О создании Межведомственной рабочей группы для выработки предложений по определению порядка предоставления приоритета отечественным товаропроизводителям и перечня отечественных товаропроизводителей, закупка продукции которых имеет важное стратегическое значение, для последующего закупа продукции, работ и услуг у них способом из одного источника
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 101-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 23 мая 2003 г. N 101-p утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 г. N  442 .
1. В целях выработки предложений по определению порядка предоставления приоритета отечественным товаропроизводителям и перечня отечественных товаропроизводителей, закупка продукции которых имеет важное стратегическое значение, для последующего закупа продукции, работ и услуг у них способом из одного источника создать рабочую группу в следующем составе:
Исекешев Асет Орентаевич    - вице-министр индустрии и торговли,
руководитель;
Даркенбаев                  - начальник управления методологии
Талгат Наймантаевич           государственных закупок Агентства по
государственным закупкам Республики
Казахстан, заместитель руководителя;
Члены рабочей группы:
Абдрахманова                - начальник управления анализа и
Сауле Негметжановна           методологии конкурентного рынка
Департамента развития конкуренции
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
и защите конкуренции;
Актаев                      - заместитель начальника управления
Ерлан Сарбасович              хозяйственных договоров и исковой
работы Департамента юридической
службы Министерства финансов
Республики Казахстан;
Балпыков                    - заместитель директора Департамента
Ардак Кудайберкенович         финансов, бухгалтерского учета и
внутреннего контроля Министерства
юстиции Республики Казахстан;
Беклемишев                  - председатель правления ассоциации
Павел Иннокентьевич           производителей оборудования и услуг
для недропользователей Республики
Казахстан (по согласованию);
Ержанов                     - заместитель начальника управления
Умирсерик Кустаевич           обрабатывающих отраслей Департамента
отраслей промышленности
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан;
Ибраев                      - начальник управления бюджетного
Серик Сыздыкович              планирования Департамента финансового
регулирования Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан;
Кусаинов                    - начальник отдела импортозамещения
Абзал Турсынбаевич            Департамента импортозамещения и
внешних связей Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан;
Сулейменов                  - президент ассоциации предприятий
Муратбек Гарифулович          машиностроения "Машиностроитель
Казахстана" (по согласованию);
Абдреев Батырбек            - директор Департамента отраслей
Сейтенович                    промышленности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан;
Абдиева Кульпаш             - начальник управления маркетинга и
Вениаминовна                  отраслевого анализа Департамента
инновационной политики и развития
новых технологий Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Кенжебулатов Аскар          - директор Департамента новых
Бостанович                    производств и импортозамещения
закрытого акционерного общества
"НК "Казакстан темiр жолы"
(по согласованию)
Хасанова                    - заместитель директора Департамента
Айгуль Зейнел-Гумаровна       административной и правовой работы -
Аппарата Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2003 года   N 187-р .

Отандық тауар әндiрушiлерге басымдық беру тәртiбiн және олардан бiр көзден сатып алу тәсілімен өнімді, жұмыстар мен қызмет көрсетулердi одан әрi сатып aлу үшін маңызды стратегиялық мәні бар өнімдер сатып алынатын отандық тауар өндірушілердің тізбесін айқындау бойынша ұсыныстарды әзірлеу үшін ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 23 мамырдағы N 101-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
1. Отандық тауар өндірушiлерге басымдық беру тәртібiн және олардан бiр көзден сатып алу тәсiлімен өнiмдi, жұмыстар мен қызмет көрсетулерді одан әрi сатып алу үшiн маңызды стратегиялық мәнi бар өнiмдер сатып алынатын отандық тауар өндірушiлердің тiзбесiн айқындау бойынша ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Исекешев                 - Индустрия және сауда вице-министрі,
Әсет Өрентайұлы            жетекші
Дәркенбаев               - Қазақстан Республикасының
алғат Наймантайұлы         Мемлекеттiк сатып алу жөніндегi
агенттiгi Мемлекеттiк сатып алу
әдіснамасы басқармасының бастығы,
жетекшiнің орынбасары
Жұмыс тобының мүшелері:
Әбдрахманова             - Қазақстан Республикасының Табиғи
Сәуле Нығметжанқызы        монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөніндегi
агенттiгi Бәсекелестiктi дамыту
департаментi бәсекелестiк рынокты
талдау мен әдіснама басқармасының
бастығы
Ақтаев                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ерлан Сарбасұлы            министрлiгi Заң қызметi
департаментi шаруашылық шарттаp
мен талап-арыз жұмысы
басқармасының бастығы
Балпықов                 - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Ардақ Құдайбергенұлы       министрлігі Қаржы, бухгалтерлік
есеп және iшкi бақылау
департаментi директорының
орынбасары
Беклемишев Павел         - Қазақстан Республикасының Жер
Иннокентьевич              қойнауын пайдаланушылары үшін
жабдықтар мен қызмет көрсетулерді
өндірушiлер қауымдастығы
басқармасының төрағасы (келiсiм
бойынша)
Ержанов                  - Қазақстан Республикасының
Өмiрсерік Құстайұлы        Индустрия және сауда министрлігі
Өнеркәсiп салалары департаментi
өңдеуші салалар басқармасы
бастығының орынбасары
Ыбыраев                  - Қазақстан Республикасының Көлік
Серiк Сыздықұлы            және коммуникациялар министрлiгi
Қаржылық реттеу департаментi
бюджеттiк жоспарлау басқармасының
бастығы
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының
Абзал Тұрсынбайұлы         Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi
Импорт алмастыру және сыртқы
байланыстар департаментi
импорт алмастыру бөлiмiнің
бастығы
Сүлейменов               - "Қазақстан машина жасаушысы"
Мұратбек Ғарифоллаұлы      машина жасау кәсiпорындары
қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Әбдіреев                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Батырбек Сейтенұлы         және сауда министрлігі Өнеркәсіп
салалары департаментінің директоры
Әбдиева                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Күлпаш Вениаминқызы        және сауда министрлігінің
Инновациялық саясат және жаңа
технологияларды дамыту департаменті
маркетинг және салалық талдау
басқармасының бастығы
Кенжебаев                - "Қазақстан темір жолы" ҰК" жабық
Асқар Бостанұлы            акционерлік қоғамы Жаңа өндірістер
мен импорт алмастыру департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Хасанова                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Айгүл Зейнел-Ғұмарқыз      және сауда министрлігінің
Аппарат-Әкімшілік және құқықтық
жұмыс департаменті директорының
орынбасары
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.08.23. N 187   өкімімен .

2. Межведомственной рабочей группе разработать и в срок до 2 июля 2003 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по определению порядка предоставления приоритета отечественным товаропроизводителям и перечня отечественных товаропроизводителей, закупка продукции которых имеет важное стратегическое значение, для последующего закупа продукции, работ и услуг у них способом из одного источника.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.  <*>
Сноска. Пункт 3 - в редакции распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2003 года   N 187-р .
Премьер-Министр

2. Beдомствоаралық жұмыс тобы ұлттық тауар өндірушiлерге басымдық беру тәртібiн және олардан бiр көзден сатып алу тәсiлiмен өнiмді, жұмыстар мен қызмет көрсетулердің одан әрi сатып алу үшiн маңызды стратегиялық мәнi бар өнiмдер сатып алынатын отандық өндірушiлердің тiзбесiн айқындау бойынша ұсыныстарды әзiрлесiн және 2003 жылғы 2 шiлдеге дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары К.Қ. Мәсiмовке жүктелсiн.
Премьер-Министр