Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению бизнес-форума деловых кругов государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" 6 мая 2004 года в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 мая 2004 года N 130-р
В целях обеспечения эффективной подготовки и координации подготовки к проведению бизнес-форума деловых кругов государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" 6 мая 2004 года в городе Алматы:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению бизнес-форума деловых кругов государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" 6 мая 2004 года в городе Алматы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, акиму города Алматы и иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проживание в гостинице членов официальной делегации в сумме 340464 (триста сорок тысяч четыреста шестьдесят четыре) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 мая 2004 года N 130
План мероприятий
по подготовке и проведению бизнес-форума деловых кругов
государств-членов Организации "Центрально-Азиатское
Сотрудничество" (5-7 мая 2004 года, город Алматы)
___________________________________________________________________
N !       Мероприятия        !  Срок     !    Ответственные
п/п!                          !исполнения !    за исполнение
-------------------------------------------------------------------
1 !             2            !     3     !          4
--------------------------------------------------------------------
1  Подготовка программы       до 5 мая    Министерство индустрии
проведения бизнес-форума   2004 года   и торговли, Министерство
иностранных дел
2  Согласование состава       до 5 мая    Министерство индустрии
делегаций: официальная     2004 года   и торговли, Министерство
делегация (1+2),                       иностранных дел
сопровождающие лица
(до 20 человек), пресса,
составление графика
заезда и отъезда
участников
3  Организационно-            до 5 мая
протокольное закрепление   2004 года
делегаций
1) делегация                           Министерство индустрии
Кыргызской Республики                  и торговли,
2) делегация                           Министерство энергетики
Республики Таджикистан                 и минеральных ресурсов,

2004 жылғы 6 мамырда Алматы қаласында "Орталық-Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер iскер топтарының бизнес-форумын дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 4 мамырдағы N 130-ө өкімі
2004 жылғы 6 мамырда Алматы қаласында "Орталық-Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер iскер топтарының бизнес-форумын өткiзуге дайындықты тиiмдi ұйымдастыруды және үйлестiрудi қамтамасыз eту мақсатында:
1. Қоса берiлiп отырған 2004 жылғы 6 мамырда Алматы қаласында "Орталық-Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер iскер топтарының бизнес-форумын дайындау және өткiзу жөнiндегi іс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, Алматы қаласының әкiмi мен өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi ресми делегациялар мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 340464 (үш жүз қырық мың төрт жүз алпыс төрт) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 4 мамырдағы
N 130 өкiмiмен
бекiтiлген
"Орталық-Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер
iскер топтарының бизнес-форумын дайындау және өткiзу жөнiндегi
iс-шаралар
Жоспары
(2004 жылғы 5-7 мамыр, Алматы қаласы)
___________________________________________________________________
P/c|                    |Орындау   |
N  |   Іс-шаралар       |мерзiмi   |    Орындауға жауаптылар
___________________________________________________________________
1       2                   3                  4
___________________________________________________________________
1   Бизнес-форумды       2004 жылғы  Индустрия және сауда
өткiзу бағдарламасын 5 мамырға   министрлiгi, Сыртқы
дайындау              дейiн      iстер министрлiгi
2   Делегациялардың      2004 жылғы  Индустрия және сауда
құрамын келiсу:      5 мамырға   министрлiгi, Сыртқы
ресми делегация       дейiн      iстер министрлiгi
(1+2), бiрге
жүретiн адамдар
(20 адамға дейiн),
баспасөз, қатысу.
шылардың келу және
кету кестесiн
жасау
3   Делегацияларды       2004 жылғы
ұйымдастыру-хатта.   5 мамырға
малық бекiту          дейiн
1) Қырғыз Республи.              Индустрия және сауда
касының делегациясы              министрлiгi
2) Тәжiкстан Респуб.             Энергетика және минералдық
ликасының делега.                ресурстар министрлiгi
циясы

3) делегация                           Министерство транспорта
Республики Узбекистан                  и коммуникаций
4  Организация встреч и       5-7 мая     Министерство индустрии
проводов официальных       2004 года   и торговли, аким
делегаций, сопровождающих              города Алматы,
лиц, а также чайного                   Министерство иностранных
стола через VIP-зал                    дел, Агентство таможен-
аэропорта города Алматы                ного контроля,
Министерство энергетики
и минеральных ресурсов,
Министерство транспорта
и коммуникаций
5  Оформление города Алматы   к 5 мая     аким города Алматы
флагами и транспарантами   2004 года
6  Обеспечение пролета        5-7 мая     Министерство транспорта
специальных самолетов,     2004 года   и коммуникаций,
осуществляющих перевозки               Министерство обороны,
делегаций Кыргызской                   Министерство
Республики, Республики                 иностранных дел
Таджикистан и Республики
Узбекистан над территорией
Республики Казахстан
7  Обеспечение стоянки,       5-7 мая     Министерство транспорта
обслуживания и заправки    2004 года   и коммуникаций
специальных самолетов,
осуществляющих перевозки
делегаций Кыргызской
Республики, Республики
Таджикистан и Республики
Узбекистан
8  Организация рабочего       6 мая       Министерство индустрии
обеда для руководителей    2004 года   и торговли,
делегаций                              Министерство энергетики
и минеральных ресурсов,
Министерство транспорта
и коммуникаций
9  Организация официального   6 мая       Министерство индустрии
приема от имени            2004 года   и торговли,
Правительства Республики               Министерство
Казахстан (определение и               иностранных дел, аким
оформление места                       города Алматы,
проведения приема,                     Министерство культуры
рассадка, согласование
квот для делегаций,
подготовка меню,
концертная программа)
10  Транспортное обслуживание  5-7 мая     Министерство индустрии
членов делегаций           2004 года   и торговли,
Министерство
иностранных дел
11  Сопровождение              5-7 мая     Министерство
автомобилями дорожной      2004 года   внутренних дел
полиции Республики
Казахстан по маршрутам
следования
12  Организация размещения     5-7 мая     Министерство индустрии
глав делегаций, членов     2004 года   и торговли,
делегаций, сопровож-                   Министерство
дающих лиц, прессы и                   иностранных дел,
офицеров охраны в                      Министерство энергетики
гостиницах и гостевых                  и минеральных ресурсов,
резиденциях города                     Министерство транспорта
Алматы                                 и коммуникаций
13  Оборудование помещений     до 5 мая    Министерство индустрии
для организации бизнес-    2004 года   и торговли,
форума (оснащение                      Министерство
оргтехникой, телефонной                иностранных дел,
связью, канцтоварами                   аким города Алматы
и т.д.), техническое
оформление зала
(государственные флаги,
настольные таблички и
флажки, цветы, микрофоны)
14  Изготовление бэйджей       6 мая       Министерство индустрии
для членов делегаций,      2004 года   и торговли
сопровождающих лиц,
прессы и охраны
15  Проведение пресс-          6 мая       Министерство индустрии
конференции с участием     2004 года   и торговли, Министерство
глав делегаций                         информации, Министерство
государств-членов                      иностранных дел
Организации "Центрально-
Азиатское Сотрудничество",
освещение в СМИ
(приглашения, пресс-
релизы, фотосъемки)
16  Приобретение подарочных    до 5 мая    Министерство индустрии
наборов для глав           2004 года   и торговли
делегаций, а также
изготовление программ и
другой печатной продукции
____________________________________________________________________

3) Өзбекстан Респуб.             Көлiк және коммуникациялар
ликасының делега.                министрлiгi
циясы
4   Ресми делегация.     2004 жылғы  Индустрия және сауда
ларды, бiрге         5-7 мамыр   министрлiгi, Алматы
жүретiн адамдарды                қаласының әкiмi, Сыртқы
Алматы қаласы                    iстер министрлiгi,
әуежайының                       Кедендiк бақылау агенттiгi,
VIP-залы арқылы                  Энергетика және минералдық
күтiп алуды және                 ресурстар министрлiгi, Көлiк
шығарып салуды,                  және коммуникациялар
сондай-ақ шай                    министрлiгi
дастарханын
ұйымдастыру
5   Алматы қаласын       2004 жылғы  Алматы қаласының әкiмi
жалаулармен және     5 мамырға
транспоранттармен
безендiру
6   Қырғыз Республи.     2004 жылғы  Көлiк және коммуникациялар
касының,             5-7 мамыр   министрлiгi, Қорғаныс
Тәжiкстан                        министрлiгi, Сыртқы iстер
Республикасының                  министрлiгi
және Өзбекстан
Республикасының
делегацияларын
тасымалдауды
жүзеге асыратын
арнайы ұшақтардың
Қазақстан
Республикасының
аумағы үстiнен
ұшып өтуiн
қамтамасыз ету
7   Қырғыз Республи.     2004 жылғы  Көлiк және коммуникациялар
касының, Тәжiкстан   5-7 мамыр   министрлiгi
Республикасының
және Өзбекстан
Республикасының
делегацияларын
тасымалдауды
жүзеге асыратын
арнайы ұшақтардың
тұрағын, оларға
қызмет көрсетудi
және жанармай құюды
қамтамасыз ету
8   Делегациялар бас.    2004 жылғы  Индустрия және сауда
шылары үшiн жұмыс    6 мамыр     министрлiгi, Энергетика және
бабындағы түскi                  минералдық ресурстар
асты ұйымдастыру                 министрлiгi, Көлiк және
коммуникациялар министрлiгi
9   Қазақстан Респуб.    2004 жылғы  Индустрия және сауда минис.
ликасы Yкiметiнiң    6 мамыр     трлiгi, Сыртқы iстер
атынан ресми                     министрлiгi, Алматы қаласының
қабылдау ұйымдас.                әкiмi, Мәдениет министрлiгi
тыру (қабылдауды
өткiзетiн орынды
айқындау және
безендiру, орын.
дарға отырғызу,
делегациялар үшiн
квоталарды келiсу,
ас мәзiрiн
дайындау, концерттiк
бағдарлама)
10  Делегация мүшелерiне 2004 жылғы  Индустрия және сауда минис.
көлiктiк қызмет      5-7 мамыр   трлiгi, Сыртқы iстер
көрсету                          министрлiгi
11  Қазақстан Республи.  2004 жылғы  Iшкi iстер министрлiгi
касы жол полициясы.  5-7 мамыр
ның автомобильде.
рiмен жүретiн
бағыттар бойынша
алып жүру
12  Делегациялар бас.    2004 жылғы  Индустрия және сауда
шыларын, делегация.  5-7 мамыр   министрлiгi, Сыртқы iстер
лар мүшелерiн,                   министрлiгi, Энергетика және
бiрге жүретiн                    минералдық ресурстар минис.
адамдарды, баспа.                трлiгi, Көлiк және комму.
сөздi және күзет                 никациялар министрлiгi
офицерлерiн Алматы
қаласының қонақ
үйлерiнде және
қонақ резиденция.
ларында орналас.
тыруды ұйымдастыру
13  Бизнес-форумды       2004 жылғы  Индустрия және сауда минис.
ұйымдастыру үшiн     5 мамырға   трлiгi, Сыртқы iстер минис.
үй-жайларды жабдық.  дейiн       трлiгi, Алматы қаласының
тау (ұйымдастыру                 әкiмi
техникасымен,
телефон байланысы.
мен кеңсе тауарла.
рымен жарақтандыру
және т.б.), залды
техникалық безендiру
(мемлекеттiк жалау.
лар, үстелге
қойылатын маңдай.
шалар мен жалауша.
лар, гүлдер,
микрофондар)
14  Делегациялар мүше.   2004 жылғы  Индустрия және сауда
лерiне, бiрге жүре.  6 мамыр     министрлiгi
тiн адамдарға,
баспасөзге және
күзетшiлерге
бейдждер дайындау
15  "Орталық-Азия        2004 жылғы  Индустрия және сауда
Ынтымақтастығы"      6 мамыр     министрлiгi, Ақпарат
Ұйымына мүше                     министрлiгi, Сыртқы iстер
мемлекеттер деле.                министрлiгi
гациялары басшыла.
рының қатысуымен
баспасөз конферен.
циясын өткiзу,
БАҚ-та жариялау
(шақыру, баспасөз
релиздер, суретке
түсіру)
16  Делегациялардың      2004 жылғы  Индустрия және сауда
басшыларына сыйлық   5 мамырға   министрлiгi
жиынтықтарын сатып   дейiн
алу, сондай-ақ
бағдарламаларды және
басқа да баспа
өнiмдерiн
даярлау
__________________________________________________________________