О создании рабочей группы по вопросам деятельности Шанхайской организации сотрудничества
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 262-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 27 июля 2006 года N 214-p
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 262-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 27 июля 2006 года N  214-p .
В целях налаживания скоординированной работы в Республике Казахстан по вопросам деятельности Шанхайской организации сотрудничества (далее - ШОС):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Токаев Касымжомарт Кемелевич     - Министр иностранных дел
Республики Казахстан,
руководитель группы
Имандосов Сабыр Айдарбекович     - Национальный координатор от
Республики Казахстан по вопросам
деятельности ШОС, заместитель
руководителя
Акпаров Марат Нурпеисович        - советник Департамента
международных организаций и
проблем безопасности
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан, секретарь
Абусеитов Кайрат Хуатович        - первый вице-министр иностранных
дел Республики Казахстан
Стамкулов                        - вице-министр юстиции
Убайдулла Мырзагалиевич            Республики Казахстан
Смагулов Болат Советович         - вице-министр индустрии и
торговли Республики Казахстан
Арифханов Айдар Абдразахович     - вице-министр финансов Республики
Казахстан
Коржова Наталья Артемовна        - вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Абылгазин Талгат Байтемирович    - вице-министр транспорта
и коммуникаций Республики
Казахстан
Оразбаев Бырлык Есеркепович      - вице-министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Берсимбаев                       - вице-министр образования и науки
Рахметкажы Искендирович            Республики Казахстан
Искаков Нурлан Абдильдаевич      - вице-министр охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Белоног Анатолий Александрович   - вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан - Главный
государственный санитарный врач
Республики Казахстан
Таджияков Бисенгали Шамгалиевич  - заместитель Председателя
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Абитаев Есберген Абитаевич       - вице-президент открытого
акционерного общества "KEGOG"
(по согласованию)
Есекеев Куанышбек Бахытбекович   - заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан
по информатизации и связи
Абдишев Бауржан Туйтеевич        - заместитель Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Бертисбаев Несипкул Бертисбаевич - директор Департамента
электроэнергетики и твердого
топлива Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Могильный Валерий Валентинович   - директор Департамента науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Казыбаев Сабыр Самижанович       - заместитель директора
Департамента международных
экономических и финансовых
отношений Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Айбосынова Дина Абжалиевна       - начальник управления
международного сотрудничества
Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Айтжанова Жанара Куандыковна     - заместитель директора
Департамента международно-
финансовых отношений
Министерства финансов Республики
Казахстан
Дженалинов Рустан Жанатович      - начальник управления транзитной
политики и комплексных
транспортных проблем
Департамента транзитной политики
и внешних связей Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Тлеубекова                       - начальник управления санитарно-
Бахытгуль Толеухановна             гигиенического надзора Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Жайлаубаева Асия Сейтжаппаровна  - начальник управления
информатизации Департамента
информатизации и юридической
службы Агентства Республики
Казахстан по информатизации и
связи
Камзебаева Дарига Усейновна      - начальник управления развития
международных туристских связей
Агентства Республики Казахстан
по туризму и спорту
Акчулаков Мейрам Тулеутаевич     - заместитель начальника
управления внешних связей и
инвестиций Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Байгабысова Айсулу Сапиевна      - заместитель начальника
управления международных
отношений Национального Банка
Республики Казахстан
(по согласованию)
Биекенов Серик Кенесович         - заместитель начальника
управления международных
отношений Агентства таможенного
контроля Республики Казахстан
Маутанова Жанар Тусаубаевна      - начальник отдела международных
проектов Департамента
международного сотрудничества и
экологических нормативов
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Айткалиева Айша Мустахимовна     - начальник отдела по вопросам
заключения, исполнения и
денонсации международных
договоров Республики Казахстан
управления международного права
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Сагындык Марал Жанабыловна       - начальник отдела геодезии и
геоинформационных систем
Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными
ресурсами
Салимбаева Райхан Онгарбековна   - третий секретарь Департамента
Азии и Африки Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан
Имандосов Жасарал Мырзамуратович - специалист управления
международного сотрудничества
Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Тайшибаев Марат Есенбекович      - главный специалист управления
стратегии и методологии надзора
Департамента стратегии и анализа
Агентства по регулированию и
надзору финансового рынка и
финансовых организаций
(по согласованию)

Шанхай ынтымақтастық ұйымы қызметiнiң мәселелерi бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 262-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2006.07.27. N 214-ө Өкімімен
Шанхай ынтымақтастық ұйымы (бұдан әрi - ШЫҰ) қызметінiң мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасында үйлестiрiлген жұмысты жолға қою мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Тоқаев                      - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Қасымжомарт Кемелұлы          министрi, топ жетекшiсi
Имандосов                   - Қазақстан Республикасынан ШЫҰ
Сабыр Айдарбекұлы             қызметінің мәселелерi бойынша ұлттық
үйлестiруші, топ жетекшiсiнiң
орынбасары
Ақбаров                     - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Марат Нұрпейiсұлы             министрлiгi Халықаралық ұйымдар және
қауiпсiздiк проблемалары
департаментiнiң кеңесшiсi, хатшы
Әбусейiтов                  - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қайрат Қуатұлы                iстер бiрiншi вице-министрi
Стамқұлов                   - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Ұбайдолла Мырзағалиұлы        вице-министрi
Смағұлов                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Болат Советұлы                және сауда вице-министрi
Әріпханов                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Айдар Әбдiразақұлы            вице-министрi
Коржова                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна             және бюджеттік жоспарлау вице-министрi
Әбiлғазин                   - Қазақстан Республикасының Көлiк
Талғат Байтемiрұлы            және коммуникациялар вице-министрi
Оразбаев                    - Қазақстан Республикасының Энергетика
Бiрлiк Есiркепұлы             және минералдық ресурстар
вице-министрi
Берсiмбаев                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Рахметқажы Ескендiрұлы        және ғылым вице-министрi
Ысқақов                     - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбділдаұлы             ортаны қорғау вице-министрi
Белоног                     - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Анатолий Александрович        сақтау вице-министрi - Қазақстан
Республикасының Бас мемлекеттік
санитарлық дәрiгерi
Тәжияқов                    - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бисенғали Шамғалиұлы          Банкi Төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Әбiтаев                     - "KEGOC" ашық акционерлiк қоғамының
Есберген Әбiтайұлы            вице-президентi (келiсiм бойынша)
Есекеев                     - Қазақстан Республикасының
Қуанышбек Бақытбекұлы         Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегі
агенттiгi төрағасының орынбасары
Әбдiшев                     - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Бауыржан Түйтеұлы             бақылау агенттiгі төрағасының
орынбасары
Бертiсбаев                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Несiпқұл Бертiсбайұлы         және минералдық ресурстар министрлiгi
Электр энергетикасы және қатты отын
департаментінің директоры
Могильный                   - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Валерий Валентинович          ғылым министрлігі Ғылым
департаментiнiң директоры
Қазыбаев                    - Қазақстан Республикасы Экономика және
Сабыр Сәмижанұлы              бюджеттік жоспарлау министрлiгiнiң
Халықаралық экономикалық және қаржы
қатынастары департаментi директорының
орынбасары
Айбосынова                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Дина Әбжәлиқызы               және сауда министрлігі Халықаралық
ынтымақтастық басқармасының бастығы
Айтжанова                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Жанар Қуандыққызы             министрлiгiнiң Халықаралық қаржы
қатынастары департаментi директорының
орынбасары
Женалинов                   - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Рустан Жанатұлы               коммуникациялар министрлiгiнiң
Транзиттік саясат және сыртқы
байланыстар департаментi Транзиттік
саясат және кешендi көлiктiк
проблемалар басқармасының бастығы
Тілеубекова                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Бақытгүл Төлеуханқызы         сақтау министрлiгiнiң Мемлекеттiк
Санитарлық эпидемиологиялық қадағалау
комитеті Санитарлық-гигиеналық
қадағалау басқармасының бастығы
Жайлаубаева                 - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Әсия Сейiтжаппарқызы          және байланыс жөнiндегi агенттігiнiң
Ақпараттандыру және заң қызметі
департаментi Ақпараттандыру
басқармасының бастығы
Қамзебаева                  - Қазақстан Республикасының Туризм және
Дариға Үсейiнқызы             спорт жөнiндегі агенттігі Халықаралық
туристiк байланыстарды дамыту
басқармасының бастығы
Ақшолақов                   - Қазақстан Республикасы Ауыл
Мейрам Төлеутайұлы            шаруашылығы министрлігінiң Сыртқы
байланыстар және инвестициялар
басқармасы бастығының орынбасары
Байғабысова                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Айсұлу Сәпиқызы               Халықаралық қатынастар басқармасы
бастығының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Биекенов                    - Қазақстан Республикасы Кедендiк
Серiк Кеңесұлы                бақылау агенттігінің Халықаралық
қатынастар басқармасы бастығының
орынбасары
Маутанова                   - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Жанар Тұсаубайқызы            қорғау министрлігінің Халықаралық
ынтымақтастық және экологиялық
нормативтер департаментi халықаралық
жобалар бөлiмiнiң бастығы
Айтқалиева                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Айша Мұстахимқызы             министрлігінiң Халықаралық құқық
басқармасы Қазақстан Республикасының
халықаралық шарттарын жасасу, орындау
және денонсациялау мәселелерi
жөнiндегі бөлiмінiң бастығы
Сағындық                    - Қазақстан Республикасының Жер
Марал Жанәбiлқызы             ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттігi Геодезия және геоақпараттық
жүйелер бөлiмiнiң бастығы
Сәлiмбаева                  - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Райхан Оңғарбекқызы           министрлiгi Азия және Африка
департаментiнiң үшіншi хатшысы
Имандосов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Жасарал Мырзамұратұлы         және сауда министрлігі Халықаралық
ынтымақтастық басқармасының маманы
Тайшыбаев                   - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
Марат Есенбекұлы              және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау жөніндегi агенттігінiң
Стратегия және талдау департаментi
Стратегия және қадағалау әдiснамасы
басқармасының бас маманы (келiсiм
бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 15 марта 2005 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по дальнейшему углублению сотрудничества в рамках ШОС.
3. Рабочей группе предоставить право в установленном порядке привлекать специалистов центральных исполнительных и иных государственных органов по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать информацию для выполнения возложенных на нее задач.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан осуществлять координацию за деятельностью рабочей группы и, при необходимости, в оперативном порядке вносить предложения в Правительство Республики Казахстан по соответствующим изменениям в составе рабочей группы.
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан С. Мынбаева.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 15 наурызға дейiнгі мерзiмде ШЫҰ шеңберiндегі ынтымақтастықты одан әрі тереңдету жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Yкiметіне енгiзсiн.
3. Жұмыс тобына белгiленген тәртiппен жұмыс тобының құзыретiне кiретiн мәселелер бойынша орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдардың мамандарын тартуға оған жүктелген мiндеттердi орындау үшiн ақпаратты сұратуға құқық берілсiн.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі жұмыс тобының қызметiн үйлестiрудi және қажет болған жағдайда жұмыс тобының құрамына тиiстi өзгерiстер жөнiнде Қазақстан Республикасының Үкiметiне жедел түрде ұсыныстар енгiзудi жүзеге асырсын.
5. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С. Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр