О создании рабочей группы по вопросам функционирования регионального финансового центра города Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2005 года N 288-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 11 октября 2005 года N 288-p утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
1. В целях разработки подзаконных нормативных правовых актов по вопросам функционирования регионального финансового центра города Алматы создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов                - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович            планирования Республики Казахстан,
руководитель
Исаев                     - вице-министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович        планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Арынов                    - ведущий специалист отдела
Аскар Арынович              стратегического планирования
управления стратегического
планирования Департамента
стратегического планирования и
инвестиционной политики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Дилимбетова               - директор Департамента социального
Гульнара Аманкуловна        обеспечения и оплаты труда
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Рахимбеков                - советник Департамента консульской
Рашид Тауфикович            службы Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Пискорский                - третий секретарь юридического отдела
Богдан Валерьевич           Аппарата Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Шариманова                - начальник отдела анализа исполнения
Саягуль Салимовна           стратегических планов управления
стратегического планирования
Департамента стратегического
планирования и инвестиционной
политики Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Мерсалимова               - главный специалист отдела экспертизы
Лаура Канатовна             подзаконных актов по социально-
экономическим и финансовым вопросам
управления экспертизы подзаконных
актов Департамента подзаконных актов
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Кабикенов                 - исполняющий обязанности начальника
Арыстан Кенжетаевич         отдела финансовых рынков Департамента
свода и исследования финансовых
моделей Министерства финансов
Республики Казахстан
Мекебаева                 - главный специалист управления
Мунира Багдаулетовна        стратегии и методологии надзора
Департамента стратегии и анализа
Агентства Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
(по согласованию)
Мурзакулова               - главный специалист управления
Жаннат Гавылатыповна        пруденциального регулирования
Департамента надзора за субъектами
рынка ценных бумаг и накопительными
пенсионными фондами Агентства
Республики Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка и
финансовых организаций
(по согласованию)
Игембекова                - главный специалист-юрисконсульт
Асель Нургазиевна           управления правового обеспечения
расчетных отношений и учета
Юридического департамента
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Кенжебаева                - главный специалист отдела
Айнур Сабыржановна          государственных ценных бумаг
Департамента государственного
заимствования и международных
финансовых отношений Министерства
финансов Республики Казахстан
Беков                     - главный специалист отдела налогового
Ербол Жандарбекович         законодательства управления
методологии Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Жетибаев                  - старший консультант Комитета
Кайрат Коянбаевич           национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Касым                     - начальник отдела финансового
Ануар Есенгельды-улы        менеджмента Департамента экономики и
бюджетного планирования акимата
города Алматы
Сазанов                   - заместитель председателя правления
Мурат Сатыбалдиевич         дочернего банка акционерного общества
"ТАИБ Казахский банк"
(по согласованию)
Сартбаев                  - заместитель председателя правления
Медет Максутович            акционерного общества "Центр
маркетингово-аналитических
исследований" (по согласованию)
Кощанова                  - советник председателя правления
Жанаркуль Тогузбаевна       акционерного общества "Центр
маркетингово-аналитических
исследований" (по согласованию)
Абылкасымова              - директор департамента анализа
Мадина Ерасыловна           государственной политики акционерного
общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию)
Калижаров                 - консультант департамента анализа
Еркин Кабдрахманович        государственной политики акционерного
общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию)
Балтагожин                - консультант департамента анализа
Марат Сансызбаевич          государственной политики акционерного
общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию)

Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының жұмыс істеуі мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобын құру турады
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 11 қазандағы N 288-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
1. Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының жұмыс iстеуi мәселелерi жөнiндегi заңға тәуелдi нормативтiк құқықтық кесiмдердi әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келiмбетов                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы              және бюджеттік жоспарлау министрi,
жетекші
Иcaeв                      - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекұлы          және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
жетекшінің орынбасары
Арынов                     - Қазақстан Республикасы Экономика және
Асқар Арынұлы                бюджеттік жоспарлау министрлігі
Стратегиялық жоспарлау және
инвестициялық саясат департаментінің
стратегиялық жоспарлау басқармасы
стратегиялық жоспарлау бөлiмінің
жетекші маманы, хатшы
Дiлiмбетова                - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Гүлнар Аманқұлқызы           халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Әлеуметтік қамсыздандыру және еңбекақы
төлеу департаментінің директоpы
Рахымбеков                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Рашид Тауфикұлы              министрлiгі Консулдық қызмет
департаментінің кеңесшiсi
Пискорский                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Богдан Валерьевич            министрлiгiнің Аппараты заң бөлiмiнің
үшiншi хатшысы
Шариманова                 - Қазақстан Республикасы Экономика
Саягүл Сәлiмқызы             және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Стратегиялық жоспарлау және
инвестициялық саясат департаментiнiң
стратегиялық жоспарлау басқармасы
стратегиялық жоспарлардың орындалуын
талдау бөлiмiнің бастығы
Мерсәлiмова                - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Лаура Қанатқызы              министрлiгi Заңға тәуелдi кесiмдер
департаментінің заңға тәуелдi
кесiмдердi сараптау басқармасы
әлеуметтiк-экономикалық және қаржы
мәселелерi жөнiндегi заңға тәуелдi
кесімдердi сараптау бөлiмінiң бас
маманы
Қабыкенов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Арыстан Кенжетайұлы          министрлiгi Қаржы модельдерiн жинақтау
және зерттеу департаментiнің қаржы
нарығы бөлiмi бастығының мiндетін
атқарушы
Мекебаева                  - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы
Мунира Бақдәулетқызы         мен қаржы ұйымдарын реттеу және
қадағалау агенттiгiнің Стратегия және
талдау департаментi қадағалау
стратегиясы және әдiснамасы
басқармасының бас маманы
(келiсiм бойынша)
Мырзақұлова                - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы
Жаннат Қабылатыпқызы         мен қаржы ұйымдарын реттеу және
қадағалау агенттiгiнің Бағалы қағаздар
рыногы және жинақтаушы зейнетақы
қорлары субъектiлерiн қадағалау
департаменті пруденциалды реттеу
басқармасының бас маманы
(келiсiм бойынша)
Игембекова                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Әсел Нұрғазықызы             Заң департаментi есептік қатынастарды
құқықтық қамтамасыз ету және есепке
алу басқармасының бас маманы-заңгер
консульты (келiсiм бойынша)
Кенжебаева                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Айнұр Сабыржанқызы           министрлiгiнің Мемлекеттiк қарыз алу
және халықаралық қаржылық қатынастар
департаментi мемлекеттiк бағалы
қағаздар бөлiмiнiң бас маманы
Беков                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ербол Жандарбекұлы           министрлiгi Салық комитетiнің әдiснама
басқармасы салықтық заңнама бөлiмiнің
бас маманы
Жетiбаев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Қайрат Қоянбайұлы            қауiпсiздiк комитетiнің аға
консультанты (келiсiм бойынша)
Қасым                      - Алматы қаласы әкiмдігінің Экономика
Әнуар Есенгелдiұлы           және бюджеттiк жоспарлау департаментi
қаржы менеджментi бөлiмше бастығы
Сазанов                    - "TAИБ Қазақ банкi" акционерлiк
Мұрат Сатыбалдыұлы           қоғамының еншiлес банкi басқармасы
төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Сартбаев                   - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Медет Мақсұтұлы              орталығы" акционерлiк қоғамының
басқармасы төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Қосжанова                  - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Жанаркүл Тоғызбайқызы        орталығы" акционерлiк қоғамының
басқармасы төрағасының кеңесшiсi
(келiсiм бойынша)
Әбiлқасымова               - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Мәдина Ерасылқызы            орталығы" акционерлiк қоғамы
мемлекеттiк саясатты талдау
департаментінің директоры
(келiсiм бойынша)
Қалижаров                  - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Еркін Қабдырахманұлы         орталығы" акционерлiк қоғамы
мемлекеттiк саясатты талдау
департаментінің консультанты
(келiсiм бойынша)
Балтағожин                 - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Марат Сансызбайұлы           орталығы" акционерлiк қоғамы
мемлекеттiк саясатты талдау
департаментінің консультанты
(келiсiм бойынша)

2. Рабочей группе к 1 декабря 2005 года разработать подзаконные нормативные правовые акты по вопросам функционирования создаваемого регионального финансового центра города Алматы.
3. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан обеспечить деятельность рабочей группы в городах Астане и Алматы.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 1 желтоқсанға Алматы қаласының құрылатын өңipлiк қаржы орталығының жұмыс iстеуi мәселелерi жөнiндегi заңға тәуелдi нормативтiк құқықтық кесiмдердi әзiрлесiн.
3. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгі Астана және Алматы қалаларында жұмыс тобының қызметiн қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр