О подготовке и проведении официального визита короля Иордании Абдаллы II бен Хусейна в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 ноября 2005 года N 313-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Иорданским Хашимитским Королевством и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита короля Иордании Абдаллы II бен Хусейна в Республику Казахстан в период с 8 по 10 ноября 2005 года в городах Астане и Алматы:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно- организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита короля Иордании Абдаллы II бен Хусейна в Республику Казахстан в период с 8 по 10 ноября 2005 года в городах Астане и Алматы (далее - визит).
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять организационные меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства (далее - делегация) согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программам "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегации в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета короля Иордании Абдаллы II бен Хусейна над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Алматы.
5. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации, оформлению аэропорта и улиц, а также организацию культурной программы.

Иордания королi Абдалла ІІ бен Хусейннiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 7 қарашадағы N 313-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Иордан Хашимиттiк Корольдігі арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және 2005 жылғы 8-10 қараша кезеңiнде Астана және Алматы қалаларында Иордания королi Абдалла II бен Хусейннiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi 2005 жылғы 8-10 қараша кезеңiнде Астана және Алматы қалаларында Иордания королi Абдалла II бен Хусейннiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Иордан Хашимиттiк Корольдігінiң ресми делегациясы (бұдан әрi - делегация) мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2005 жылға арналған республикалық бюджетте "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету" және "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебiнен қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметі (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) делегация мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздігін, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлігі белгіленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Иордания королi Абдалла ІІ бен Хусейннің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен ұшып өтуiн, Астана және Алматы қалаларының әуежайларына қонуын және олардан ұшып шығуын;
Астана және Алматы қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
6. Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi делегацияны қарсы алу және шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларын орындауды, әуежайды және көшелердi безендiрудi, сондай-ақ мәдени бағдарламаны ұйымдастыруды қамтамасыз етсiн.

7. Акиму города Алматы организовать прием в честь короля Иордании Абдаллы II бен Хусейна.
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов короля Иордании Абдаллы II бен Хусейна в аэропортах городов Астаны и Алматы, а также организовать концертную программу во время приема от имени Президента Республики Казахстан Н.А.Назарбаева.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 ноября 2005 года N 313-р
Организационные меры по размещению, питанию и транспортному
обслуживанию членов официальной делегации Иордании
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегации (по формату 1+10) и сопровождающих лиц в гостинице "Rixos President" города Астаны, в гостинице "Риджент Алматы" города Алматы.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах "Rixos President" и "Риджент Алматы".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на приемы).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации.
5. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах делегации.
6. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан
Н.А.Назарбаева в честь короля Иордании Абдаллы II бен Хусейна.
7. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.

7. Алматы қаласының әкiмi Иордания королi Абдалла II бен Хусейннiң құрметiне қабылдау ұйымдастырсын.
8. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана және Алматы қалаларының әуежайларында Иордания королi Абдалла II бен Хусейндi қарсы алу және шығарып салу ресми салтанатына қатыссын, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә. Назарбаевтың атынан қабылдау кезiнде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
9. Осы өкiмнiң іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 7 қарашадағы
N 313-ө өкiмiне
қосымша
Иордания ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру,
тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету
жөнiндегі ұйымдастыру шаралары
1. Делегация мүшелерiн (1+10 форматы бойынша) және бiрге жүретiн адамдарды Астана қаласының "Rixos Рrеsident" және Алматы қаласының "Риджент Алматы" қонақ үйлерiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Rixos President" және "Риджент Алматы" қонақ үйлерiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсаттамалар, куверттік карталар, қабылдауларға шақырулар) дайындау.
4. Делегация басшысы мен мүшелері үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Делегацияны қарсы алу және шығарып салу кезiнде Астана және Алматы қалаларының әуежайларында шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың атынан Иордания королi Абдалла II бен Хусейннiң құрметiне ресми қабылдау ұйымдастыру.
7. Делегация мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.