О подготовке и проведении официального визита премьер-министра Грузии З. Ногаидели в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 326-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Грузией и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита премьер-министра Грузии Зураба Ногаидели в город Астану с 18 по 19 ноября 2005 года:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита премьер-министра Грузии Зураба Ногаидели в город Астану с 18 по 19 ноября 2005 года (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Грузии согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегации Грузии в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального cамолета премьер-министра Грузии Зураба Ногаидели над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет из аэропорта города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Грузии в местах посещения, а также оформлению аэропорта города Астаны.

Грузияның премьер-министрi З.Ногаиделидiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 17 қарашадағы N 326-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Грузия арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және Грузия премьер-министрі Зураб Ногаиделидің 2005 жылғы 18-19 қарашада Астана қаласына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Грузия премьер-министрi Зураб Ногаиделидің 2005 жылғы 18-19 қарашада Астана қаласына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Грузия делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiнде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2005 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша), Грузия делегациясы мүшелерiнің Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлігі белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Грузия премьер-министрі Зураб Ногаиделидің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуiн қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының әкiмi Грузия делегациясын болатын орындарында қарсы алу және шығарып салу, сондай-ақ Астана қаласының әуежайын безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов премьер-министра Грузии Зураба Ногаидели в аэропорту города Астаны, а также организовать концертную программу во время приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Даниала Ахметова.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 ноября 2005 года N 326-р
Организационные меры по обслуживанию
членов грузинской делегации
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов грузинской делегации по формату 1+8 в городе Астане в гостинице "RIXOS Президент".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в городе Астане в гостинице "RIXOS Президент".
3. Аренда зала для проведения двусторонних переговоров.
4. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
5. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов грузинской делегации.
6. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах грузинской делегации.
7. Организация официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Даниала Ахметова в честь премьер-министра Грузии Зураба Ногаидели в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында Грузия премьер-министрi Зураб Ногаиделидi қарсы алу және шығарып салу рәсiміне қатыссын, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Даниал Ахметовтiң атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.
8. Осы өкiмнің iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 17 қарашадағы
N 326-ө өкiмiне
қосымша
Грузия делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі
ұйымдастыру шаралары
1. Грузия делегациясының мүшелерін Астана қаласындағы "RIXOS Президент" қонақ үйiне 1+8 форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн Астана қаласындағы "RIXOS Президент" қонақ үйiне орналастыру.
3. Екi жақты келiссөздердi жүргiзу үшін залды жалға алу.
4. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
5. Грузия делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
6. Грузия делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезінде шай дастарханын ұйымдастыру.
7. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Даниал Ахметовтің атынан Грузия премьер-министрi Зураб Ногаиделидiң құрметiне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
8. Делегация мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.