О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О занятости населения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 ноября 2005 года N 331-р
В целях реализации  Закона Республики Казахстан от 22 октября 2005 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О занятости населения" (далее - Закон):
1. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в двухмесячный срок разработать и внести в установленном порядке на утверждение Правительства Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил внесения работодателями в банки или страховые организации страны трудоустройства гарантийного и залогового взносов и их размеров".
2. Местным исполнительным органам в двухмесячный срок принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты по реализации Закона и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 24 қарашадағы N 331-ө Өкімі
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қазандағы  Заңын  (бұдан әрi - Заң) iске асыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi екi ай мерзiмде "Жұмыс берушілердiң жұмысқа орналастыру елiнiң банктерiне немесе сақтандыру ұйымдарына кепілдiк берiлген және кепiлдi жарналарды енгiзу және олардың мөлшерi ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулысының жобасын әзiрлесiн және белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
2. Жергілікті атқарушы органдар екi ай мерзiмде Заңды iске асыру жөнiндегi тиiстi ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдердi қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкiметiне қабылданған шаралар туралы ақпарат берсiн.
Премьер-Министр