О внесении дополнения и изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 24-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года N 36-p
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 24-р "О создании рабочей группы по разработке проекта Программы развития жилищного строительства и жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан" следующие дополнение и изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы по разработке проекта Программы развития жилищного строительства и жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан Коржову Наталью Артемовну - вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, секретарем;
в строке:
"Чирков                  - заместитель председателя Комитета по
Владимир Николаевич        делам строительства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь;"
слово ", секретарь" исключить;
в пункте 2 цифру "5" заменить цифрами "20".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 24-ө өкiмiне толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 ақпандағы N 36-ө өкімі
"Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын және тұрғын үй-коммуналдық саланы дамыту бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 2004 жылғы 24 қаңтардағы N 24-ө өкiмiне мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын және тұрғын үй-коммуналдық саланы дамыту бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобының құрамына Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi Наталья Артемовна Коржова хатшы болып енгiзiлсiн;
мынадай:
"Чирков                                  Қазақстан Республикасының
Владимир Николаевич                      Индустрия және сауда
министрлiгi Құрылыс iстерi
жөніндегі комитетi
төрағасының орынбасары,
хатшы"
деген жолда ", хатшы деген сөз алынып тасталсын;
2-тармақта "5" деген сан "20" деген сандармен ауыстырылсын.
Премьер-Министр