О создании рабочей группы по разработке проекта Программы конверсии радиочастотного спектра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 августа 2004 года N 241-р
В целях осуществления эффективной государственной политики в области использования радиочастотного спектра на территории Республики Казахстан и разработки проекта Программы конверсии радиочастотного спектра Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Дарбеков                - председатель Комитета начальников штабов -
Булат Керимжанович        первый заместитель Министра обороны
Республики Казахстан, руководитель
Солодилов               - начальник Главного управления новых
Сергей Петрович           технологий Вооруженных Сил Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Мухамбетов Константин   - начальник управления разведки и
Бактиярович               радиоэлектронной борьбы Департамента
специальных войск Комитета начальников
штабов Министерства обороны Республики
Казахстан, секретарь
Касымханов Ержан        - начальник Департамента связи Комитета
Токтарович                начальников штабов Министерства обороны
Республики Казахстан
Корецкий                - начальник управления войск связи,
Владимир Анатольевич      радиотехнического обеспечения и
автоматизированных систем управления
Главного штаба управления
главнокомандующего силами воздушной
обороны Вооруженных Сил Республики
Казахстан
Жумагалиев Аскар        - заместитель Председателя Агентства
Куанышевич                Республики Казахстан по информатизации и
связи
Нуршабеков Ризат        - заместитель директора Департамента
Рахатбекович              государственного лицензирования Агентства
Республики Казахстан по информатизации и
связи
Нурбаев                 - заместитель начальника Департамента
Болат Каримович           информационно-технической службы
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Журавлев                - начальник управления специальной
Сергей Геннадьевич        информационной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Бойко                   - начальник командных пунктов управления
Виктор Станиславович      войсковой части 68303 Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям
Шарипов                 - начальник управления промышленности,
Талгат Каиркенович        строительства и транспорта Департамента
планирования расходов отраслевых органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Ибраимов                - начальник управления по работе с
Калымжан Уалиханович      негосударственными юридическими лицами с
государственным участием Комитета
государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики
Казахстан.

Қазақстан Республикасының радиожиілік спектрінің конверсиясы бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 27 тамыздағы N 241-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының аумағында радиожиілік спектрін пайдалану саласындағы тиімді мемлекеттік саясатты жүзеге асыру және Қазақстан Республикасының радиожиілік спектрінің конверсиясы бағдарламасының жобасын әзірлеу мақсатында:
1. Жұмыс тобы мынадай құрамда құрылсын:
Дарбеков               - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің
Болат Керімжанұлы        бірінші орынбасары - Штабтар бастықтары
комитетінің төрағасы, жетекші
Солодилов              - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің
Сергей Павлович          Жаңа технологиялар бас басқармасының
бастығы, жетекшінің орынбасары
Мұхамбетов             - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Константин Бақтиярұлы    министрлігі Штабтар бастықтары комитетінің
Арнайы әскерлер департаменті барлау және
радиоэлектрондық күрес басқармасының
бастығы, хатшы
Қасымханов             - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Ержан Тоқтарұлы          министрлігінің Штабтар бастықтары комитеті
Байланыс департаментінің бастығы
Корецкий               - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің
Владимир Анатольевич     Әуе қорғанысы күштері бас қолбасшысы
басқармасының Бас штабы байланыс,
радиотехникалық қамтамасыз ету және
автоматтандырылған жүйелер әскерлері
басқармасының бастығы
Жұмағалиев             - Қазақстан Республикасының Автоматтандыру
Асқар Қуанышұлы          және байланыс жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Нұршабеков             - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Ризат Рахатбекұлы        байланыс жөніндегі агенттігінің
Мемлекеттік лицензиялау департаменті
директорының орынбасары
Нұрбаев                - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Болат Кәрімұлы           министрлігінің Ақпараттық-техникалық
қызмет департаменті бастығының орынбасары
Журавлев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Сергей Геннадьевич       комитетінің Арнайы ақпараттық қызмет
басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Бойко                  - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Виктор Станиславович     жөніндегі агенттігінің 68303 әскери бөлімі
басқармасы командалық пункттерінің бастығы
Шәріпов                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Талғат Қайыркенұлы       бюджеттік жоспарлау министрлігінің Салалық
органдардың шығыстарын жоспарлау
департаменті өнеркәсіп, құрылыс және көлік
басқармасының бастығы
Ыбырайымов             - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қалымжан Уәлиханұлы      Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитеті мемлекеттік қатысуы бар
мемлекеттік емес заңды тұлғалармен жұмыс
жөніндегі басқармасының бастығы.

2. Рабочей группе в срок до 30 сентября 2004 года разработать и внести в Правительство Республики Казахстан проект Программы конверсии радиочастотного спектра Республики Казахстан.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 30 қыркүйекке дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының радиожиілік спектрі конверсиясы бағдарламасының жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
Премьер-Министр