О закреплении некоторых государственных органов и иных организаций за делегациями областей и города Алматы в дни празднования 50-летия начала освоения целинных и залежных земель в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 января 2004 года N 6-p
В целях организационного обеспечения участия делегаций регионов республики, а также делегаций ближнего и дальнего зарубежья на торжественных мероприятиях в дни празднования 50-летия начала освоения целинных и залежных земель в городе Астане:
1. Закрепить государственные органы и иные организации (по согласованию) за делегациями регионов республики, а также делегациями ближнего и дальнего зарубежья согласно приложению.
2. Государственным органам и иным организациям (по согласованию) организовать встречи и проводы, культурную программу, медицинское, транспортное обслуживание, питание, а также создать условия для проживания на весь период пребывания делегаций в городе Астане.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 января 2004 года N 6
Закрепление
государственных органов и иных организаций за
делегациями регионов республики, а также делегациями
ближнего и дальнего зарубежья
-------------------------------------------------------------------
N  !                         !       Государственные органы
п/п!         Делегация       !         и иные организации
-------------------------------------------------------------------
1.  Акмолинская область       Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
2.  Актюбинская область       Министерство охраны окружающей
среды Республики Казахстан
3.  Алматинская область       закрытое акционерное общество
"Национальная компания "Казакстан
темiр жолы" (по согласованию)
4.  Атырауская область        открытое акционерное общество
"Казахтелеком" (по согласованию)
5.  Восточно-Казахстанская    Министерство образования и науки
область                   Республики Казахстан
6.  Жамбылская область        Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
7.  Западно-Казахстанская     Министерство энергетики и минеральных
область                   ресурсов Республики Казахстан
8.  Карагандинская область    закрытое акционерное общество
"Продовольственная контрактная
корпорация" (по согласованию)
9.  Кызылординская область    Министерство юстиции Республики
Казахстан
10. Костанайская область      Министерство индустрии и торговля
Республики Казахстан

Тың және тыңайған жepлepді игеру басталуының 50 жылдығын Астана қаласында мерекелеу күндерi облыстар және Алматы қаласының делегацияларына кейбiр мемлекеттiк органдар мен өзге де ұйымдарды бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 13 қаңтардағы N 6-ө өкімі
Тың және тыңайған жерлердi игеру басталуының 50 жылдығын Астана қаласында мерекелеу күндерiндегi салтанатты iс-шараларға республика өңiрлерi делегацияларының, сондай-ақ таяу және алыс шет ел делегацияларының қатысуын ұйымдастырушылық қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қосымшаға сәйкес республика өңiрлерi делегацияларына, сондай-ақ таяу және алыс шет ел делегацияларына мемлекеттiк органдар мен өзге де ұйымдар (келiсiм бойынша) бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттiк органдар мен өзге де ұйымдар (келiсiм бойынша) делегацияларды күтiп алу және шығарып салуды, мәдени бағдарламаны, оларға медициналық, көлiктiк қызмет көрсетудi, тамақтандыруды ұйымдастырсын, сондай-ақ Астана қаласында болуының бүкiл кезеңiнде олардың тұруы үшiн жағдай жасасын.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінiң Кеңсесiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 13 қаңтардағы
N 6 өкiмiне
қосымша
Республика өңiрлерiнiң делегацияларына, сондай-ақ таяу және алыс шет ел делегацияларына бекiтiлген министрлiктердiң, агенттiктердiң және өзге де ұйымдардың тiзбесi
___________________________________________________________________
Р/с      Делегация              Мемлекеттiк органдар мен
N                                өзге де ұйымдар
___________________________________________________________________
1. Ақмола облысы        Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлiгi
2. Ақтөбе облысы        Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
қорғау министрлiгi
3. Алматы облысы        "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы
жабық акционерлiк қоғамы (келiсiм бойынша)
4. Атырау облысы        "Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамы
(келiсiм бойынша)
5. Шығыс Қазақстан      Қазақстан Республикасының Бiлiм және
облысы                  ғылым министрлiгi
6. Жамбыл облысы        Қазақстан Республикасының Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
7. Батыс Қазақстан      Қазақстан Республикасының Энергетика және
облысы                  минералдық ресурстар министрлiгi
8. Қарағанды облысы     "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы"
жабық акционерлiк қоғамы (келiсiм бойынша)
9. Қызылорда облысы     Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
10. Қостанай облысы     Қазақстан Республикасының Индустрия және
сауда министрлiгi

11. Мангистауская область     Агентство Республики Казахстан по
борьбе с экономической и коррупцион-
ной преступностью (финансовая полиция)
12. Павлодарская область      Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
13. Северо-Казахстанская      Министерство транспорта и коммуни-
область                   каций Республики Казахстан
14. Южно-Казахстанская        Министерство финансов Республики
область                   Казахстан
15. город Алматы              закрытое акционерное общество
"Национальная нефтегазовая компания
"КазМунайГаз"(по согласованию)
16. Российская Федерация      открытое акционерное общество
"Национальная компания "Казахстан
инжиниринг" (по согласованию)
17. Республика Беларусь       Агентство Республики Казахстан по
туризму и спорту
18. Украина                   Министерство труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан

11. Маңғыстау облысы    Қазақстан Республикасының Экономикалық және
сыбайлас жемқорлық қылмыстарына қарсы күрес
жөнiндегi агенттiгi (қаржы полициясы)
12. Павлодар облысы     Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау
агенттiгi
13. Солтүстiк Қазақстан Қазақстан Республикасының Көлiк және
облысы                  коммуникациялар министрлiгi
14. Оңтүстiк Қазақстан  Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
облысы
15. Алматы қаласы       "ҚазМұнайГаз" ұлттық мұнай-газ компаниясы"
жабық акционерлiк қоғамы (келiсiм бойынша)
16. Ресей Федерациясы   "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы"
ашық акционерлiк қоғамы (келiсiм бойынша)
17. Беларусь            Қазақстан Республикасының Туризм
Республикасы            және спорт агенттiгi
18. Украина             Қазақстан Республикасының Еңбек және
әлеуметтiк қорғау министрлiгi

19. Федеративная Республика   Министерство иностранных дел
Германия                  Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------

19. Германия            Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Федеративтiк            министрлiгi
Республикасы