О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию системы пенсионных выплат пенсионерам силовых структур
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2005 года N 341-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2007 года N 407
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 8 декабря 2005 года N 341-р утратило силу постановлением Правительства РК от 22 мая 2007 года N  407 .
В целях урегулирования дисбаланса, возникшего в пенсионном обеспечении пенсионеров силовых структур:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Карагусова Гульжана Джанпеисовна  - Министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан, руководитель
Дуйсенова Тамара Босымбековна     - вице-министр труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Дилимбетова Гульнара Аманкуловна  - директор Департамента
пенсионного обеспечения
и оплаты труда Министерства
труда и социальной защиты
населения Республики
Казахстан, секретарь
Ваисов Мерей Курманович           - заместитель Генерального
прокурора Республики
Казахстан (по согласованию)
Исакулов Ержан Бекбауович         - заместитель Председателя
Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Ускимбаев Кожамурат Беисович      - вице-министр внутренних дел
Республики Казахстан
Джанбурчин                        - заместитель Министра
Козы-Корпеш Есимович                обороны Республики
Казахстан по экономике
и финансам
Ойнаров Азамат Рыскулович         - вице-министр финансов
Республики Казахстан
Исаев Батырхан Арысбекович        - вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Магда Сергей Николаевич           - вице-министр юстиции
Республики Казахстан
Джанасаев Булат Бахитжанович      - вице-министр
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Куандыков Болатбек Баянович       - вице-министр по
чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Лукин Андрей Иванович             - заместитель Председателя
Агентства Республики
Казахстан по борьбе с
экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
(по согласованию)
Куренбеков АмантаЙ Жанкеевич      - заместитель начальника
Службы охраны Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Исенова                           - заместитель начальника
Бактгуль Шарябятиновна              Департамента финансового
обеспечения Министерства
внутренних дел
Республики Казахстан
Абдулов Айдар Мустажанович        - заместитель начальника
департамента Службы
охраны Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Белиспаев Ерлан Нюсюпович         -  начальник Бюджетно-
финансового управления
Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Елшибеков Ертай Халитович         -  начальник Управления
пенсионного обеспечения
Министерства обороны
Республики Казахстан
Таласов Мухамеджан Кадыржанович   -  начальник Финансово-
хозяйственного управления
Агентства Республики
Казахстан по борьбе
с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
(по согласованию)

Әлуеттік құрылымдардың зейнеткерлеріне зейнетақы төлемдер жүйесін жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 8 желтоқсандағы N 341-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.22. N 407 қаулысымен.
Әлуеттік құрылымдардың зейнеткерлерін зейнетақымен қамсыздандыруда туындаған теңгерімсіздікті реттеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қарақұсова                - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжан Жанпейісқызы         халықты әлеуметтік қорғау министрі,
жетекші
Дүйсенова                 - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Тамара Босымбекқызы         халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Ділімбетова               - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Гүлнар Аманқұлқызы          халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Зейнетақымен қамсыздандыру және
еңбекақы төлеу департаментінің
директоры, хатшы
Уайсов                    - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Мерей Құрманұлы             орынбасары (келісім бойынша)
Исақұлов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ержан Бекбауұлы             қауіпсіздік комитеті Төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Өскембаев                 - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Қожамұрат Бейісұлы          вице-министрі
Жаңбыршин                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Қозы-Көрпеш Есімұлы         министрінің экономика және қаржы
жөніндегі орынбасары
Ойнаров                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы            вице-министрі
Исаев                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекүлы         және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Магда                     - Қазақстан Республикасының Әділет
Сергей Николаевич           вице-министрі
Жанасаев                  - Қазақстан Республикасының Төтенше
Болат Бақытжанұлы           жағдайлар вице-министрі
Қуандықов                 - Қазақстан Республикасының Төтенше
Болатбек Баянұлы            жағдайлар вице-министрі
Лукин                     - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Андрей Иванович             қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Күреңбеков                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Амантай Жанкейұлы           Күзет қызметі бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Исенова                   - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Бақытгүл Шарябятинқызы      министрлігінің Қаржылық қамтамасыз ету
департаменті бастығының орынбасары
Абдулов                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Айдар Мұстажанұлы           Күзет қызметі Департамент бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Беліспаев                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ерлан Нүсіпұлы              қауіпсіздік комитеті Бюджет-қаржы
басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Елшібеков                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Ертай Халитұлы              министрлігі Зейнетақымен қамсыздандыру
басқармасының бастығы
Таласов                   - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Мұхамеджан Қадыржанұлы      қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
Қаржы-шаруашылық басқармасының бастығы
(келісім бойынша)

2. Рабочей группе в месячный срок выработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан конкретные предложения по дифференцированному повышению размеров пенсионных выплат указанной категории лиц.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде көрсетілген адамдар санатына зейнетақы төлемдерінің мөлшерін сараланған түрде көтеру жөнінде нақты ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр