О создании рабочей группы по урегулированию поставок и стабилизации цен сжиженного газа на внутреннем рынке Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 ноября 2005 года N 319-р
В целях урегулирования поставок и стабилизации цен сжиженного газа на внутреннем рынке Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Киинов Ляззат Кетебаевич         -  вице-министр энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
руководитель
Пирогов Алексей Георгиевич       -  директор Департамента газовой
промышленности Министерства
энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Ташметов Алмас Жумабаевич        -  начальник управления добычи,
переработки, транспортировки
и маркетинга газа Департамента
газовой промышленности
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
секретарь
Василинюк Татьяна Ивановна       -  директор Департамента
юридической службы, защиты
государственных секретов и
мобилизационной работы
Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Уразгулов Расул Кабдулович       -  заместитель директора
Департамента планирования
расходов отраслевых органов
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Досмуратова                      -  начальник управления
Нургул Гинаятоллаевна               организации таможенного
контроля за энергоресурсами
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
Ержанова Сабира Ахметовна        -  начальник управления по защите
конкуренции Комитета по защите
конкуренции Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Майтиев Азамат Бакдаулетович     -  начальник управления по
регулированию в сфере
трубопроводных и
водоканализационных систем
Департамента по регулированию
и контролю в сфере
трубопроводных и
водоканализационных систем
Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий
Гайнуллиев Амантай Утегенович    -  начальник управления анализа
и экспертизы контрактов
межрегионального налогового
комитета N 1 Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан.
2. Рабочей группе в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по урегулированию поставок и мерам по стабилизации цен сжиженного газа на внутреннем рынке страны.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасының iшкi нарығындағы сұйытылған газ жеткiзілімдерiн реттеу және бағасын тұрақтандыру жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 15 қарашадағы N 319-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының iшкi нарығындағы сұйытылған газ жеткiзілiмдерiн реттеу және бағасын тұрақтандыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қиынов                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Ләззат Кетебайұлы         және минералдық ресурстар вице-министрi,
жетекшi
Пирогов                 - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Алексей Георгиевич        минералдық ресурстар министрлігі Газ
өнеркәсiбi департаментiнің директоры,
жетекшiнiң орынбасары
Тәшметов                - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Алмас Жұмабайұлы          минералдық ресурстар министрлiгiнің
Газ өнеркәсiбi департаменті газ өндiру,
қайта өңдеу, тасымалдау және маркетингi
басқармасының бастығы, хатшы
Василинюк               - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Татьяна Ивановна          минералдық ресурстар министрлігі
Заң қызметi, мемлекеттік құпияларды
қорғау және жұмылдыру жұмысы
департаментінің директоры
Оразғұлов               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Расул Қабдолұлы           бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Салалық органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментi директорының орынбасары
Досмұратова             - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұргүл Гинаятоллақызы     министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi
энергия ресурстарын кедендiк бақылауды
ұйымдастыру басқармасының бастығы
Ержанова                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Сәбира Ахметқызы          сауда министрлiгiнiң Бәсекелестіктi
қорғау комитетi бәсекелестiктi қорғау
басқармасының бастығы
Майтиев                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Азамат Бақдәулетұлы       монополияларды реттеу агенттігінің
өткiзгiш құбыр және су кәрiздерi жүйелерi
саласындағы peттеу және бақылау
департаментi өткiзгiш құбыр және су
кәрiздерi жүйелерi саласындағы реттеу
басқармасының бастығы
Ғайнуллиев              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Амантай Өтегенұлы         Салық комитетінiң N 1 өңiраралық салық
комитетi келiсiм-шарттарды талдау және
сараптау басқармасының бастығы.
2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне елдiң ішкi нарығындағы сұйытылған газ жеткiзiлiмдерiн реттеу және бағасын тұрақтандыру жөнiндегi шаралар бойынша ұсыныстар енгізсiн.
Премьер-Министр