тұратын және жарыстар өтетiн Жерлерде қоғамдық тәртiптің сақталуын, олардың қауiпсiздiгiн, Әлем кубогына қатысушы шетелдiк азаматтардың Алматы қаласының қонақ үйлерiнде тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi Әлем кубогына дайындық және оны өткiзу барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жария етудi қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Әлем Кубогына қатысушыларды көлiк қызметiмен қамтамасыз етуге жәрдем көрсетсiн.
7. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi берген тiзiм бойынша Әлем кубогына қатысушылар мен ресми адамдардың келу және кету құжаттарын ресiмдеуге жәрдем көрсетсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 27 наурыздағы
N 41 өкімімен
бекiтiлген
Грек-рим күресiнен командалық Әлем Кубогына дайындық
және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетiнiң
құрамы
Тұрлыханов               - Қазақстан Республикасы Туризм
Дәулет Болатұлы            және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң
төрағасы, төраға
Мурзин                   - Алматы қаласы әкiмiнiң
Алмат Зарлықұлы            орынбасары, төрағаның орынбасары
Әбенов                   - Қазақстан Республикасы
Сұлтан Мүрашұлы            Премьер-Министрiнiң кеңесшiсi
Рябченко                 - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич           Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм бiрiншi вице-министрi
Лавриненко               - Қазақстан Республикасының Көлiк
Юрий Иванович              және коммуникациялар бiрiншi
вице-министрi
Отто                     - Қазақстан Республикасының Iшкi
Иван Иванович              iстер вице-министрi
Қуанышев                 - Қазақстан Республикасының
Дулат Оразбекұлы           Сыртқы iстер вице-министрi
Тәжiбай                  - Қазақстан Республикасы Туризм
Бақытбек                   және спорт жөніндегі агенттігi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Қасенов                  - Қазақстан Республикасы
Болат Төлешұлы             Күрес федерациясының вице-президенті
(келiсiм бойынша)
Төкеев                   - Қазақстан Республикасының Туризм
Серiк Адамұлы              және спорт жөніндегі агенттiгі
Ұлттық штаттық командалардың
және спорт резервi дирекциясының
басшысы
Нуров                    - "Қазспортқамтамасызету" ашық
Наиль Фаридович            акционерлік қоғамының президенті
(келiсiм бойынша)
Көкбаев                  - Қазақстан Республикасы Туризм
Құлақсу Yбәтайұлы          және спорт жөніндегі агенттiгiнiң
Жоғары жетiстiктер спорты және
спорт резервi басқармасы бастығының
орынбасары
Захарин                  - Балуан Шолақ атындағы спорт және
Юрий Кузьмич               мәдениет сарайының директоры
(келiсiм бойынша)
Волоха                   - Қазақстан Республикасы Күрес
Анатолий Иванович          Федерациясының бас хатшысы
(келiсiм бойынша)