О подготовке и проведении заседания Совета министров иностранных дел государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 февраля 2004 года N 42-p
В целях развития сотрудничества в рамках Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" и обеспечения организационно-протокольных мероприятий по подготовке и проведению заседания Совета министров иностранных дел государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" с 20 по 21 февраля 2004 года в городе Алматы:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению заседания Совета министров иностранных дел государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" с 20 по 21 февраля 2004 года в городе Алматы (далее - заседание);
выделить средства на проведение заседания, в том числе на проживание в гостинице членов официальных делегаций в сумме 283176 (двести восемьдесят три тысячи сто семьдесят шесть) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальных делегаций в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
3. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить освещение заседания в средствах массовой информации.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специальных самолетов министров иностранных дел Кыргызской Республики, Республики Таджикистан и Республики Узбекистан над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специальных самолетов в аэропорту города Алматы.
5. Акиму города Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальных делегаций, оформлению аэропорта и улиц города Алматы, организации культурной программы, а также концертной программы на официальном приеме от имени Министра иностранных дел Республики Казахстан.
6. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр

"Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттердiң Сыртқы iстер министрлерi кеңесiнiң отырысын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 19 ақпандағы N 42-ө өкімі
"Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымының шеңберiнде ынтымақтастықты дамыту және "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттердiң Сыртқы iстер министрлерi кеңесiнiң отырысын дайындау және 2004 жылғы 20-21 ақпанда Алматы қаласында өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру ic-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi:
"Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттердiң Сыртқы iстер министрлерi кеңесiнiң отырысын (бұдан әрi - отырыс) дайындау және 2004 жылғы 20-21 ақпанда Алматы қаласында өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсiн;
отырысты өткiзуге, соның iшiнде ресми делегациялар мүшелерiнiң қонақүйде тұруына 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 283 176 (екi жүз сексен үш мың бiр жүз жетпiс алты) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) ресми делегациялар мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi отырысты бұқаралық ақпарат құралдарында жария етудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп Қырғыз Республикасының, Тәжiкстан Республикасының және Өзбекстан Республикасының Сыртқы iстер министрлерiнiң арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен ұшып өтуiн және Алматы қаласының әуежайына қонуын және ұшып шығуын;
Алматы қаласының әуежайында арнайы ұшақтарға техникалық қызмет көрсетудi, олардың тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Алматы қаласының әкiмi ресми делегацияларды күтiп алу мен шығарып салу, Алматы қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру, мәдени бағдарламаны, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Сыртқы icтep министрiнің атынан ресми қабылдауда концерттiк бағдарламаны ұйымдастыру жөнiндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
6. Осы өкiмнiң icкe асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр