О внесении изменения в распоряжение Премьер-Миннстра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 ноября 2005 года N 318-p
Внести в  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее изменение:
в Перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в подпункте 1) графы 5 строки, порядковый номер 6, слова "июль 2005 года" заменить словами "декабрь 2007 года".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 14 қарашадағы N 318-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 6-жолдың 5-бағанының 1) тармақшасындағы "2005 жылғы шiлде" деген сөздер "2007 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр