О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 ноября 1997 года N 344-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 июля 2005 года N 193-р
Признать утратившим силу  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 ноября 1997 года N 344-р.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 7 қарашадағы N 344-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 13 шілдедегі N 193-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 7 қарашадағы N 344-ө  өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр