О возложении обязанностей Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 августа 2004 года N 215-р
На период моего очередного трудового отпуска с 3 по 14 августа 2004 года исполнение обязанностей Премьер-Министра Республики Казахстан возложить на Есимова А.С. - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің міндетін атқаруды жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 2 тамыздағы N 215-ө Өкімі
Менің 2004 жылғы 3-14 тамызға дейін кезекті еңбек демалысына шығуым кезеңіне Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің міндетін атқару Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Есімовке жүктелсін.
Премьер-Министр