О подготовке и проведении Международной конференции министров развивающихся стран, не имеющих выхода к морю, развивающихся стран транзита, стран-доноров и представителей международных учреждений, занимающихся вопросами финансирования и развития, по вопросу сотрудничества в области транзитных перевозок 28-29 августа 2003 года в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 98-р
В целях обеспечения эффективной организации подготовки и проведения Международной конференции министров развивающихся стран, не имеющих выхода к морю, развивающихся стран транзита, стран-доноров и представителей международных учреждений, занимающихся вопросами финансирования и развития, по вопросу сотрудничества в области транзитных перевозок 28-29 августа 2003 года в городе Алматы:
1. Провести 28-29 августа 2003 года в городе Алматы Международную конференцию министров развивающихся стран, не имеющих выхода к морю, развивающихся стран транзита, стран-доноров и представителей международных учреждений, занимающихся вопросами финансирования и развития, по вопросу сотрудничества в области транзитных перевозок (далее - Конференция).
2. Утвердить прилагаемые:
1) состав Организационного комитета по подготовке и проведению Конференции;
2) План мероприятий по подготовке и проведению Конференции (далее - План).
3. Центральным и местным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан и заинтересованным организациям обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 мая 2003 года N 98
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению
Международной конференции министров развивающихся стран,
не имеющих выхода к морю, развивающихся стран транзита,
стран-доноров и представителей международных учреждений,
занимающихся вопросами финансирования и развития,
по вопросу сотрудничества в области транзитных перевозок
28-29 августа 2003 года в городе Алматы
Масимов Карим Кажимканович  - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель
Нагманов Кажмурат Ибраевич  - Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Абусеитов Кайрат Хуатович   - первый вице-министр иностранных дел
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Утембаев Ержан Абулхаирович - заместитель Руководителя Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Даримбетов Байдалы Нуртаевич- заместитель Управляющего делами
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Есенбаев Мажит Тулеубекович - Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан
Какимжанов                  - Министр финансов Республики Казахстан
Зейнулла Халидоллович
Келимбетов Кайрат Нематович - Министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Кул-Мухаммед                  Министр культуры, информации и
Мухтар Абрарулы               общественного согласия Республики
Казахстан
Сулейменов                  - Министр внутренних дел Республики
Каирбек Шошанович             Казахстан
Джакупов Кабибулла Кабенович- первый вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Исингарин                   - председатель Ассоциации национальных
Нигматжан Кабатаевич          экспедиторов Казахстана
(по согласованию)
Мутанов                     - первый вице-министр образования и
Галымкаир Мутанович           науки Республики Казахстан
Сапарбаев                   - председатель Агентства таможенного
Бердыбек Машбекович           контроля Республики Казахстан
Храпунов                    - аким города Алматы
Виктор Вячеславович
Курганбаева                 - заместитель директора Казахстанского
Гульмира Аманжоловна          института стратегических исследований
при Президенте Республики Казахстан
(по согласованию)
Чиналиев                    - заместитель заведующего Отделом
Газиз Коршабекович            производственной сферы и
инфраструктуры Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 мая 2003 года N 98
План
мероприятий по подготовке и проведению
Международной конференции министров развивающихся стран,
не имеющих выхода к морю, развивающихся стран транзита,
стран-доноров и представителей международных учреждений,
занимающихся вопросами финансирования и развития,
по вопросу сотрудничества в области транзитных перевозок
28-29 августа 2003 года в городе Алматы
____________________________________________________________________
N !      Мероприятие         !   Срок     !   Ответственные
п/п!                          ! исполнения !   за исполнение
--------------------------------------------------------------------

Теңізге шыға алмайтын дамушы елдердiң, транзиттік дамушы елдердiң, донор елдердiң министрлерiнiң және қаржыландыру әрi даму мәселелерiмен айналысатын халықаралық мекемелер өкiлдерiнiң транзиттiк тасымалдар саласындағы ынтымақтастық мәселесi бойынша 2003 жылғы 28-29 тамызда Алматы қаласында өтетiн халықаралық конференциясын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 23 мамырдағы N 98-ө өкімі
Теңiзге шыға алмайтын дамушы елдердiң, транзиттiк дамушы елдердiң, донор елдердiң министрлерiнiң және қаржыландыру әрi даму мәселелерiмен айналысатын халықаралық мекемелер өкiлдерiнiң транзиттiк тасымалдар саласындағы ынтымақтастық мәселесi бойынша 2003 жылғы 28-29 тамызда Алматы қаласында өтетiн халықаралық конференциясын дайындау және өткiзудiң тиiмдi ұйымдастырылуын қамтамасыз ету мақсатында:
1. 2003 жылғы 28-29 тамызда Алматы қаласында Теңiзге шыға алмайтын дамушы елдердiң, транзиттiк дамушы елдердiң, донор елдердiң министрлерiнiң және қаржыландыру әрi даму мәселелерiмен айналысатын халықаралық мекемелер өкiлдерiнiң транзиттік тасымалдар саласындағы ынтымақтастық мәселесi бойынша халықаралық конференциясы (бұдан әрi - Конференция) өткізілсін.
2. Қоса берiлiп отырған:
1) Конференцияны дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы;
2) Конференцияны дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары, өзге де мемлекеттiк органдары мен мүдделi ұйымдар Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары К.Қ.Мәсімовке жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 23 мамырдағы
N 98 өкiмiмен
бекiтiлген
2003 жылғы 28-29 тамызда Алматы қаласында өтетiн Теңiзге шыға алмайтын дамушы елдердiң, транзиттiк дамушы елдердiң, донор елдердiң министрлерiнiң және қаржыландыру әрi даму мәселелерiмен айналысатын халықаралық мекемелер өкiлдерiнiң транзиттiк тасымалдар саласындағы ынтымақтастық мәселесi бойынша халықаралық конференциясын дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы
Мәсiмов               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы       орынбасары, төраға
Нағманов              - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Қажымұрат Ыбырайұлы     коммуникациялар министрi, төрағаның
орынбасары
Әбусейiтов            - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Қайрат Қуатұлы          бiрiншi вице-министрi, төрағаның орынбасары
Өтембаев              - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ержан Әбiлхайырұлы      Әкiмшілігi Басшысының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Дәрiмбетов            - Қазақстан Республикасының Президентi Іс
Байдалы Нұртайұлы       басқарушысының орынбасары (келiсiм бойынша)
Есенбаев              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Мәжит Төлеубекұлы       сауда министрi
Кәкiмжанов            - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi
Зейнолла Халидоллаұлы
Келiмбетов            - Қазақстан Республикасының Экономика және
Қайрат Нематұлы         бюджеттiк жоспарлау министрi
Құл-Мұхаммед          - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат
Мұхтар Абрарұлы         және қоғамдық келiсiм министрi
Сүлейменов            - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Қайырбек Шошанұлы       министрi
Жақыпов               - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Қабиболла Қабенұлы      коммуникациялар бiрiншi вице-министрi
Есенғарин             - Қазақстан ұлттық экспедиторлары
Нығметжан Қабатайұлы    қауымдастығының төрағасы (келiсiм бойынша)
Мұтанов               - Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым
Ғалымқайыр Мұтанұлы     бiрiншi вице-министрi
Сапарбаев             - Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау Бердiбек Мәшбекұлы      агенттiгiнiң төрағасы
Храпунов              - Алматы қаласының әкiмi
Виктор Вячеславович
Қорғанбаева           - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Гүлмира Аманжолқызы     жанындағы Қазақстандық стратегиялық
зерттеулер институты директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Шыналиев              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Ғазиз Қоршабекұлы       Кеңсесi Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым
бөлiмi меңгерушiсiнiң орынбасары
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 23 мамырдағы
N 98 өкiмiмен
бекiтiлген
2003 жылғы 28-29 тамызда Алматы қаласында Теңізге шыға алмайтын дамушы елдердiң, транзиттiк дамушы елдердiң, донор елдердiң министрлерінің және қаржыландыру әрі даму мәселелерімен айналысатын халықаралық мекемелер өкілдерінің, транзиттік тасымалдар саласындағы ынтымақтастық мәселесі бойынша халықаралық конференциясын дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар
ЖОСПАРЫ
__________________________________________________________________
Р/с         Iс-шара       Орындау           Орындау үшін
N                         мерзімі            жауаптылар
__________________________________________________________________

1. Создать вспомогательные     апрель       Министерство транспорта
органы Организационного     2003 года    и коммуникаций
комитета: Секретариат и                  Республики Казахстан,
Рабочий комитет                          Министерство иностран-
ных дел Республики
Казахстан
2. Определить состав           май-июль     Министерство транспорта
официальной казахстанской   2003 года    и коммуникаций
делегации на Конференции                 Республики Казахстан,
и других участников от                   Министерство
Казахстана                               иностранных дел
Республики Казахстан
3. Обеспечить оформление       июль-август  акимат города Алматы
города по маршрутам         2003 года
следования делегаций и
участников Конференции
4. Организовать бронирование   июль-август  Управление делами
гостиничных номеров,        2003 года    Президента Республики
принять необходимые меры                 Казахстан
по размещению и                          (по согласованию),
обслуживанию членов                      Министерство транспорта
официальных делегаций                    и коммуникаций
Конференции и                            Республики Казахстан,
сопровождающих их лиц                    акимат города Алматы
5. Обеспечить оперативное      июль-август  Агентство таможенного
таможенное оформление       2003 года    контроля Республики
при ввозе и вывозе                       Казахстан, Министерство
оборудования,                            транспорта и коммуни-
информационных материалов                каций Республики
ООН, необходимых для                     Казахстан
проведения Конференции
6. Обеспечить транспортное     август       Управление делами
обслуживание гостей и       2003 года    Президента Республики
участников Конференции                   Казахстан
(по согласованию),
акимат города Алматы,
Министерство транспор-
та и коммуникаций
Республики Казахстан
7. Разработать совместно       май          Министерство транспорта
с Секретариатом ООН         2003 года    и коммуникаций
программу Конференции                    Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
8. Направить приглашения       июнь         Министерство транспорта
гостям и участникам         2003 года    и коммуникаций
Конференции                              Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
9. Обеспечить встречи и        август       Министерство транспорта
проводы глав официальных    2003 года    и коммуникаций
делегаций и гостей                       Республики Казахстан,
Конференции в аэропорту                  Министерство иностран-
города Алматы                            ных дел Республики
Казахстан, акимат
города Алматы

1. Ұйымдастыру комитетi.    2003       Қазақстан Республикасының
нiң қосалқы органдарын   жылғы      Көлiк және коммуникациялар
құру: Хатшылық және      сәуір      министрлiгi, Қазақстан
Жұмыс комитетi                      Республикасының Сыртқы iстер
министрлiгi
2. Конференциядағы Қазақс.  2003 жылғы Қазақстан Республикасының
тандық ресми делегация   мамыр-     Көлiк және коммуникациялар
құрамы мен Қазақстаннан  шілде      министрлiгi, Қазақстан
басқа да қатысушыларды              Республикасының Сыртқы iстер
белгiлеу                            министрлiгi
3. Конференция делегация.   2003 жылғы Алматы қаласының әкiмдiгi
лары мен қатысушыларының шілде-тамыз
жүру бағыттары бойынша
қаланың безендiрiлуiн
қамтамасыз ету
4. Қонақ үй нөмiрлерiн      2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
броньдауды ұйымдастыру,  шiлде-тамыз Президентiнiң Іс басқармасы
Конференцияға келген                 (келiсiм бойынша), Қазақстан
ресми делегациялар мүше.             Республикасының Көлiк және
лерiн және олармен бiрге             коммуникациялар министрлiгi,
iлесiп жүрген адамдарды              Алматы қаласының әкiмдiгi
орналастыру және қызмет
көрсету бойынша қажеттi
шаралар қабылдау
5. БҰҰ-ның Конференция өт.  2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
кiзуге қажеттi жабдық.   шілде-тамыз Кедендiк бақылау агенттiгi,
тарының, ақпараттық                  Қазақстан Республикасының
материалдарының әкелінуі             Көлiк және коммуникациялар
және әкетілуі кезінде                министрлiгi
жедел кедендік ресімде.
луін қамтамасыз ету
6. Конференция қонақтары    2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
мен қатысушыларына         тамыз     Президентiнiң Іс басқармасы
көлiктiк қызмет көрсетуді            (келiсiм бойынша), Алматы
қамтамасыз ету                       қаласының әкiмдiгi,
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi
7. БҰҰ Хатшылығымен бiрле.   2003 жылғы Қазақстан Республикасының
сiп Конференция бағдар.     мамыр    Көлiк және коммуникациялар
ламасын әзiрлеу                      министрлiгi Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi
8. Конференция қонақтары     2003 жылғы Қазақстан Республикасының
мен қатысушыларына шақы.   маусым    Көлiк және коммуникациялар
рулар жiберу                         министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi
9. Алматы қаласының әуежайын. 2003 жылғы Қазақстан Республикасының
да Конференцияға келген     тамыз     Көлiк және коммуникациялар
ресми делегациялар басшы.             министрлiгi, Қазақстан
лары мен қонақтарды қарсы             Республикасының Сыртқы
алу мен шығарып салуды                iстер министрлiгi,
қамтамасыз ету                        Алматы қаласының әкiмдiгi

10. Обеспечить визовую          июнь-август  Министерство
поддержку гостям и          2003 года    иностранных дел
участникам Конференции                   Республики Казахстан
11. Обеспечить подготовку       август       Министерство транспорта
и оформление залов,         2003 года    и коммуникаций
условия для синхронного                  Республики Казахстан,
перевода и визуального                   Министерство
сопровождения выступлений                иностранных дел
участников Конференции                   Республики Казахстан
12. Создать условия для         август       Министерство транспорта
работы Секретариата ООН,    2003 года    и коммуникаций
техническое обеспечение                  Республики Казахстан
работы конференции,
подготовить раздаточный
материал
13. Обеспечить медицинское      август       Акимат города Алматы
обслуживание гостей и       2003 года
участников Конференции
14. Обеспечить безопасность     28-29        Министерство внутренних
членов официальных          августа      дел Республики
делегаций Конференции       2003 года    Казахстан, акимат
в местах проживания и                    города Алматы
посещения, а также
сопровождение
автомашинами
Департамента дорожной
полиции по маршрутам
следования, порядок в
местах проведения
Конференции
15. Организовать двусторонние   28-29        Министерство транспорта
и многосторонние встречи    августа      и коммуникаций
между участниками           2003 года    Республики Казахстан,
Конференции                              Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан,
заинтересованные
министерства и
ведомства
16. Организовать официальный    28-29        Министерство транспорта
прием для гостей и          августа      и коммуникаций
участников Конференции      2003 года    Республики Казахстан
от имени Правительства
Республики Казахстан
17. Подготовить культурную      июнь-июль    Министерство культуры,
программу для участников    2003 года    информации и общест-
Конференции                              венного согласия
Республики Казахстан,
Министерство
транспорта и коммуни-
каций Республики
Казахстан, акимат
города Алматы
2. Информационное обеспечение Конференции
18. Подготовить информационные  май          Министерство
и видеоматериалы о          2003 года    иностранных дел
Казахстане для Секретариата              Республики Казахстан,
ООН                                      Министерство культуры,
информации и
общественного согласия
Республики Казахстан,
Телерадиокомплекс
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)

10. Конференция қонақтары    2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
мен қатысушыларына виза.  маусым-    Сыртқы iстер министрлiгi
лық қолдау көрсетудi      тамыз
қамтамасыз ету
11. Залдарды дайындау мен    2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
безендiрудi қамтамасыз     тамыз     Көлiк және коммуникациялар
ету, Конференцияға                   министрлiгi,
қатысушылардың сөздерiне             Қазақстан Республикасының
iлеспе аударма жасау мен             Сыртқы iстер министрлiгi
визуальды сүйемелдеу үшiн
жағдай жасау
12. БҰҰ Хатшылығы жұмысы      2003 жылғы Қазақстан Республикасының
үшiн жағдай жасау, Кон.     тамыз    Көлiк және коммуникациялар
ференция жұмысын техника.            министрлiгi
лық қамтамасыз ету,
таратылатын материалдарды
дайындау
13. Конференция қонақтары мен  2003 жылғы Алматы қаласының әкiмдiгi
қатысушыларына медициналық    тамыз
қызмет көрсетудi қамтамасыз
ету
14. Конференцияға келген ресми 2003 жылғы Қазақстан Республикасының
делегациялар мүшелерi тұра.  28-29    Iшкi iстер министрлiгi,
тын және баратын орындарда   тамыз    Алматы қаласының әкiмдiгi
қауiпсiздiктi, сондай-ақ
Жол полициясы департаментi
автомашиналарының жүретiн
бағыттар бойынша ерiп
жүруiн; Конференция өткiзi.
летiн орындарда тәртiптi
қамтамасыз ету
15. Конференция қатысушылары  2003 жылғы Қазақстан Республикасының
арасында екiжақты және     28-29     Көлiк және коммуникациялар
көпжақты кездесулер        тамыз     министрлiгi, Қазақстан
ұйымдастыру                          Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi,
мүдделi министрлiктер мен
ведомстволар
16. Қазақстан Республикасы    2003 жылғы Қазақстан Республикасының
Үкiметiнiң атынан Конфе.   28-29     Көлiк және коммуникациялар
ренция қонақтары мен       тамыз     министрлiгi
қатысушылары үшiн ресми
қабылдау ұйымдастыру
17. Конференцияның қатысушы.  2003 жылғы Қазақстан Республикасының
лары үшiн мәдени бағдар.   маусым-   Мәдениет, ақпарат және
лама дайындау              шiлде     қоғамдық келiсiм
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Көлiк және
коммуникациялар министрлiгi,
Алматы қаласының әкiмдiгi
__________________________________________________________________
2. Конференцияны ақпараттық қамтамасыз ету
__________________________________________________________________
18. БҰҰ Хатшылығы үшiн       2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
Қазақстан туралы ақпарат. мамыр      Сыртқы iстер министрлiгi,
тық және бейне материал.             Қазақстан Республикасының
дар дайындау                         Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм
министрлiгi,
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
Телерадиокешенi
(келiсiм бойынша)

19. Подготовить перечень        июнь-июль    Министерство транспорта
инвестиционных проектов     2003 года    и коммуникаций
в области транспорта                     Республики Казахстан,
и коммуникаций и издать                  Министерство индустрии
информационно-справочные                 и торговли Республики
материалы о стратегии                    Казахстан,
транзитной политики                      Министерство
Казахстана                               иностранных дел
Республики Казахстан
20. Обеспечить освещение в      июнь-        Министерство культуры,
средствах массовой          сентябрь     информации и
информации хода подготовки, 2003 года    общественного согласия
проведения и итогов                      Республики Казахстан,
Конференции                              Министерство
транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан
21. Подготовить и организовать  28-29        Пресс-служба Премьер-
пресс-конференции по итогам августа      Министра Республики
Конференции                 2003 года    Казахстан,
Министерство культуры,
информации и
общественного согласия
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан,
Министерство
транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан
3. Проекты выступлений на Конференции
22. Подготовить проект          15 июля       Пресс-служба
обращения Президента        2003 года     Президента Республики
Республики Казахстан                      Казахстан
Назарбаева Н.А. к                         (по согласованию),
участникам Конференции                    Министерство
транспорта и
коммуникаций
Республики
Казахстан
23. Подготовить проекты         15 июля       Пресс-служба Премьер-
выступлений:                2003 года     Министра Республики
Премьер-Министра                          Казахстан,
Республики Казахстан                      Министерство
транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан
Министра транспорта и                     Министерство
коммуникаций Республики                   транспорта и
Казахстан                                 коммуникаций
Республики Казахстан
24. Подготовить проекты         апрель-       Министерство
итоговых документов         август        транспорта и
совместно с Секретариатом   2003 года     коммуникаций
ООН                                       Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан

19. Көлiк және коммуникациялар 2003 жылғы Қазақстан Республикасының
саласындағы инвестициялық   маусым-   Көлiк және коммуникациялар
жобалардың тiзбесiн дайын.  шiлде     министрлiгi, Қазақстан
дау және Қазақстанның                 Республикасының Индустрия
транзиттiк саясатының                 және сауда министрлiгi,
стратегиясы туралы ақпа.              Қазақстан Республикасының
раттық-анықтама материал.             Сыртқы iстер министрлiгi
дар басып шығару
20. Конференцияны дайындау,   2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
өткiзу барысының және      маусым-    Мәдениет, ақпарат және
қорытындыларының бұқара.   қыркүйек   қоғамдық келiсiм
лық ақпарат құралдарында              министрлiгi, Қазақстан
жариялануын қамтамасыз                Республикасының Көлiк және
ету                                   коммуникациялар
министрлiгi
21. Конференцияның қорытын.   2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
дылары бойынша баспасөз  28-29 тамыз  Премьер-Министрiнiң
конференцияларын дайын.               Баспасөз қызметi,
дау және ұйымдастыру                  Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат
және қоғамдық келiсiм
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi
__________________________________________________________________
3. Конференцияда сөйленетiн сөздердiң жобалары
__________________________________________________________________
22. Қазақстан Республикасы.  2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
ның Президентi            15 шiлде   Президенттiң Баспасөз
Н.Ә.Назарбаевтың Кон.                қызметi (келiсiм бойынша),
ференция қатысушыларына              Қазақстан Республикасының
арнаған үндеуiнiң жоба.              Көлiк және коммуникациялар
сын дайындау                         министрлiгi
23. Конференцияда:           2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасы.   15 шiлде   Премьер-Министрiнiң
ның Премьeр-Министрiнiң;             Баспасөз қызметi,
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi
Қазақстан Республикасы.              Қазақстан Республикасының
ның Көлiк және коммуни.              Көлiк және коммуникациялар
кациялар министрiнiң                 министрлiгi
сөйлейтiн сөздерiнiң жо.
баларын дайындау
24. БҰҰ хатшылығымен бiрле.  2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
сiп қорытынды құжаттар. сәуiр-тамыз  Көлiк және коммуникациялар
дың жобаларын дайындау               министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi
__________________________________________________________________

4. Подготовка и проведение Международной выставки
"Транзит-Транс-Казахстан-2003" в рамках Конференции
25. Привлечь к участию          апрель-       Министерство
в работе выставки           август        транспорта и
крупные отечественные       2003 года     коммуникаций
и зарубежные компании,                    Республики Казахстан,
а также транспортные                      акимат города Алматы,
предприятия,                              акционерное общество
заинтересованные                          "Атакент"
объединения, ассоциации,                  (по согласованию)
союзы юридических лиц
Республики Казахстан,
осуществляющие свою
деятельность на рынке
транспортно-
коммуникационных услуг
5. Отчет по итогам Конференции
26. Подготовить отчет в         сентябрь      Министерство
Правительство Республики    2003 года     транспорта и
Казахстан по итогам                       коммуникаций
Конференции                               Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
27. Обеспечить издание          сентябрь-     Министерство
сборника по итогам          октябрь       транспорта и
Конференции на казахском,   2003 года     коммуникаций
русском и английском                      Республики Казахстан,
языках                                    Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------

4. Конференция шеңберiнде "Транзит-Транс-Қазақстан-2003"
Халықаралық көрмесiн дайындау және өткiзу
__________________________________________________________________
25. Көрме жұмысына iрi       2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
отандық және шетелдiк    сәуiр-тамыз Көлiк және коммуникациялар
компанияларды, сондай-ақ             министрлiгi, Алматы
көлiк-коммуникация рыно.             қаласының әкiмдiгi,
гiнде өз қызметiн жүзеге             "Атакент" акционерлiк
асыратын Қазақстан                   қоғамы (келiсiм бойынша)
Республикасының көлік
кәсіпорындарын, мүдделі
бірлестіктерін, қауым.
дастықтарын, заңды
тұлғалар одақтарын
қатыстыру
__________________________________________________________________
5. Конференция қорытындылары жөнiндегі есеп
__________________________________________________________________
26. Қазақстан Республикасы. 2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
ның Үкiметiне Конферен. қыркүйек    Көлiк және коммуникациялар
ция қорытындылары бойынша           министрлiгi, Қазақстан
есеп дайындау                       Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi
27. Конференция қорытынды.   2003 жылғы Қазақстан Республикасының
лары бойынша қазақ, орыс қыркүйек-  Көлiк және коммуникациялар
және ағылшын тiлдерiнде   қазан     министрлiгi, Қазақстан
жинақтар басылуын қамта.            Республикасының Сыртқы
масыз ету                           iстер министрлiгi
__________________________________________________________________