О подготовке и проведении заседания Совета министров иностранных дел государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2004 года N 240-р
В целях развития сотрудничества в рамках Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" и обеспечения организационно-протокольных мероприятий по подготовке и проведению заседания Совета министров иностранных дел государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" с 27 по 28 августа 2004 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению заседания Совета министров иностранных дел государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" с 27 по 28 августа 2004 года в городе Астане (далее - заседание);
выделить средства на проживание в гостинице членов официальных делегаций в сумме 835584 (восемьсот тридцать пять тысяч пятьсот восемьдесят четыре) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальных делегаций в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
3. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить освещение заседания в средствах массовой информации.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специальных самолетов министров иностранных дел Кыргызской Республики, Республики Таджикистан, Республики Узбекистан и Российской Федерации над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специальных самолетов в аэропорту города Астаны.
5. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальных делегаций, оформлению аэропорта и улиц города Астаны, организации культурной программы, а также концертной программы на официальном приеме от имени Министра иностранных дел Республики Казахстан.
6. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр

"Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттердiң Сыртқы істер министрлері кеңесiнiң отырысын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 25 тамыздағы N 240-ө Өкімі
"Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымының шеңберiнде ынтымақтастықты дамыту және "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттердiң Сыртқы iстер министрлерi кеңесiнiң отырысын дайындау және 2004 жылғы 27-28 тамызда Астана қаласында өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру-протоколдық iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі:
"Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттердiң Сыртқы iстер министрлерi кеңесiнiң отырысын (бұдан әрi - отырыс) дайындау және 2004 жылғы 27-28 тамызда Астана қаласында өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
ресми делегациялар мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 835584 (сегіз жүз отыз бес мың бес жүз сексен төрт) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) ресми делегациялар мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi отырысты бұқаралық ақпарат құралдарында жария етудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгіленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп Қырғыз Республикасының, Тәжiкстан Республикасының, Өзбекстан Республикасының және Ресей Федерациясының Сыртқы iстер министрлерi арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуiн және Астана қаласының әуежайына қонуын және ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшақтарға техникалық қызмет көрсетудi, олардың тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Астана қаласының әкiмi ресми делегацияларды күтіп алу мен шығарып салу, Астана қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру, мәдени бағдарламаны, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң атынан ресми қабылдауда концерттiк бағдарламаны ұйымдастыру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
6. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгіне жүктелсін.
Премьер-Министр