О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2006 года N 72-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 строки, порядковый номер 7:
в подпункте 2) слова "декабрь 2005 года" заменить словами "июнь 2006 года";
в подпункте 3) слова "декабрь 2005 года" заменить словами "декабрь 2007 года";
в подпункте 4) слова "декабрь 2005 года" заменить словами "март 2006 года";
в подпункте 5) слова "декабрь 2005 года" заменить словами "декабрь 2007 года".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 27 наурыздағы N 72-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 7-жолдың 5-бағанында:
2) тармақшадағы "2005 жылғы желтоқсан" деген сөздер "2006 жылғы маусым" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "2005 жылғы желтоқсан" деген сөздер "2007 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "2005 жылғы желтоқсан" деген сөздер "2006 жылғы наурыз" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "2005 жылғы желтоқсан" деген сөздер "2007 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр