О перечне юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2005-2006 годах
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2005 года N 94-р
В целях координации празднования юбилейных и памятных дат:
1. Утвердить прилагаемый перечень юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в период с 2005 по 2006 годы.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры, инфомации и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан N№94-р
18 апреля 2005 года
Перечень
юбилеев и памятных дат, проводимых
на республиканском уровне в период
с 2005-2006 годы <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 июня 2005 г. N 603 .
N
п/п
Наименование
юбилеев и
памятных дат
Форма
завершения
Ответственные
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
125-летие
Мади Бапиулы
Постановление
Правительства
МКИС РК, аким
Карагандинской
области
2005 год
2.
100-летие
Евгения
Брусиловского
Постановление
Правительства
МКИС РК, акимы
города Астаны,
Актюбинской
области, Союз
писателей
Казахстана (по
согласованию)
2005 год
3.
100-летие
Курманбека
Жандарбекова
Постановление
Правительства
МКИС РК, аким
Южно-Казахстан-
ской области
2005 год
4.
100-летие
Канабека
Байсеитова
Постановление
Правительства
МКИС РК, аким
Алматинской
области
2005 год
4-1
300-летие      Райымбек батыра
Постановление Правительства
МКИС РК,
акимы Алматинской области, городов Алматы и Астаны
2005 год
5.
100-летие
Латифа Хамиди
Постановление
Правительства
МКИС РК, акимы
города Алматы,
Актюбинской
области, Союз
композиторов
Казахстана (по
согласованию)
2006 год
6.
100-летие
Ахмета Жубанова
Постановление
Правительства
МКИС РК, аким
Актюбинской
области, Союз
композиторов
Казахстана (по
согласованию)
2006 год
7.
100-летие
Ивана Шухова
Постановление
Правительства
МКИС РК, акимы
Северо-
Казахстанской,
Актюбинской
областей, Союз
писателей
Казахстана (по
согласованию)
2006 год
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МКИС РК - Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан

2005-2006 жылдары республикалық деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 18 сәуірдегі N 94-ө Өкімі
Мерейтойлар мен атаулы күндерді мерекелеуді үйлестіру мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған 2005-2006 жылдар кезеңінде республикалық деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2005 жылғы 18 сәуірдегі
N 94-ө өкімімен
бекітілген
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.06.21. N  603 қаулысымен.
2005-2006 жылдары кезеңінде республикалық
деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің
тізбесі
р/с
N
Мерейтойлар
мен атаулы
күндердің
атауы
Аяқтау
нысаны
Орындалуына
жауаптылар
Орындау
мерзімі
1.
Мәди
Бәпиұлының
125 жылдығы
Үкімет
қаулысы
ҚР МАСМ, Қарағанды
облысының әкімі
2005 жыл
2.
Евгений
Брусиловский-
дің
100 жылдығы
Үкімет
қаулысы
ҚР МАСМ, Астана қаласының, Ақтөбе облысының әкімде-
рі, Қазақстан
Жазушылар одағы
(келісім бойынша)
2005 жыл
3.
Құрманбек
Жандарбе-
ковтың
100 жылдығы
Үкімет
қаулысы
ҚР МАСМ, Оңтүстік Қазақстан
облысының әкімі
2005 жыл
4.
Қанабек
Бәйсейітов-
тің
100 жылдығы
Үкімет
қаулысы
ҚР МАСМ, Алматы
облысының әкімі
2005 жыл
4-1
Райымбек
батырдың
300 жылдығы
Үкiмет
қаулысы
ҚР МАСМ, Алматы облысының, Алматы
және Астана қала- ларының әкiмдерi
2005 жыл
5.
Латиф
Хамидидің
100 жылдығы
Үкімет
қаулысы
ҚР МАСМ, Алматы қаласының, Ақтөбе облысының әкімде-
рі, Қазақстан
композиторлар
одағы (келісім
бойынша)
2006 жыл
6.
Ахмет
Жұбановтың
100 жылдығы
Үкімет
қаулысы
ҚР МАСМ, Ақтөбе облысының әкімі,
Қазақстан
композиторлар
одағы (келісім
бойынша)
2006 жыл
7.
Иван
Шуховтың
100 жылдығы
Үкімет
қаулысы
ҚР МАСМ, Солтүстік Қазақстан, Ақтөбе
облыстарының
әкімдері,
Қазақстан
Жазушылар одағы
(келісім бойынша)
2006 жыл
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
ҚР МАСМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі