О подготовке и проведении двенадцатого заседания Межгосударственного Совета Евразийского экономического сообщества на уровне глав правительств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 марта 2005 года N 54-р
Для подготовки и проведения 23-25 марта 2005 года в городе Астане двенадцатого заседания Межгосударственного Совета Евразийского экономического сообщества на уровне глав правительств (далее - заседание):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно- организационные мероприятия по подготовке и проведению заседания.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять организационные меры по обслуживанию членов делегаций Республики Беларусь, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан (далее - делегации) согласно приложению 1;
обеспечить финансирование расходов на проведение заседания за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегаций в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специальных самолетов глав делегаций над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специальных самолетов в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение заседания в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегаций, оформлению аэропорта и улиц города Астаны.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов глав делегаций в аэропорту города Астаны, организовать концертную программу во время официальных приемов от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.

Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Мемлекетаралық Кеңесiнiң үкiмет басшылары деңгейiндегi он екiншi мәжiлiсiн дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 17 наурыздағы N 54-ө Өкімі
2005 жылғы 23 - 25 наурыз кезеңiнде Астана қаласында Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Мемлекетаралық Кеңесiнiң үкiмет басшылары деңгейiндегi он екiншi мәжiлiсiн (бұдан әрi - мәжiлiс) дайындау және өткiзу үшін:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi мәжiлiстi дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз eтciн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша):
1-қосымшаға сәйкес Беларусь Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы және Тәжiкстан Республикасы делегацияларының (бұдан әрi - делегациялар) мүшелерiне қызмет көрсету жөнiнде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2005 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен мәжiлiстi өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) делегациялар мүшелерiнiң Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгі белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, делегациялардың басшылары арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшақтарға техникалық қызмет көрсетудi, олардың тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі мәжілісінің бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуiн қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының әкiмi делегацияларды қарсы алу және шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын, Астана қаласының әуежайы мен көшелерiнiң безендiрiлуiн қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында делегациялардың басшыларын күтiп алу мен шығарып салу рәсiмiне қатыссын, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң атынан ресми қабылдаулар кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.

8. В целях повышения уровня обслуживания делегаций закрепить за ними министерства Республики Казахстан согласно приложению 2.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 марта 2005 года N 54-р
Организационные меры
по обслуживанию членов делегаций
1. Размещение в гостиницах города Астаны, питание и транспортное обслуживание членов официальных делегаций по формату 1+6.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в местах размещения глав делегаций.
3. Аренда залов для проведения двусторонних встреч с участием Премьер-Министра Республики Казахстан, глав делегаций, а также заседания в узком и расширенном составе.
4. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
5. Приобретение подарков и сувениров для глав делегаций.
6. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегаций.
7. Организация официальных приемов от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Д.К. Ахметова (ресторан "Ла Ривьера" и гостиница "Окан Интерконтиненталь-Астана").
8. Медицинское обслуживание членов официальных делегаций и сопровождающих их лиц.
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 марта 2005 года N 54-р
Закрепление министерств
Республики Казахстан за делегациями
Республика Беларусь
Министерство финансов
(Дунаев А.Г.)
Кыргызская Республика
Министерство сельского хозяйства (Умбетов С.А.)
Российская Федерация
Министерство транспорта и коммуникаций (Нагманов К.И.)
Республика Таджикистан
Министерство энергетики и минеральных ресурсов (Школьник B.C.)

8. Делегацияларға қызмет көрсету деңгейiн арттыру мақсатында оларға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының министрлiктерi бекiтiлiп берiлсiн.
9. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 17 наурыздағы
N 54-ө өкiмiне
1-қосымша
Делегациялар мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi
ұйымдастыру шаралары
1. Ресми делегациялар мүшелерiн 1+6 форматы бойынша Астана қаласының қонақ үйлерiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн делегациялардың басшылары орналасқан жерлерге орналастыру.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң, делегациялар басшыларының қатысуымен екi жақты кездесулер, сондай-ақ шағын және кеңейтiлген құрамдағы мәжiлiстер өткiзу үшiн залдарды жалға алу.
4. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
5. Делегациялардың басшылары үшiн сыйлықтар және кәдесыйлар сатып алу.
6. Делегацияларды Астана қаласының әуежайында күтiп алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
7. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Д.К.Ахметовтың атынан ресми қабылдаулар ұйымдастыру ("Ла Ривьера" мейрамханасы және "Окан Интерконтиненталь - Астана" қонақ үйi).
8. Ресми делегациялар мүшелерiне және олармен бiрге жүретiн  адамдарға медициналық қызмет көрсету.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 17 наурыздағы
N 54-ө өкiмiне
2-қосымша
Қазақстан Республикасының министрлiктерiн
делегацияларға бекiтiп беру
Беларусь Республикасы
Қаржы министрлiгi (А.Ғ. Дунаев)
Қырғыз Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
(С.Ә. Үмбетов)
Ресей Федерациясы
Көлiк және коммуникация
министрлiгi (Қ.Ы. Нағманов)
Тәжiкстан Республикасы
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi
(B.C. Школьник)