О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам органов юстиции"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 февраля 2005 года N 36-p
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам органов юстиции" (далее - Закон):
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых обусловлено Законом (далее - перечень).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан в двухмесячный срок:
1) совместно с заинтересованными государственными органами разработать и в установленном порядке внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 февраля 2005 года N 36-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
обусловлено Законом Республики Казахстан от 29 декабря
2004 года "О внесении изменений и дополнений в
некоторые законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам органов юстиции"
N
п/п
Наименование
нормативного правового
акта
Форма акта
Ответственные исполнители
1
2
3
4
1
Об утверждении описаний
знамени и символа уголовно-
исполнительной системы
Проект
Указа
Президента
Республики
Казахстан
МЮ
2
Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава органов (учреждений) уголовно-исполнительной системы
Проект
Указа
Президента
Республики
Казахстан
МЮ
3
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
решения Правительства
Республики Казахстан и
признании утратившим силу
постановления Кабинета
Министров Республики
Казахстан от 12 января 1993
года N 31
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ, МВД, МТСЗН
4
Об утверждении Правил
образования областных
(городов республиканского
значения, столицы)
общественных наблюдательных
комиссий
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ, акимы
областей,
городов
Астаны
и Алматы
5
Об утверждении типового
положения о консультативно- совещательном органе по
содействию деятельности
учреждений, исполняющих
уголовные наказания и иные
меры уголовно-правового
воздействия, а также по
организации социальной и
иной помощи лицам, отбывшим
уголовные наказания
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ, акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы,
МТСЗН, МЗ
6
Об утверждении Правил выплаты
единовременной компенсации
сотрудникам органов
(учреждений) уголовно-
исполнительной системы
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ,
МЭБП,
МТСЗН
7
Об утверждении Положения о
прохождении службы лицами
рядового и начальствующего
состава органов (учреждений)
уголовно-исполнительной
системы
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
8
Об утверждении нормативов
нагрузки для сотрудников
учреждений уголовно-
исполнительной системы
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ,
МЭБП,
МТСЗН
9
Об утверждении Правил
медицинского обслуживания в
соответствующих государст-
венных учреждениях здраво-
охранения органов внутренних дел сотрудников органов
(учреждений) уголовно-
исполнительной системы и
членов их семей, проживающих
совместно с ними, а также
пенсионеров органов
(учреждений) уголовно- исполнительной системы
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ, МВД, МЗ
10
Об утверждении Правил и норм материально-технического обеспечения органов и учреждений уголовно- исполнительной системы
ПостановлениеПравительства Республики Казахстан
МЮ
11
Об утверждении Правил
прохождения испытательного
срока и стажировки лиц,
впервые поступающих на
службу в органы (учреждения)
уголовно-исполнительной
системы
Приказ
уполномочен-
ного органа
МЮ
Примечание.
Расшифровка аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции
МВД - Министерство внутренних дел
МЗ - Министерство здравоохранения
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования

"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне әдiлет органдары мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 25 ақпандағы N 36-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне әдiлет органдары мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 29 желтоқсандағы  Заңын (бұдан әрi - Заң) iске асыру мақсатында:
1. Қоса берiлiп отырған қабылдануы Заңға негізделген нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi екi ай мерзiмде:
1) мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесiп, тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн;
2) тиiстi ведомстволық нормативтік құқықтық кесiмдердi қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкiметiн хабардар етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 25 ақпандағы
N 36-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Қабылдануы "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық
актілерiне әдiлет органдары мәселелерi бойынша өзгерістер
мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының
2004 жылғы 29 желтоқсандағы Заңына негізделген нормативтiк
құқықтық кесiмдердiң тізбесі
Р/с
Нормативтiк құқықтық
кесiмнiң атауы
Кесiм нысаны
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
1
Қылмыстық атқару жүйесiнiң туы мен нышанының
сипаттамаларын бекіту
туралы
Қазақстан
Республика-
сының
Президентi
Жарлығының
жобасы
Әдiлетминi
2
Қылмыстық-атқару жүйесi
органдарының(мекемелерiнiң) қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтiнін бекiту туралы
Қазақстан
Республика-
сының
Президентi
Жарлығының
жобасы
Әдiлетминi
3
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң кейбір
шешiмдеріне өзгерістер
мен толықтырулар енгiзу
және Қазақстан Республика-
сы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 қаңтардағы N 31 қаулысының күшi жойылды
деп тану туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
Әдiлетминi,
IIМ, Еңбекминi
4
Облыстық (республикалық
маңызы бар қалалар,
астана) қоғамдық қадағалау комиссияларын құру ережесiн бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
Әдiлетмині,
облыстардың,
Астана және
Алматы қалала-
рының әкiмдерi
5
Қылмыстық жазаны және өзге де қылмыстық-құқықтық
ықпал ету шараларын
атқаратын мекемелердің
қызметiне жәрдемдесу
жөнiндегi, сондай-ақ
қылмыстық жазасын өтеген
адамдарға әлеуметтiк
және өзге де көмектi
ұйымдастыру жөнiндегі
консультативтiк-кеңесшiлiк орган туралы үлгі ереженi бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
Әдiлетмині,
облыстардың,
Астана және
Алматы қалала-
рының әкiмде-
рi, Еңбекминi,
ДСМ
6
Қылмыстық-атқару жүйесi органдарының (мекеме-
лерiнiң) қызметкерлерiне
бiржолғы өтемақы төлеу
ережесiн бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
Әдiлетминi,
ЭБЖМ, Еңбекминi
7
Қылмыстық-атқару жүйесi
органдарының (мекемеле-
рiнiң) қатардағы және
басшы құрамдағы адамдарының қызмет
өткеруi туралы ереженi
бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
Әдiлетминi
8
Қылмыстық-атқару жүйесi
мекемелерiнiң қызмет-
керлерiне арналған
жүктеме нормативтерiн
бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
Әдiлетминi,
ЭБЖМ,
Еңбекминi
9
Қылмыстық-атқару жүйесi
органдарының (мекемеле-
рiнiң) қызметкерлерiне
және олармен бiрге
тұратын отбасы мүшелерiне, сондай-ақ қылмыстық-атқару жүйесi органдарының (мекемелерiнiң) зейнеткер-
лерiне iшкi iстер органдарының тиiстi мемлекеттiк денсаулық сақтау мекемелерiнде медициналық қызмет көрсету
ережесiн бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
Әдiлетминi,
IIМ, ДСМ
10
Қылмыстық-атқару жүйесi
органдары мен мекемелерiн материалдық-техникалық қамтамасыз ету ережесi мен
нормаларын бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
Әдiлетминi
11
Қылмыстық-атқару жүйесi
органдарына (мекемелерiне) алғаш рет қызметке келген адамдардың сынақ мерзiмi-
нен және тағлымдамадан өту ережесiн бекiту туралы
Уәкiлеттi
органның
бұйрығы
Әдiлетминi
Ескерту .
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әдiлетминi - Әдiлет министрлiгi
Еңбекминi - Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
ІІM - Iшкi iстер министрлiгi
ЭБЖМ - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлiгi
ДСМ - Денсаулық сақтау министрлiгi