О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 169-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 7 апреля 2003 года "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов".
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 августа 2003 года N 169
План мероприятий
по реализации Закона Республики Казахстан
"О государственном регулировании производства
и оборота отдельных видов нефтепродуктов"
-------------------------------------------------------------------
!                                     !           !Государствен-
N  !        Наименование нормативного    !    Срок   !ный орган,
п/п!             правового акта          ! исполнения!ответственный
!                                     !           !за исполнение
-------------------------------------------------------------------
Разработать и внести проекты постановлений Правительства Республики
Казахстан:
-------------------------------------------------------------------
1.  1) об утверждении квалификационных
требований при лицензировании
производства нефтепродуктов;
2) о внесении дополнения в постанов-
ление Правительства Республики         15 августа     МЭМР
Казахстан от 29 декабря 1995 года       2003 года
N 1894 по определению уполномоченного
органа в области лицензирования
производства нефтепродуктов.
2.  1) об утверждении форм, правил и
сроков представления сведений,
необходимых для осуществления
мониторинга;
2) о внесении дополнений в постанов-   15 августа     МФ
ления Правительства Республики         2003 года
Казахстан от 3 сентября 2002 года
N 962 и от 9 октября 2002 года
N 1102 по выполнению функций
уполномоченного органа в области
государственного регулирования
производства и оборота отдельных
видов нефтепродуктов.
-------------------------------------------------------------------
Разработать и утвердить ведомственные нормативные правовые акты:
-------------------------------------------------------------------
3.  1) о ведении единой базы данных с
составлением баланса производства и
оборота нефтепродуктов;                15 августа     МФ
2) об утверждении форм, правил и       2003 года
сроков представления деклараций;

"Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 11 тамыздағы N 169-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 сәуiрдегi  Заңын iске асыру мақсатында қоса берiлiп отырған "Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары бекiтiлсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 11 тамыздағы
N 169 өкімімен
бекiтiлген
"Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және
олардың айналымын мемлекеттiк реттеу туралы"
Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру
жөнiндегi iс-шаралар жоспары
__________________________________________________________________
P/c|  Нормативтiк құқықтық кесiмнiң атауы   |Орындалу | Орындалуға
N |                                        | мерзiмi |  жауапты
|                                        |         | мемлекеттiк
|                                        |         |   орган
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мынадай қаулыларының жобаларын
әзiрлеу және енгiзу:
1.  1) мұнай өнiмдерiн өндiрудi лицензиялау
кезiндегi бiлiктiлiк талаптарын бекiту
туралы;                                   2003        ЭМРМ
2) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң      жылғы
1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894        15 тамыз
қаулысына мұнай өнiмдерiн өндiрудi
лицензиялау саласындағы уәкiлеттi
органды айқындау бойынша толықтыру
енгiзу туралы.
2.  1) мониторингтi жүзеге асыруға қажеттi
мәлiметтердi берудiң нысандарын, ережесi
мен мерзiмдерiн бекiту туралы;            2003        ҚарМ
2) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң      жылғы
2002 жылғы 3 қыркүйектегi  N 962 және     15 тамыз
2002 жылғы 9 қазандағы  N 1102
қаулыларына мұнай өнiмдерiнiң жекелеген
түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын
мемлекеттiк реттеу саласындағы уәкiлеттi
органның функцияларын орындау бойынша
толықтырулар енгізу туралы.
__________________________________________________________________
Мынадай ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдердi әзiрлеу және бекiту:
3.  1) мұнай өнiмдерiн өндiру және олардың
айналымы теңгерiмiн жасай отырып,
бiрыңғай дерекқорды жүргiзу туралы;       2003        ҚарМ
2) декларацияны тапсырудың нысандарын,    жылғы
eрежесi мен мерзiмдерiн бекiту туралы;    15 тамыз

3) об утверждении правил оформления
сопроводительных накладных.
4.  Об утверждении правил и формы                         МФ
предоставления государственными                       МЭМР
органами сведений об объеме            15 августа     МИТ
производства и (или) оборота            2003 года     МТК
нефтепродуктов и иной необходимой                     АТК
информации в единую базу данных.
5.  1) об утверждении минимальных
объемов производства нефте-
продуктов и объемов поставок сырой                    МЭМР
нефти и (или) газового конденсата      15 августа   подпункт 2)
нефте- и (или) газодобывающими ор-      2003 года   по согла-
ганизациями и другими источниками                   сованию с
сырья;                                                МООС
2) об утверждении формы и правил
заполнения паспорта производства.
6.  об утверждении правил и требований                    МИТ
по применению контрольных приборов                  по согласо-
учета, обеспечивающих                  15 августа   ванию с МФ
автоматизированную передачу             2003 года
уполномоченному органу информации
об объемах производства и реализации
нефтепродуктов.
-------------------------------------------------------------------

3) iлеспе жүкқұжаттарын ресiмдеу
eрежесiн бекiту туралы.
4.  мұнай өнiмдерiн өндiрудiң және (немесе)
олардың айналымының көлемi туралы         2003        ҚарМ
мәлiметтердi және өзге де қажеттi         жылғы       ЭМРМ
ақпаратты мемлекеттiк органдардың         15 тамыз    ИСМ
бiрыңғай дерекқорға ұсыну ережесi мен                 ККМ
нысанын бекiту туралы.                                КБА
5.  1) мұнай және (немесе) газ өндiретiн
ұйымдардың мұнай өнiмдерiн өндiру         2003        ЭМРМ
көлемдерi мен шикi мұнайды және (немесе)  жылғы     2) тармақша
газ конденсатын және басқа да шикiзат     15 тамыз   ҚОҚМ-мен
көздерiн жеткiзуiнің ең аз көлемдерiн                келісім
бекiту туралы;                                       бойынша
2) өндiрiс паспортын толтыру нысаны мен
eрежесiн бекiту туралы.
6.  мұнай өнiмдерiн өндiру және сату көлемi
туралы ақпаратты уәкiлеттi органға        2003         ИСМ
автоматтандырылған берудi қамтамасыз      жылғы      ҚарМ-мен
ететiн есепке алудың бақылау аспаптарын   15 тамыз   келісім
қолдану жөнiндегi ережелер мен                       бойынша
талаптарды бекiту туралы.
__________________________________________________________________