О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 октября 2003 года N 250-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192 "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее дополнение:
в Перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в подпункте 4) графы "Отношения, подлежащие урегулированию актом Правительства Республики Казахстан" строки, порядковый номер 20, после слова "закрепления" дополнить словами "иного государственного".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192-ө өкiмiне толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Респбликасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 қазандағы N 250-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192  өкiмiне мынадай толықтыру енгiзілсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Yкiметi кесiмдерiнiң тiзбесiнде:
реттік нөмiрi 20-жолдың "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кесiмiмен реттелуге жататын қатынастар" деген бағанының 4) тармақшасы "Мемлекеттiк мекемелерге" деген сөздерден кейiн "өзге мемлекеттiк" деген сөздермен толықтырылсын.
Премьер-Министр