О создании рабочей группы по приведению нормативных правовых актов в сфере гражданской авиации в соответствие с международными стандартами Международной организации гражданской авиации (ИКАО)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 июля 2004 года N 204-р
В целях приведения нормативных правовых актов в сфере гражданской авиации в соответствие с международными стандартами Международной организации гражданской авиации (ИКАО):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Кошанов                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Ерлан Жаканович              Республики Казахстан, руководитель
Мамбетов                   - председатель Комитета гражданской
Алматбек Абилхасимович       авиации Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Наурзалиев                 - заместитель председателя Комитета
Булат Муканович              гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Дауталиев                  - заместитель председателя Комитета
Марат Манапович              гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Жексенбеков                - исполняющий обязанности директора
Сакен Сайлаубекович          Юридического департамента Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Нугербеков                 - директор Департамента финансового
Серик Нугербекович           регулирования Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Байшулаков                 - директор Департамента подзаконных
Алмат Муратович              актов Министерства юстиции Республики
Казахстан
Жексембаев                 - начальник отдела Департамента
Куандык Аманжолович          планирования отраслевых органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Байсуанов                  - заместитель директора Департамента
Арман Абильмажинович         международных организаций и проблем
безопасности Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Ашуменова                  - заместитель директора Департамента
Динара Мейрхановна           административной и правовой работы
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Есбергенов                 - директор Департамента организации и
Сагнай Тулешевич             контроля Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан
Байтанова                  - начальник отдела Департамента защиты и
Шарбану Негметовна           координации развития конкуренции
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий и
защите конкуренции
Мукашев                    - заместитель начальника Департамента
Ахат Габбасович              экономической безопасности Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Брайан                     - президент Компании "Аэроконсалт" (по
Поукок                       согласованию)
Ллойд                      - президент закрытого акционерного
Пакстон                      общества "Эйр Астана" (по согласованию)
Куропатенко                - президент закрытого акционерного
Владимир Васильевич          общества "Авиакомпания "Саяхат" (по
согласованию)
Денисов                    - президент закрытого акционерного
Владимир Иванович            общества "Авиакомпания "SCAT" (по
согласованию)
Бекмухамбетов              - председатель Ассоциации аэропортов
Калкаман Беисович            Республики Казахстан (по согласованию).

Азаматтық авиация саласындағы нормативтiк құқықтық кесiмдердi Халықаралық азаматтық авиация ұйымының (ИКАО) халықаралық стандарттарына сәйкес келтiру жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 16 шілдедегі N 204-ө өкімі
Азаматтық авиация саласындағы нормативтiк құқықтық кесiмдердi Халықаралық азаматтық авиация ұйымының (ИКАО) халықаралық стандарттарына сәйкес келтiру мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Қошанов                - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Ерлан Жақанұлы           коммуникациялар вице-министрi,
жетекшi
Мәмбетов               - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Алматбек Әбiлқасымұлы    коммуникациялар министрлiгi
Азаматтық авиация комитетiнiң
төрағасы, жетекшiнiң орынбасары
Наурызәлиев            - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Болат Мұқанұлы           коммуникациялар министрлiгiнiң
Азаматтық авиация комитетi
төрағасының орынбасары
Дәуiтәлиев             - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Марат Манапұлы           коммуникациялар министрлiгiнiң
Азаматтық авиация комитетi
төрағасының орынбасары
Жексенбеков            - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Сәкен Сайлаубекұлы       коммуникациялар министрлiгi Заң
департаментi директорының мiндетiн
атқарушы
Нөгербеков             - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Серiк Нөгербекұлы        коммуникациялар министрлiгi
Қаржылық peттey департаментiнiң
директоры
Байшолақов             - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Алмат Мұратұлы           министрлігі Заңға тәуелдi кесiмдер
департаментiнiң директоры
Жексембаев             - Қазақстан Республикасының Экономика
Куандық Аманжолұлы       және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Салалық органдарды жоспарлау
департаментiнiң бөлiм бастығы
Байсуанов              - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Арман Әбiлмәжiнұлы       министрлiгiнiң Халықаралық ұйымдар
және қауiпсiздiк проблемалары
департаментi директорының орынбасары
Ашуменова              - Қазақстан Республикасы Индустрия
Динара Мейiрханқызы      және сауда министрлiгiнiң Әкiмшiлiк
және құқықтық жұмыс департаментi
директорының орынбасары
Есбергенов             - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Сағынай Төлешұлы         халықты әлеуметтiк қорғау министрлігі
Ұйымдастыру және бақылау
департаментiнiң директоры
Байтанова              - Қазақстан Республикасының Табиғи
Шәрбану Нығметқызы       монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгi Бәсекелестiктi қорғау және
оның дамуын үйлестiру
департаментiнiң бөлiм бастығы
Мұқашев                - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Ахат Ғаббасұлы           қауiпсiздiк комитетi Экономикалық
қауiпсiздiк департаментi бастығының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Брайан                 - "Аэроконсалт" компаниясының
Поукок                   президентi (келiсiм бойынша)
Ллойд                  - "Эйр Астана" жабық акционерлiк
Пакстон                  қоғамының президентi (келiсiм
бойынша)
Куропатенко            - "Саяхат" авиакомпаниясы" жабық
Владимир Васильевич      акционерлiк қоғамының президентi
(келiсiм бойынша)
Денисов                - "SCAT" авиакомпаниясы" жабық
Владимир Иванович        акционерлiк қоғамының президентi
(келiсiм бойынша)
Бекмұхамбетов          - Қазақстан Республикасы Әуежайлар
Қалқаман Бейiсұлы        қауымдастығының төрағасы (келiсiм
бойынша).

2. Рабочей группе в месячный срок внести предложения в Правительство Республики Казахстан по приведению нормативных правовых актов в сфере гражданской авиации в соответствие с международными стандартами Международной организации гражданской авиации (ИКАО).
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде азаматтық авиация саласындағы нормативтiк құқықтық кесiмдердi Халықаралық азаматтық авиация ұйымының (ИКАО) халықаралық стандарттарына сәйкес келтiру жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкiметiнің қарауына енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М.Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр