О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О донорстве крови и ее компонентов"»
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 сентября 2005 года N 242-р
1. Утвердить прилагаемый Перечень нормативных правовых актов,
принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики
Казахстан от 28 июня 2005 года "О донорстве крови и ее компонентов" (далее - Перечень).
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
1) разработать и внести в установленном порядке на утверждение
Правительства Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан согласно Перечню;
2) принять необходимые приказы в целях реализации Закона Республики Казахстан "О донорстве крови и ее компонентов"»и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 сентября 2005 года N 242-р
Перечень нормативных правовых актов, принятие
которых необходимо в целях реализации
Закона Республики Казахстан
"О донорстве крови и ее компонентов"»
№N
п/п
Наименование
нормативного
правового
акта
Форма акта
Сроки
разработкии
внесения
Государствен-
ный орган,
ответственный
за исполнение
1
2
3
4
1
Об утверждении
правил выдачи
разрешения на
вывоз донорской
крови и ее
компонентов,
препаратов крови
за пределы
Республики
Казахстан
ПостановлениеПравительства
Республики
Казахстан
сентябрь
2005 года
Министерство
здраво-
охранения
Республики
Казахстан
2
Об
утверждении
правил о
порядке
поощрения
доноров крови
и ее компонентов
Приказ
уполномочен-
ного органа
в области
здраво-
охранения
(далее -
приказ
уполномочен-
ного органа)
сентябрь
2005 года
Министерство
здраво-
охранения
Республики
Казахстан
3
Об утверждении
правил
заготовки,
переработки,
хранения,
реализации
крови и ее
компонентов,
препаратов крови,
консервирующих
средств в
организациях,
осуществляющих
деятельность в
области службы
крови
Приказ
уполномочен-
ного
органа
сентябрь
2005 года
Министерство
здраво-
охранения
Республики
Казахстан
4
Об утверждении
правил хранения,
переливания крови
и ее компонентов,
препаратов крови
в организациях
здравоохранения
Приказ
уполномочен-
ного
органа
сентябрь
2005 года
Министерство
здраво-
охранения
Республики
Казахстан
5
Об утверждении правил медицинского
обследования донора
Приказ
уполномочен-
ного
органа
сентябрь
2005 года
Министерство
здраво-
охранения
Республики
Казахстан
6
Об утверждении
Перечня требований по
безопасности
качеству крови   и ее компонентов,
препаратов крови,
консервирующих
средств и правил
осуществления
контроля
Приказ
уполномочен-
ного
органа
сентябрь
2005 года
Министерство
здраво-
охранения
Республики
Казахстан

"Қан мен оның компоненттерiнiң донорлығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 2 қыркүйектегі N 242-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған "Қан мен оның компоненттерiнiң донорлығы туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 28 маусымдағы  Заңын  iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - Тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi:
1) Тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулысының жобасын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн;
2) "Қан мен оның компоненттерiнiң донорлығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қажеттi бұйрықтарды қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiн хабардар етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2005 жылғы 2 қыркүйектегi
N 242-ө өкiмiмен
бекiтiлген
"Қан мен оның компоненттерінің донорлығы туралы"
Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
Р/с
N
Нормативтiк
құқықтық кесiмнiң
атауы
Кесiмнiң
нысаны
Әзiрлеу
және
енгiзу
мерзiмдерi
Орындауға
жауапты
мемлекеттiк
орган
1
2
3
4
5
1
Донорлық қан мен
оның компоненттері-
нiң қан препаратта-
рын Қазақстан
Республикасынан
тысқары жерлерге
әкетуге рұқсат
беру ережесiн
бекiту туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметі-
нің
қаулысы
2005
жылғы
қыркүйек
Қазақстан
Республи-
касы
Денсаулық
сақтау
министрлiгi
2
Қан мен оның
компоненттерiнiң
донорларын
көтермелеу тәртiбi
туралы ереженi
бекiту туралы
Денсаулық
сақтау
саласын-
дағы
уәкiлеттi
органның
бұйрығы
(бұдан
әрi -
уәкiлеттi
органның
бұйрығы)
2005
жылғы
қыркүйек
Қазақстан
Республи-
касы
Денсаулық
сақтау
министрлiгi
3
Қан қызметi
саласындағы
қызметті жүзеге
асыратын ұйымдарда
қан мен оның
компоненттерiн,
қан препараттарын,
консервациялау
құралдарын
дайындау, қайта
өңдеу, сақтау, iске
асыру ережесiн
бекiту туралы
Уәкiлетті
органның
бұйрығы
2005
жылғы
қыркүйек
Қазақстан
Республи-
касы
Денсаулық
сақтау
министрлiгi
4
Денсаулық сақтау
ұйымдарында қан
мен оның
компоненттерiн қан
препараттарын
сақтау, құю
ережесiн бекiту
туралы
Уәкiлетті
органның
бұйрығы
2005
жылғы
қыркүйек
Қазақстан
Республи-
касы
Денсаулық
сақтау
министрлiгi
5
Донорды
медициналық
тексеру ережесiн
бекiту туралы
Уәкiлетті
органның
бұйрығы
2005
жылғы
қыркүйек
Қазақстан
Республи-
касы
Денсаулық
сақтау
министрлiгi
6
Қан мен оның
компоненттерiнiң,
қан препараттары-
ның, консервациялау
құралдарының
қауіпсiздiгi мен
сапасы жөнiндегi
талаптардың
тiзбесiн және
бақылауды жүзеге
асыру ережесiн
бекiту туралы
Уәкiлетті
органның
бұйрығы
2005
жылғы
қыркүйек
Қазақстан
Республи-
касы
Денсаулық
сақтау
министрлiгi