О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 2003 года N 115-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51 "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне актов Правительства Реcпублики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
абзац первый строки, порядковый номер 14, и абзац восьмой строки, порядковый номер 17, графы "Отношения, подлежащие урегулированию актом Правительства" исключить.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 2 шілдедегі N 51 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 3 маусымдағы N 115-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 2 шілдедегі N 51  өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі кесімдерінің тізбесінде:
"Үкімет кесіммен реттелуге тиісті қатынастар" деген бағанның реттік нөмірі 14-жолының бірінші абзацы және реттік нөмірі 17-жолының сегізінші абзацы алынып тасталсын.
Премьер-Министр