О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию нормативной правовой базы в области обороны
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 2003 года N 116-p
В целях выработки предложений по совершенствованию нормативной правовой базы в области обороны:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Амрин                     - заместитель Министра обороны
Госман Каримович            Республики Казахстан по экономике и
финансам, руководитель
Мансуров                  - первый заместитель начальника
Александр Вадимович         Департамента кадров Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Алагузов                  - начальник организационно-
Жаукен Тукубаевич           мобилизационного управления -
заместитель начальника главного
штаба Комитета внутренних войск
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Курмангалиев              - начальник Юридической службы
Асет Кабиевич               Аппарата Министра обороны
Республики Казахстан
Степаненко                - заместитель начальника
Александр Владимирович      управления - начальник отдела
Департамента оперативного планирования
Министерства обороны Республики
Казахстан
Капбасов                  - заместитель начальника
Канат Хайруллович           Юридического управления Комитета
внутренних войск Министерства
внутренних дел Республики Казахстан -
начальник отдела по правовой
экспертизе и разработке основных
нормативных правовых актов
Таиров                    - заместитель начальника
Рафик Анварович             управления - начальник отдела
правовой работы Департамента
воспитательной и социально-правовой
работы Министерства обороны Республики
Казахстан
Сарсенбаев                - инспектор Инспекции Службы
Булат Есеналиевич           охраны Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Сальменов                 - начальник отдела мореплавания
Майдан Сальменович          Департамента водного транспорта
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Казыбаева                 - начальник отдела оборонного
Шынар Советовна             комплекса и госматрезервов
Департамента планирования расходов
госаппарата, обороны, общественного
порядка и безопасности Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Токумов                   - заместитель начальника
Сагынтай Серикович          Оперативного управления - штаба -
начальник отдела документационного
обеспечения центрального аппарата
Республиканской гвардии Республики
Казахстан (по согласованию)
Токсанов                  - старший офицер Департамента
Нурболат Нурпеисович        оперативного реагирования и Гражданской
обороны Агентства Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям
Тюлеубаев                 - старший помощник Главного
Мурат Ахтанович             военного прокурора по взаимодействию с
центральными аппаратами государственных
органов (по согласованию)
Баялин                    - старший консультант
Ербол Капсаметович          Юридического управления Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Ожаров                    - начальник юридической службы
Жандарбек Каримович         центрального аппарата Республиканской
гвардии Республики Казахстан
(по согласованию)
Абдрахманов               - начальник отделения
Амангельды Курмашевич       расследований следственного управления
Военно-следственного департамента
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Ибраев                    - старший офицер отдела
Канат Султанович            Департамента экономики и финансов
Министерства обороны Республики
Казахстан
Абдрахим                  - ведущий специалист
Нурлан Ергалиулы            Департамента законодательства
Министерства юстиции Республики
Казахстан.

Қорғаныс саласындағы нормативтiк құқықтық базаны жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 3 маусымдағы N 116-ө өкімі
Қорғаныс саласындағы нормативтік құқықтық базаны жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әмрин                        - Қазақстан Республикасы
Ғұсман Кәрімұлы                Қорғаныс министрiнiң экономика
және қаржы жөніндегi орынбасары,
жетекшi
Мансуров                     - Қазақстан Республикасының
Александр Вадимович            Ұлттық қауіпсiздiк комитетi
Кадрлар департаментi
бастығының бiрiншi орынбасары
(келiсiм бойынша)
Алагөзов                     - Қазақстан Республикасының
Жәукен Түкiбайұлы              Iшкi iстер министрлiгi Ішкi әскерлер
комитетiнің бас штабы
бастығының орынбасары -
ұйымдаcтыру-жұмылдыру
басқармасының бастығы
Құрманғалиев                 - Қазақстан Республикасы
Әсет Қабиұлы                   Қорғаныс министрiнің Аппараты
Заң қызметiнің бастығы
Степаненко                   - Қазақстан Республикасы
Александр Владимирович         Қорғаныс министрлiгiнің Жедел
жоспарлау департаментi басқарма
бастығының орынбасары - бөлiм бастығы
Қаппасов                     - Қазақстан Республикасының
Қанат Қайроллаұлы              Iшкi iстер министрлiгi Iшкi
әскерлер комитетiнiң Заң
басқармасы бастығының орынбасары -
құқықтық сараптама және негiзгi
нормативтік құқықтық кесімдердi
әзiрлеу жөніндегi бөлiмі бастығы
Таиров                       - Қазақстан Республикасы
Рафик Анварович                Қорғаныс министрлiгiнiң Тәрбие
және әлеуметтiк-құқықтық жұмыс
департаментi құқықтық жұмыс
басқармасы бастығының орынбасары -
құқықтық жұмыс бөлiмiнiң бастығы
Сәрсенбаев                   - Қазақстан Республикасы
Болат Есенәлiұлы               Президентінің Күзет қызметі
Инспекциясының инспекторы
(келiсiм бойынша)
Сәлменов                     - Қазақстан Республикасы Көлiк
Майдан Сәлменұлы               және коммуникациялар министрлігінің
Су көлiгi департаментi теңiзде
жүзу бөлiмiнің бастығы
Қазыбаева                    - Қазақстан Республикасы
Шынар Советқызы                Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгiнің
Мемлекеттiк аппарат, қорғаныс,
қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк
шығыстарын жоспарлау департаментi
қорғаныс кешенi және мемлекеттiк
материалдық резерв бөлімінің бастығы
Тоқымов                      - Қазақстан Республикасының
Сағынтай Серiкұлы              Республикалық ұланы жедел
басқармасы - штабы бастығының
орынбасары - орталық аппаратының
құжаттамалық қамтамасыз ету
бөлiмiнің бастығы (келiсiм бойынша)
Тоқсанов                     - Қазақстан Республикасының
Нұрболат Нұрпейiсұлы           Төтенше жағдайлар жөніндегi
агенттiгi Жедел ден қою және
азаматтық қорғаныс департаментiнiң
аға офицерi
Төлеубаев                    - Бас әскери прокурордың
Мұрат Ақтанұлы                 мемлекеттiк органдардың орталық
аппараттарымен өзара iс-қимыл жасау
жөніндегi аға көмекшiсi (келiсiм
бойынша)
Баялин                       - Қазақстан Республикасының
Ербол Қапсаметұлы              Ұлттық қауiпсiздiк комитетi Заң
басқармасының аға консультанты
(келiсiм бойынша)
Ожаров                       - Қазақстан Республикасы
Жандарбек Кәрiмұлы             Республикалық ұланының орталық
аппараты заң қызметiнiң бастығы
(келiсiм бойынша)
Әбдiрахманов                 - Қазақстан Республикасының
Амангелдi Құрмашұлы            Iшкi iстер министрлiгi Әскери-
тергеу департаментiнің тергеу
басқармасы тексеру бөлiмшесiнiң
бастығы
Ыбыраев                      - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Қанат Сұлтанұлы                министрлiгiнiң Экономика
және қаржы департаментi
бөлiмінің аға офицерi
Әбірахым                     - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Ерғалиұлы               Әділет министрлiгi Заңнама
департаментiнің жетекшi маманы

2. Рабочей группе в срок до 15 ноября 2003 года разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию нормативной правовой базы в области обороны.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2003 жылғы 15 қарашаға дейiнгi мерзiмде қорғаныс саласындағы нормативтiк құқықтық базаны жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметіне енгiзсiн.
Премьер-Министр