О выделении средств на проведение четвертого заседания Межгосударственного совета по промышленной безопасности Содружества Независимых Государств 15 - 17 сентября 2005 года в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 сентября 2005 года N 248-p
В целях обеспечения мероприятий по подготовке и проведению четвертого заседания Межгосударственного совета по промышленной безопасности Содружества Независимых Государств (далее - заседание МСПБ) с 15 по 17 сентября 2005 года в городе Астане:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан на проживание участников заседания МСПБ в сумме 1499000 (один миллион четыреста девяносто девять тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр

2005 жылғы 15-17 қыркүйекте Астана қаласында Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы Өнеркәсiптiк қауiпсiздiк жөнiндегi мемлекетаралық кеңесiнiң төртiншi отырысын өткiзуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 9 қыркүйектегі N 248-ө Өкімі
2005 жылғы 15 - 17 қыркүйекте Астана қаласында Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы Өнеркәсiптiк қауiпсiздiк жөнiндегi мемлекетаралық кеңесiнiң төртiншi отырысын (бұдан әрi - ӨҚМК отырысы) дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шараларды қамтамасыз ету мақсатында:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгіне ӨҚМК отырысына қатысушылардың қонақ үйде тұруына 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 1499000 (бip миллион төрт жүз тоқсан тоғыз мың) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр