О подготовке и проведении официального визита российской делегации во главе с Председателем Государственной Думы Федерального Собрания Российской Федерации Грызловым Борисом Вячеславовичем в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 359-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Российской Федерацией и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Председателя Государственной Думы Федерального Собрания Российской Федерации Грызлова Бориса Вячеславовича в Республику Казахстан 8-9 декабря 2004 года в городе Астане (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита;
выделить средства на проведение визита, в том числе на проживание в гостинице в сумме 317463 (триста семнадцать тысяч четыреста шестьдесят три тенге) за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан, Хозяйственному управлению Парламента Республики Казахстан (по согласованию), Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по размещению, транспортному обслуживанию и приему членов официальной делегации Российской Федерации согласно приложению.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Российской Федерации в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Председателя Государственной Думы Федерального Собрания Российской Федерации над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет из аэропорта города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить:
проведение Гала-концерта, посвященного торжественному закрытию Года России в Казахстане;
освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Российской Федерации в аэропорту города Астаны, а также оформлению аэропорта и улиц города Астаны, организовать культурную программу для делегации Российской Федерации.

Ресей Федерациясының Федералды Жиналысы Мемлекеттiк Думасының Төрағасы Борис Вячеславович Грызловтың басшылығымен Ресей делегациясының Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 359-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2004 жылғы 8-9 желтоқсанда Астана қаласында Ресей Федерациясының Федералды Жиналысы Мемлекеттiк Думасының Төрағасы Борис Вячеславович Грызловтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөніндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi:
сапарды дайындау және өткiзу жөніндегi протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсiн;
сапарды өткiзуге, оның iшiнде қонақ үйде тұруға 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 317463 (үш жүз он жетi мың төрт жүз алпыс үш) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Парламентiнің Шаруашылық басқармасы (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы (келiсiм бойынша) қосымшаға сәйкес Ресей Федерациясы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, оларға көлiктiк қызмет көрсету және қабылдау жөнiнде ұйымдастыру шараларын қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Ресей Федерациясының ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгіленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, Ресей Федерациясының Федералды Жиналысы Мемлекеттiк Думасының Төрағасы арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі:
Қазақстандағы Ресей жылын салтанатты түрде жабуға арналған Гала-концерт өткiзудi;
сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуiн қамтамасыз етсін.
6. Астана қаласының әкiмi Ресей Федерациясының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында күтiп алу және шығарып салу, сондай-ақ Астана қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн, Ресей Федерациясының делегациясы үшін мәдени бағдарлама ұйымдастырсын.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Председателя Государственной Думы Федерального Собрания Российской Федерации в аэропорту города Астаны, организовать концертную программу во время приема от имени Председателя Мажилиса Парламента Республики Казахстан в честь Председателя Государственной Думы Федерального Собрания Российской Федерации.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 декабря 2004 года N 359-р
Организационные меры по размещению,
транспортному обслуживанию и приему
членов официальной делегации
Российской Федерации
1. Размещение и транспортное обслуживание членов официальной делегации Российской Федерации по формату 1+6 в городе Астане.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана".
3. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов официальной делегации Российской Федерации.
4. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Российской Федерации.
5. Организация приема от имени Председателя Мажилиса Парламента Республики Казахстан.
6. Организация обеда от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
7. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында Ресей Федерациясының Федералды Жиналысы Мемлекеттік Думасының Төрағасын күтiп алу мен шығарып салу рәсiмiне қатыссын, Ресей Федерациясы Федералды Жиналысының Мемлекеттiк Думасы Төрағасының құрметiне қабылдау кезiнде Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Мәжiлiсi Төрағасының атынан концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.
8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Mинистр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
N 359-ө өкiмiне қосымша
Ресей Федерациясы ресми делегациясының мүшелерiн
орналастыру, оларға көлiктiк қызмет көрсету және
қабылдау жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Ресей Федерациясы ресми делегациясының мүшелерiн 1+6 форматы бойынша Астана қаласында орналастыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Окан Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiнде орналастыру.
3. Ресей Федерациясы ресми делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
4. Ресей Федерациясының ресми делегациясын күтiп алу және шығарып салу кезiнде Астана қаласының әуежайында шай дастарқанын ұйымдастыру.
5. Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Мәжiлiсi Төрағасының атынан ресми қабылдау ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң атынан түскi ас ұйымдастыру.
7. Ресми делегацияның мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.