О подготовке и проведении официального визита Генерального директора Всемирной Организации Здравоохранения Йонг Вук Ли в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 октября 2003 года N 253-p
В целях укрепления сотрудничества между Республикой Казахстан и Всемирной Организацией Здравоохранения (далее - ВОЗ) и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Генерального директора ВОЗ Йонг Вук Ли в Республику Казахстан с 22 по 25 октября 2003 года в городах Астане и Алматы:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Генерального директора ВОЗ Йонг Вук Ли в Республику Казахстан 22-25 октября 2003 года в городах Астане и Алматы (далее - визит).
Выделить финансовые средства на проведение визита, в том числе на проживание и транспортные расходы по маршруту Алматы-Астана-Алматы в сумме 969 792 (девятьсот шестьдесят девять тысяч семьсот девяносто две) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Представительские затраты".
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по размещению и транспортному обслуживанию членов официальной делегации ВОЗ согласно приложению.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации ВОЗ в аэропортах, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
5. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации ВОЗ, оформлению аэропортов и улиц городов Астаны и Алматы.
6. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить содействие в подготовке и проведении визита и участие в VI съезде терапевтов, посвященном 25-летию Алматинской конференции по первичной медико-санитарной помощи.
7. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 октября 2003 года N 253
Организационные меры по размещению и транспортному
обслуживанию членов официальной делегации ВОЗ

Дүниежүзiлiк денсаулық сақтау ұйымының Бас директоры Йонг Вук Лидiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 18 қазандағы N 253-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Дүниежүзiлiк денсаулық сақтау ұйымы (бұдан әрi - ДДҰ) арасындағы ынтымақтастықты нығайту және 2003 жылғы 22-25 қазанда Астана және Алматы қалаларында ДДҰ-ның Бас директоры Йонг Bук Лидiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi 2003 жылғы 22-25 қазанда Астана және Алматы қалаларында ДДҰ-ның Бас директоры Йонг Вук Лидiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
сапарды өткiзуге, соның iшiнде қонақ үйде тұруға және Алматы - Астана - Алматы бағыты бойынша көлiктiк шығыстарға 2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 969 792 (тоғыз жүз алпыс тоғыз мың жетi жүз тоқсан екi) теңге сомасында қаржы қаражатын бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы (келiсiм бойынша) қосымшаға сәйкес ДДҰ ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру және көлiктiк қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) ДДҰ ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етудi қамтамасыз етсiн.
5. Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi ДДҰ-ның ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу, Астана және Алматы қалаларының әуежайлары мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларын орындауды қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi сапарды дайындау мен өткiзуге жәрдем көрсетудi және Алғашқы медициналық-санитарлық көмек көрсету жөнiндегi Алматы конференциясының 25 жылдығына арналған Терапевттердiң VI съезiне қатысуды қамтамасыз етсiн.
7. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 18 қазандағы
N 253 өкiмiне
қосымша
ДДҰ-ның ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру және оларға көліктiк қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру iс-шаралары

1. Размещение и транспортное обслуживание членов официальной делегации ВОЗ (1+2+1) и сопровождающих лиц в городах Астане и Алматы в гостиницах "Окан Интерконтиненталь-Астана" и "Риджент-Алматы".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах "Окан-Интерконтиненталь-Астана" и "Риджент-Алматы".
3. Приобретение в установленном порядке сувениров и подарков для официальной делегации ВОЗ.
4. Техническое оформление церемонии встречи и проводов официальной делегации ВОЗ в аэропортах городов Астаны и Алматы (VIP-зал, чайный стол).
5. Организация пресс-конференции в Резиденции Президента Республики Казахстан в городе Алматы.
6. Организация встречи Генерального директора ВОЗ с Государственным Секретарем РК Тасмагамбетовым И.Н. и участия в VI съезде терапевтов, посвященном 25-летию Алматинской конференции по первичной медико-санитарной помощи.
7. Организация официального ужина от имени Премьер-Министра Республики Казахстан в честь Генерального директора ВОЗ в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.

1. ДДҰ ресми делегациясының мүшелерiн (1+2+1) және бiрге жүретiн адамдарды Астана және Алматы қалаларында "Окан Интерконтиненталь-Астана" және "Риджент-Алматы" қонақ үйлерiнде орналастыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Окан-Интерконтиненталь-Астана" және "Риджент-Алматы" қонақ үйлерiне орналастыру.
3. ДДҰ делегациясы үшiн белгiленген тәртiппен кәдесыйлар мен сыйлықтар сатып алу.
4. Астана және Алматы қалаларының әуежайларында ДДҰ-ның ресми делегациясын қарсы алу мен шығарып салу рәсiмдерiн техникалық безендiру (VIP-залы, шай дастарханы).
5. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Алматы қаласындағы Резиденциясында баспасөз конференциясын ұйымдастыру.
6. ДДҰ Бас директорының Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк Хатшысы И.Н. Тасмағамбетовпен кездесуiн және Алғашқы медициналық-санитарлық көмек көрсету жөнiндегi Алматы конференциясының 25 жылдығына арналған Терапевттердiң VI съезiне қатысуын ұйымдастыру.
7. ДДҰ-ның Бас директоры құрметiне Астана қаласында Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң атынан ресми қонақасы ұйымдастыру.
8. Ресми делегацияның мүшелерi мен бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.