О порядке контроля за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 сентября 2004 года N 284-р
1. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
в состав конкурсных комиссий при проведении государственных закупок подрядных работ на строительство жилья, осуществляемого за счет бюджетных средств, включать представителей соответствующих местных органов архитектурно-строительного контроля областей, городов Астаны и Алматы, а также банков второго уровня;
осуществлять ежемесячный мониторинг работ по реализации Государственной программы.
ежемесячно представлять в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан информацию о ходе реализации Государственной программы.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 8 ноября 2006 года  N 317-p .
2.  исключен. Распоряжением Премьер-Министра РК от 8 ноября 2006 года  N 317-p .
3. Государственным учреждениям - заказчикам строительства жилья за счет бюджетных средств оплату подрядным (генподрядным) организациям производить в установленном порядке и на основании актов выполненных работ, подтвержденных областными, городов Астаны и Алматы местными органами архитектурно-строительного контроля.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 8 ноября 2006 года  N 317-p .
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения и координацию действий возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын iске асыруды бақылау тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 28 қыркүйектегі N 284-ө Өкімі
1. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi:
бюджеттік қаражат есебiнен жүзеге асырылатын тұрғын үй салуға арналған мердiгерлiк жұмыстарды мемлекеттiк сатып алуды өткiзу кезiнде конкурстық комиссиялардың құрамына облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi сәулет-құрылыс бақылау органдарының, сондай-ақ екiншi деңгейдегі банктердің өкілдерiн енгiзсiн;
Мемлекеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi жұмыстардың ай сайынғы мониторингiн жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық iстерi комитетiне ай сайын Мемлекеттiк бағдарламаны iске асыру барысы туралы ақпарат берсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.11.08. N  317 өкімімен.
2.  алынып тасталды
Ескерту. 2-тармақ алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2006.11.08. N  317 өкімімен.
3. Мемлекеттiк мекемелер - бюджет қаражаты есебiнен салынатын тұрғын үй құрылысының тапсырысшылары мердiгерлiк (бас мердiгерлiк) ұйымдарға ақы төлеудi белгiленген тәртiппен және облыстық, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi сәулет-құрылыс бақылау органдары растаған орындалған жұмыстардың актісi негiзiнде жүргізсiн.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.11.08. N  317 өкімімен.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау және iс-қимылды үйлестiру Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр