О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июня 2005 года N 174-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года
N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие
изменения:
в Перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 строки, порядковый номер 24, слова "январь 2005 года" заменить словами "ноябрь 2007 года".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 24 маусымдағы N 174-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін :
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесінде:
реттік нөмірі 24-жолдың 5-бағанында "2005 жылғы қаңтар" деген сөздер "2007 жылғы қараша" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр