О создании рабочей группы для выработки предложений по работе с рейтинговыми агентствами
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 76-р. Утратило силу распоряжением Премьер-министра РК от 30 ноября 2006 года N 346-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 76-р утратило силу распоряжением Премьер-министра РК от 30 ноября 2006 года N  346-р .
В целях повышения суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан и выработки предложений по дальнейшему взаимодействию с рейтинговыми агентствами:
1. Создать рабочую группу для выработки предложений по работе с рейтинговыми агентствами в следующем составе:
Палымбетов Болат Абылкасымович    - вице-министр экономики
бюджетного и планирования
Республики Казахстан,
руководитель
Нурбаев Орман Каримович           - директор Департамента
международных отношений
Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Мухаева Мадина Мусаевна           - начальник управления
международного
экономического
сотрудничества
Департамента международных
отношений Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан, секретарь
Кудайберген Алмас Шайыкбекулы     - советник Премьер-Министра
Республики Казахстан
Байнаков Рахмет Газизович         - директор Департамента
государственного
заимствования и
международных финансовых
отношений Министерства
финансов Республики
Казахстан
Парусимова Любовь Ивановна        - директор Департамента
отчетности и статистики
Министерства финансов
Республики Казахстан
Сейдали Нурлан Жарылкасынович     - директор Департамента
развития торговой
политики и вступления
во Всемирную торговую
организацию Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Сармурзина Раушан Гайсиевна       - директор Департамента
технологического
развития и управления
государственными активами
Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Нигматулина Малика Ерлановна      - директор Департамента
транспортной политики
и международного
сотрудничества
Министерства транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан
Копжасарова                       - директор Департамента
Бибигуль Амангельдиновна            экономики и финансов
Министерства культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан
Камбарова Халида Мурдуновна       - директор Департамента
анализа и публикации
статистической информации
Агентства Республики
Казахстан по статистике
Есиркепов Ербол Онласынович       - директор Департамента
административной работы
и анализа Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
Еденбаев Еркегали Серикович       - директор Департамента
стратегии и анализа
Агентства Республики
Казахстан по
регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
(по согласованию)
Савельев Сергей Робертович        - заместитель директора
Департамента международных
организаций и
многостороннего
сотрудничества
Министерства
иностранных дел
Республики Казахстан
Нурасылова                        - начальник управления
Нургуль Кабдырахмановна             пенсионного обеспечения
Департамента социального
обеспечения и оплаты труда
Министерства труда и
социальной защиты
населения Республики
Казахстан
Жамаубаев                         - заместитель директора
Ерулан Кенжебекович                 Департамента исследований
и статистики Национального
Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Калижаров                         - главный консультант
Еркен Кабдрахманович                Департамента анализа
государственной политики
акционерного общества
"Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию)

Рейтингiлiк агенттiктермен жұмыс жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 76-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2006.11.30. N 346 өкімімен.
Қазақстан Республикасының егемен кредиттiк рейтингiн жоғарылату және рейтингiлiк агенттiктермен одан әрi өзара iс-қимыл жасау жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Рейтингiлiк агенттiктермен жұмыс жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Палымбетов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Болат Әбiлқасымұлы          және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
жетекшi
Нұрбаев                   - Қазақстан Республикасы Экономика және
Орман Кәрiмұлы              бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Халықаралық қатынастар департаментінің
директоры, жетекшінің орынбасары
Мұхаева                   - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мәдина Мұсақызы             бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Халықаралық қатынастар департаменті
халықаралық экономикалық ынтымақтастық
басқармасының бастығы, хатшы
Құдайберген               - Қазақстан Республикасы
Алмас Шайықбекұлы           Премьер-Министрінің кеңесшісі
Байнақов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Рахмет Ғазизұлы             Мемлекеттік қарыз алу және халықаралық
қаржылық қатынастар департаментінің
директоры
Парусимова                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Любовь Ивановна             Есептілік және статистика
департаментінің директоры
Сейдалы                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нұрлан Жарылқасынұлы        сауда министрлiгi Сауда саясатын дамыту
және Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiру
департаментiнiң директоры
Сармұрзина                - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Раушан Ғайсақызы            минералдық ресурстар министрлiгі
Технологиялық даму және мемлекеттiк
активтердi басқару департаментiнiң
директоры
Нығматулина               - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Мәлика Ерланқызы            коммуникация министрлiгi Көлiк саясаты
және халықаралық ынтымақтастық
департаментiнiң директоры
Көпжасарова               - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат
Бибiгүл Амангелдiқызы       және спорт министрлiгi Экономика және
қаржы департаментiнiң директоры
Қамбарова                 - Қазақстан Республикасы Статистика
Халида Мұрдыновна           агенттiгi Статистикалық ақпаратты
талдау және жариялау департаментiнiң
директоры
Есiркепов                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ербол Оңласынұлы            монополияларды реттеу агенттiгi
Әкiмшiлiк жұмыс және талдау
департаментiнiң директоры
Еденбаев                  - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Еркеғали Серiкұлы           қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттiгi Стратегия және талдау
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Савельев                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Сергей Робертович           министрлiгiнiң Халықаралық ұйымдар және
көп жақты ынтымақтастық департаментi
директорының орынбасары
Нұрасылова                - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Нұргүл Қабдырахманқызы      халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң
Әлеуметтiк қамсыздандыру және еңбекақы
төлеу департаментi зейнетақымен
қамтамасыз ету басқармасының бастығы
Жамаубаев                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Ерұлан Кенжебекұлы          Зерттеулер және статистика департаментi
директорының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Қалижаров                 - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Еркiн Қабдырахманұлы        орталығы" акңионерлық қоғамы Мемлекеттiк
саясатты талдау департаментiнiң бас
консультанты (келiсiм бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 1 августа 2006 года разработать предложения по дальнейшему сотрудничеству с рейтинговыми организациями в целях повышения суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 1 тамызға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының егемен кредиттiк рейтингiн жоғарылату мақсатында рейтингiлiк ұйымдармен одан әрі ынтымақтастық жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн.
Премьер-Министр