О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 77-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее изменение:
в Перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5, строки порядковый номер 34, слова "февраль 2005 года" заменить словами "июль 2006 года".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 77-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 34-жолдың 5-бағанындағы "2005 жылғы ақпан" деген сөздер "2006 жылғы шілде" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр