О создании рабочей группы по проведению оценки теневой экономики и выработке мер по ее сокращению в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 января 2004 года N 5-p
В целях проведения оценки теневой экономики в Республике Казахстан и выработки мер по ее сокращению:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов                 - Министр экономики и
Кайрат Нематович             бюджетного планирования
Республики Казахстан,
руководитель
Шокаманов                  - первый заместитель
Юрий Камирович               Председателя Агентства Республики
Казахстан по статистике, заместитель
руководителя
Дауранов                   - директор Департамента
Шамиль Абдулович             экономической политики и индикативного
планирования Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан, секретарь
Айманбетова                - заместитель Председателя
Гульбану Зарлыковна          Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Ойнаров                    - вице-министр финансов
Азамат Рыскулович            Республики Казахстан
Искаков                    - председатель Налогового
Марлен Нурахметович          комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Мамин                      - первый вице-министр
Аскар Узакпаевич             индустрии и торговли Республики
Казахстан
Мулькин                    - заместитель Председателя
Сейтгали Джальмухамедович    Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Ибраимов                   - первый заместитель
Рустам Анварович             Председателя Агентства
Республики Казахстан по борьбе
с экономической и коррупционной
преступностью (финансовой
полиции)
Отто                       - первый вице-министр внутренних
Иван Иванович                дел Республики Казахстан
Пак                        - заместитель председателя
Лариса Юн-Боевна             Комитета фармации, фармацевтической и
медицинской промышленности
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Абдыкадырова               - вице-министр образования и
Айман Нуркасымовна           науки Республики Казахстан
Мырзахметов                - первый вице-министр сельского
Аскар Исабекович             хозяйства Республики Казахстан
Лавриненко                 - первый вице-министр транспорта
Юрий Иванович                и коммуникаций Республики Казахстан
Ашитов                     - вице-министр труда и социальной
Батыржан Заирканович         защиты населения Республики Казахстан
Меркель                    - первый вице-министр юстиции
Иоган Давидович              Республики Казахстан
Сизов                      - первый заместитель
Александр Павлович           Председателя Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Бралиев                    - советник Премьер-Министра
Альжан Хамидулаевич          Республики Казахстан
Каппаров                   - председатель совета директоров
Нурлан Джамбулович           Казахского Инвестиционного Банка
Сагадиев                   - президент компании "Фуд
Ерлан Кенжегалиевич          Мастер" (по согласованию)
Мажибаев                   - президент "Ресми Групп. Лтд."
Кайрат Куанышбаевич          (по согласованию)
Байменов                   - президент "Меркур Холдинга"
Исенгали Канатбаевич         (по согласованию)
Баталов                    - председатель совета Форума
Райымбек Анварович           предпринимателей (по согласованию)
Блиев                      - президент закрытого
Даурен Назарбаевич           акционерного общества "Информатика"
(по согласованию)
Орынбаев                   - председатель правления
Ербол Турмаханович           акционерного общества "Центр
маркетингово-аналитических
исследований" (по согласованию)
Спанов                     - президент товарищества с
Магбат Уарысбекович          ограниченной ответственностью
"Институт развития Казахстана"
(по согласованию)
Казанцев                   - президент ассоциации
Павел Олегович               предпринимателей города Астаны
(по согласованию)
Берентаев                  - заместитель директора центра
Канат Базарбаевич            анализа общественных проблем
(по согласованию) <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 7 июня 2004 г. N 631 .

Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономиканы бағалауды жүргізу және оны азайту бойынша шаралар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 13 қаңтардағы N 5-ө өкімі
Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономиканы бағалауды жүргiзу және оны азайту бойынша шаралар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келiмбетов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы                және бюджеттiк жоспарлау министрі,
жетекшi
Шоқаманов                    - Қазақстан Республикасының Статистика
Юрий Қамырұлы                  жөнiндегi агенттiгі төрағасының
бiрiншi орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Дауранов                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Шәмиль Абдулович               және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Экономикалық саясат және индикативтiк
жоспарлау департаментiнiң директоры,
хатшы
Айманбетова                  - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Гүлбану Зарлыққызы             Банкi Төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Ойнаров                      - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Азамат Рысқұлұлы               министрi
Ысқақов                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Марлен Нұрахметұлы             министрлiгi Салық комитетiнiң
төрағасы
Мамин                        - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Ұзақпайұлы               және сауда бiрiншi вице-министрi
Мүлкін                       - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Сейiтқали Жалмұхаметұлы        бақылау агенттiгi төрағасының
орынбасары
Ыбырайымов                   - Қазақстан Республикасының
Рүстем Әнуарұлы                Экономикалық және сыбайлас жемқорлық
қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi
агенттiгi (қаржы полициясы)
төрағасының бiрiншi орынбасары
Отто                         - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Иван Иванович                  бiрiншi вице-министрi
Пак                          - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Лариса Юн-Боевна               сақтау министрлiгiнiң Фармация,
фармацевтика және медициналық
өнеркәсiп комитетi төрағасының
орынбасары
Әбдiқадырова                 - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Айман Нұрқасымқызы             ғылым вице-министрi
Мырзахметов                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Асқар Исабекұлы                шаруашылығы бiрiншi вице-министрi
Лавриненко                   - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович                  коммуникациялар бiрiншi вице-министрi
Әшитов                       - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Батыржан Зайырқанұлы           халықты әлеуметтiк қорғау
вице-министрi
Меркель                      - Қазақстан Республикасының Әділет
Иоган Давидович                бiрiншi вице-министрi
Сизов                        - Қазақстан Республикасының Жер
Александр Павлович             ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгi төрағасының бiрiншi
орынбасары
Бралиев                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әлжан Хамидоллаұлы             Министрiнiң кеңесшiсi
Қаппаров                     - Қазақ Инвестициялық Банкi директорлар
Нұрлан Жамбылұлы               кеңесiнiң төрағасы
Сағадиев                     - "Фуд Мастер" компаниясының президентi
Ерлан Кенжеғалиұлы             (келiсiм бойынша)
Мәжiбаев                     - "Ресми Групп. ЛТД." президентi
Қайрат Қуанышбайұлы            (келiсiм бойынша)
Байменов                     - "Меркур Холдинг" президентi (келiсiм
Есенғали Қанатбайұлы           бойынша)
Баталов                      - Кәсiпкерлер форумы кеңесiнiң төрағасы
Райымбек Әнуарұлы              (келiсiм бойынша)
Блиев                        - "Информатика" жабық акционерлiк
Дәурен Назарбайұлы             қоғамының президентi (келiсiм
бойынша)
Орынбаев                     - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Ербол Тұрмаханұлы              орталығы" акционерлiк қоғамы
басқармасының төрағасы (келісім
бойынша)
Спанов                       - "Қазақстанның Даму институты"
Магбат Уарысбекұлы             жауапкершiлігi шектеулi
серiктестігiнiң президентi (келiсiм
бойынша)
Казанцев                     - Астана қаласы кәсiпкерлерi
Павел Олегович                 қауымдастығының президентi (келiсiм
бойынша)
Берентаев                    - Қоғамдық проблемаларды талдау
Қанат Базарбайұлы              орталығы директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 7 маусымдағы N 631  қаулысымен

2. Рабочей группе до 1 июля 2004 года представить в Правительство Республики Казахстан предложения по сокращению объемов теневой экономики в Республике Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 7 июня 2004 г. N 631 .
3. (Пункт 3 исключен - постановлением Правительства РК от 7 июня 2004 г. N 631 )
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 1 шiлдеге дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне Қазақстан Республикасындағы көлеңкелi экономика көлемiн азайту жөнiнде ұсыныстар берсiн.
Ескерту: 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 7 маусымдағы N 631  қаулысымен .
3. <*>
Ескерту: 3-тармақ алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 7 маусымдағы N 631  қаулысымен
Премьер-Министр